Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czekamy, czekamy i wiecie co jeszcze powiedziała mi pani ? :)

Muszę zaopatrzyć się w preparat do natłuszczania skór, który ma w swoim składzie kopyta końskie :D:lol2:. Ponoć mają zapach , który skutecznie odstrasza kota od drapania ;). Zobaczymy czy mój "Rudy Śmierdzący" wyczuje kopytka i nie będzie drapał długo wyczekiwanego wypoczynku :lol2::lol2::no::mad::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrap Rudzika za uszkiem ode mnie...strasznie mi się podobał...jak go kiedyś na zdjęciach pokazywałaś:yes::D

 

Podrapię mojego śmierdziela z miłą chęcią :yes:

 

Ciekawe tylko czy te kopyta końskie Was nie odstraszą od sofki :lol2:

 

Wiesz o to samo zapytałam panią :lol2::lol2: i powiedziała, że my czytaj CZłowiek nie wyczuwamy :no: tego zapachu tylko kocięta jako inny ssak :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzwoniła pani od wypoczynku :) powiedziała, że sofka i fotel ruszyłu w daleką podróż przez pół Polski do krainy białego śniegu i mrozu. Będą jutro :wiggle:

Ale superrrrrr:wave::wave:

 

Muszę zaopatrzyć się w preparat do natłuszczania skór, który ma w swoim składzie kopyta końskie :D:lol2:.

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

Pierwsze słyszę:jawdrop: Ale może pomocne na kociaki:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym pomyślałam ;)

To może przybliżę Ci jak ona ma wyglądać tylko kolor inny ;)

 

http://img838.imageshack.us/img838/7034/703t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Bardzo podobają mi się nóżki tłoczone ;)

Mam mieć trzy poduchy na siedzisku, długa jest na 2m

 

 

 

 

Zapowiada się cudnie. Może i ja się skusze na skórę :confused: ja będe potrzebowała co najmniej 2,6m

 

Fajnie że już w drodze to czekamy :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wszystko na to wskazuje, że doczekamy się sofy za trzy godziny ( dzwonił pan z trasy, że jedzie ;) ) a ja ją zobaczę ok 17 :cry::cry::oops:

 

 

Ja też czekam na zdjęcia.

Angeliko jakiej firmy masz piekarnik pod zabudowę?

 

Ale mnie zaskoczyłaś już sobie przypominam uuuuu eeeee zaraz... pamiętam ;) WHIRLPOOL Retro jakieś tam ;) teraz symbolu Ci nie podam ponieważ ciężko pracuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...