Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga mam nadzieję, że za przewóz już nie będę płacić ( 400zł) bo do cholery to nie mój błąd ;). A gacić będą przez 30 dni....wymyśliłam robię w takim bądź razie miesięczny odpoczynek od porządków :)

 

Pewnie, że nie będziesz płacić, jeszcze czego:eek::D

 

karolek tyle co Aga a tyłków średniej wielkości 3 bez skrępowania, 4 lekki ścisk ;)

Tak, tylko nasz jest niestety tą najdroższą wersją z wyginanymi bokami w łuk i to podnosi koszty. Moja jest 2,5osoby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to co mam jutro powiedzieć ???? Tak po prostu---- chcę rabat ????

TAK, TAK!:yes::cool: Jakieś zadośćuczynienie Ci się należy za zwłokę. Serio!

 

400 zł transport !!!:jawdrop: Czemu takk drogo :bash:

To standard:bash: Ostatnio zamawiałam kilka rzeczy i łózko i materac i sofy, a teraz czekamy na jadalnię- wszędzie rzeczy wielkogabarytowe są drogie w dostawie. Do nas z sofami jechali 500km:eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowac to ja muszę dokładnie pomierzyć jak długą potrzebuję

 

napisz mi czy 2 metry to całość czy tylko siedzisko?

 

400 zł transport !!!:jawdrop: Czemu takk drogo :bash:

 

 

Poduszki są trzy mają po 50 cm czyli jest 150 pozostałe 50 na puchate boki...

 

Cholera bardzo drogi ten transport, do nas też mieli ok 500 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tu napisać ?

...świat jest jakoś dziwnie urządzony i składa się z całej masy pomyłek, niedopowiedzeń i niezrozumień...

 

Juszczakówko, widzę, że już się pogodziłaś z róznymi meblowymi przebojami i nawet (w moim odczuciu) za bardzo sie nie zdenerwowałaś...

 

SZKODA tylko tej całej roboty, tego transportu i tych oczekiwań...ale masz rację, wrzuć na luz, zarządaj, tak jak radzi agawi, zadośćuczyniuenia za zwłokę...i czekaj razem z nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juszczakówko, widzę, że już się pogodziłaś z róznymi meblowymi przebojami i nawet (w moim odczuciu) za bardzo sie nie zdenerwowałaś...

 

SZKODA tylko tej całej roboty, tego transportu i tych oczekiwań...ale masz rację, wrzuć na luz, zarządaj, tak jak radzi agawi, zadośćuczyniuenia za zwłokę...i czekaj razem z nami...

 

Masz rację :) nawet się śmiałam ( to chyba z przyzwyczajenia ;) ), tylko teraz co będą mieć pracownicy ????, tego chyba już nie chcę wiedzieć :). Szkoda, szkoda całej roboty.... oni muszą kosz ponieść i też ich szkoda. Luzik mam tylko o ten rabat głupio się upominać :oops::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez czarny pasuję do wszystkiego.Ale rozumiem skoro miał być brąz to takowy musisz dostac i koniec. Choć ja wcześniej myślałam o kolorze oberżyny albo bakłażana ( jak zwał) i w tkaninie ale teraz po tym co zobaczyłam zaczełam rozważac czern choć też mi raczej do nieczego nie pasuję za wyjątkiem żyrandola ;)

 

A z transportem to wiadomo że trzeba wszystko przekalkulować i pewni wyjdzie porównywalnie bo do mnie tez będzie ok 500 km :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez czarny pasuję do wszystkiego.Ale rozumiem skoro miał być brąz to takowy musisz dostac i koniec. Choć ja wcześniej myślałam o kolorze oberżyny albo bakłażana ( jak zwał) i w tkaninie ale teraz po tym co zobaczyłam zaczełam rozważac czern choć też mi raczej do nieczego nie pasuję za wyjątkiem żyrandola ;)

 

A z transportem to wiadomo że trzeba wszystko przekalkulować i pewni wyjdzie porównywalnie bo do mnie tez będzie ok 500 km :jawdrop:

 

Też chcieliśmy sami pojechać ,ale po policzeniu paliwa w jakiejś ciężarówce zdecydowanie drożej wychodzi i nie wspomnę o czasie :), zmęczeniu za kółkiem itd

 

Do żyrandoli mi też pasują, ale do okien, drzwi i parkietu już nie :no:. Jakby okna były białe to kto wie ;), parkiet w innym odcieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna jest....fakt, tylko szkoda, że musisz teraz czekać tak długo na swoją! że też takie pomyłki mają miejsce!!!!

Jedyne pocieszenie, że wiesz już , że będzie super wykonana:)

 

Beatko piękne to one będą w docelowym kolorze ;), ale te też są ładne i super wykonane i ta skóra jest miękka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcieliśmy sami pojechać ,ale po policzeniu paliwa w jakiejś ciężarówce zdecydowanie drożej wychodzi i nie wspomnę o czasie :), zmęczeniu za kółkiem itd

No właśnie o to chodzi. Oni ładują kilka szt mebli i im się opłaca trochę taniej policzyć. My utargowaliśmy na 300zł- mąż tak właśnie policzył:yes::D A kurier chciał 700 zł za 1 szt!:eek::eek:

 

Andżeliko ja tez widzę u Ciebie ten brązik:cool: Ja też chciałam moje brązowe, ale stanęło na innych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko ja tez widzę u Ciebie ten brązik:cool: Ja też chciałam moje brązowe, ale stanęło na innych;)

 

Mi też zdecydowanie brązik pasuje na tle okien ;)

Kurcze oni naprawdę fajnie robią :) te sofy, Twoje też są cudne i pluszzzz. Ja byłam za pluszem , ale mąż za skórą i tak pozostało ( nie mówię, że beee bo też fajne ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...