Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znudzony Anioł...rewelacyjny:):) Ale oczy piękne ma ten twój aniołek!!!:)

 

Janielica ma oczy po tatusiu ;)

 

To ja poproszę o takiego Aniołka :wiggle:

 

:no::no::no: nie oddam, ale wiem jak można zrobić :lol2::lol2:

 

Może i znudzony ale za to jaki ładny :D

 

pysiaczku żebyś widziała jak ją prosiłam o kilka fotek uff ciężko było ;)

 

Cuuuudny Aniołek:wiggle::wiggle:

 

Jedyny w swoim rodzaju :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaki znudzony Anioł , ja nie widziałam ?:( . Super zdjęcia z tatusiem , takie chwile wspomina się po latach .

Andżeliko a jak sekretarzyk , może dziś go dostaniesz ... poczekam ... przecież cierpliwa jestem ...popcornu pojem :popcorn:

 

Może uda nam się dziś zgadać wieczorkiem ...skype:rolleyes:

 

Kiedyś zobaczysz ;) mojego Klarutka ;), zdjęcia z tatusiem faje, ale lepsza zabawa z nim :wiggle: a o jeździe na łopacie po śniegu już nie wspomnę ;)... kubelko czekamy razem ;) jak na razie nikt nie dzwonił :no:, ale ja za popcorm dziękuję wybieram jabłko :lol2:. Może się uda zgadać :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chwalić będę :lol2:

Właśnie odebrałam telefon i jutro możemy pojechać po.............. tak, tak, tak ... po długo wyczekiwany SEKRETARZYK :wiggle::lol2::wiggle:..jest już gotowy i czeka na postawienie go w miejscu docelowym czyli w pokoju małej :rolleyes:. NIestety jutro nie damy radę ( jasełka małej i wiele innych zajęć ) ale w sobotę pojedziemy na 100%... tyle dni czekałam (czyli tylko 82) to poczekam jeszcze dwa ;) :no: najważniejsze, że się zrobił i jest :wiggle:. Ale się cieszę :yes:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja tu nadal czekam i...nic , będę gruba podjadam ciągle faworki .... świeżutkie pachnące , zagniecione moimi rączkami . Będziesz miałam mnie na sumieniu;)

 

Na śmierć zapomniałam i nawet nie byłam wczoraj wieczorem na kompie :( przepraszam.... Ale są dobre wieści czyli wybaczysz mi te zapomnienine :hug: ????

 

UMMMMM faworki własnoręcznie stworzone, wygniecione, pocięte, złożone, wysmażone, posypane pudrem i zjedzoneeeeeee...o nie :no:..nie bawię się :lol2: też chcę chociaż jeden gryz..taki maciupki, taki tyci, tyci :oops::oops::lol::oops:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko,

zamawiałaś sekretarzyk tam, gdzie meble do córeczki?

W sensie - te woskowane? Bo ja mam na oku stół właśnie u nich, ale zastanawiam się, jak sprawdza się woskowana na ciemno sosna po miesiącach/ latach użytkowania.

Boże, prawie 3 miesiące czekania na jeden nieduży mebelek?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotka tak, tak...też tam zamawiałam sekretarzyk (gdzie bieliźniarkę :) ). Wiem coś na temat dłuuuggaaśśnegooo oczekiwania ;). Mam też stół od nich czyli sosna woskowana i muszę przyznać nie mam żadnego wgniecenia ( choć to sosna...gdzie bardzo się bałam ponieważ mówią ,że miękka jest ), a przy małych dzieciach to było duże wyzwanie.Użytkujemy już 3 lata stółi mam nadzieję, że jeszcze długo go będziemy mieć ;). Co do wosku jak to wosk to po prostu ściera się lecz i tu nie ma problemu :no: bo można od nich czyli sprzedawcy w tym wypadku Hacienda dostać słoik wosku i raz lub dwa razy w roku zawoskować mebel. Ogólnie mówiąc nie zamieniłabym mojego stołu na coś innego..jestem w 100000 % zadowolona z niego :D:yes:

 

http://img855.imageshack.us/img855/8513/51065757.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tak wygląda nasz stół.

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...