Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pastelowe kolory i gorący kubek mleka...

................

 

http://img585.imageshack.us/img585/5948/kubek2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img855.imageshack.us/img855/6285/kubek1z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

 

 

Kolory pastelowe poprawiają mi humor, za oknem całkiem zimowa aura... a wiosny nadal nie widać....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anbama to wiesz co ja czuję ;) za trzy dni marzec, a u nas bielusieńko......

 

 

masakra jakaś z tym wstawianiem zdjęć....ni jak mi nie idzie...na fotosiku są małe zdjęcia i nie umiem ich powiększyć...na Imageshack nie mogę się zalogować :(

 

kolejna porcja kubeczków :)

 

http://img406.imageshack.us/img406/5011/kubek3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img267.imageshack.us/img267/156/kubek4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku w góry yyyyy..... w Gorcach jest ponad 1,5 m śniegu a o Tatrach już nie wspomnę :bash:. Chciałyśmy z koleżanką iść na Turbacz...przeszłyśmy kilometr i się wróciłyśmy :( masakra jakaś.... wpadasz prawie po pas niby trasy przetarte, ale niestety nie dało się iść. Na pocieszenie stwierdziłyśmy, że w maju będzie O.K....

Za miesiąc powiadasz chcecie przyjechać....jak będzie wiał Halny ze 2 tygodnie.... to śnieg zejdzie :) i góry będą dostępne....

Zapraszam na kawkę ( ale to już chyba wiesz :yes::D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku w góry yyyyy..... w Gorcach jest ponad 1,5 m śniegu a o Tatrach już nie wspomnę :bash:. Chciałyśmy z koleżanką iść na Turbacz...przeszłyśmy kilometr i się wróciłyśmy :( masakra jakaś.... wpadasz prawie po pas niby trasy przetarte, ale niestety nie dało się iść. Na pocieszenie stwierdziłyśmy, że w maju będzie O.K....

Za miesiąc powiadasz chcecie przyjechać....jak będzie wiał Halny ze 2 tygodnie.... to śnieg zejdzie :) i góry będą dostępne....

Zapraszam na kawkę ( ale to już chyba wiesz :yes::D )

 

Buuuu :(

To poproszę halny skoro innego wyjścia nie ma ;)

My nie nastawiamy się na wielkie zdobywanie szczytów, tym bardziej, że jedziemy ze znajomymi, którzy nie są zaprawieni w bojach i jadą w góry pierwszy raz, ale choć na MOko musimy się wybrać :rolleyes:

 

Z tą kawką to zobaczymy bo tak jak wspomniałam jedziemy ze znajomymi tym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko na fotosiku są tez normalnie duże zdjęcia, tylko skopiuj odpowiedni link:yes:

Kubeczki apetyczne...:D

 

Aga próbowałam wszystkie linki ;) no to spróbuję jeszcze raz....

 

Buuuu :(

To poproszę halny skoro innego wyjścia nie ma ;)

My nie nastawiamy się na wielkie zdobywanie szczytów, tym bardziej, że jedziemy ze znajomymi, którzy nie są zaprawieni w bojach i jadą w góry pierwszy raz, ale choć na MOko musimy się wybrać :rolleyes:

 

Z tą kawką to zobaczymy bo tak jak wspomniałam jedziemy ze znajomymi tym razem ;)

 

Halny zamówiony ;)

Wyjazd bardziej odpoczynkowy się szykuje ;) ... i co znowu nici z odwiedzin :mad: to ze znajomymi zapraszam... kubków, kawy i WODY u nas dostatek :yes:

 

Andżeliko właśnie słyszałam, że u Was wody niet :o

 

W Zakopanem i okolicznych wioskach faktycznie brak :(, ale u nas w "stolycy" jest nadmiar ;) :).... mamy co pić i mamy się w czym kąpać :lol2:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam malować czy tylko mi się dziś wydawało ? :( Teraz słonko mnie rozleniwiło i nic mi się już nie chce :bash: , ale okna mam czyste .

Pysiaczku ale Wam dobrze będziecie mogły napić się kawy :D .

 

To i tak jesteś do przodu z oknami ( przez moje to świata nie widać :( ), i jak je myć skoro dzisiaj na termometrze - 17.7 st. ...Boże mam dosyć tego czegoś biało-burego co zalega na trawie i nie tylko trawie :cry::cry::cry:

Literki nie zając i nie uciekną...najważniejsze, że farba już jest :) to i wena powróci :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halny zamówiony ;)

Wyjazd bardziej odpoczynkowy się szykuje ;) ... i co znowu nici z odwiedzin :mad: to ze znajomymi zapraszam... kubków, kawy i WODY u nas dostatek :yes:

 

Zobaczymy jak to będzie, dam znać ;)

Dzięki za zamówienie :D

 

W Zakopanem i okolicznych wioskach faktycznie brak :(, ale u nas w "stolycy" jest nadmiar ;) :).... mamy co pić i mamy się w czym kąpać :lol2:

 

O a w radio powiedzieli, że to u Ciebie brak wody - kłamczuchy :mad:

 

 

U nas na plusie, ale od nocy leje deszcz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...