Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O kurcze...smakowicie wygląda....aaa teeego ....tak sama będziesz to jadła??? Może tak maleńki kawałeczek wyślesz wirtualnie na zachód??:):)

 

Jasne, żę się podzielę nawet oddam całe ;). Beatko spróbuj upiec ;), nawet bardzo łatwo się je robiło ( znająć oczywioście moje zdolnośći kulinarne ;) ).

 

u mnie też dziś marchewkowe tylko jeszcze w piekarniku .... :)

 

Zaraz idę do Ciebie popatrzyć na efekt :D...i jak smakowało ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna epidemia na FM - ciasto marchewkowe:D Muszę i ja spróbować:)

 

No i dobry wieczór:)

 

Witaj mada1412 u mnie w domku, bardzo mi miło z Twoich odwiedzin :bye:. A co do ciacha spróbuj koniecznie, ja też piekłam pierwszy raz :p:yes: i nawet wyrosło ;)

 

Taa ode mnie się zaczęła:lol2::lol2: Zrób maduś koniecznie, bo pychotka i łatwizna:wiggle:

Andżeliko super ciacho:o:o mam nadzieję, że smakowało?:rolleyes:

 

Mi smakowało i nadal smakuje :rolleyes:, niestety dzieci grymasiły ( myślę, że imbir im nie podszedł :confused: ) . Walory zapachowe podczas pieczenia "BEZCENNE" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę kawałek ciasta , wygląda pysznie :D . Muszę się skusić na to marchewkowe , jeszcze nigdy nie robiłam i nie jadłam. Buziaczki :D jak mój małż wróci z wojaży , dziś targi w Wawie to się odezwę ,oj mam o czym gadać ;)

 

kubełko moja kochana mam zostawiony specjalnie dla Ciebie dość duży kawałek :) i aromatyczna kawusia też czeka :yes: tylko przybądź do mnie !!!!!

To też jest mój debiut marchewkowy ;).

Już nie mogę się doczekać Twoich nowości gawędziarskich :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mada1412 u mnie w domku, bardzo mi miło z Twoich odwiedzin :bye:. A co do ciacha spróbuj koniecznie, ja też piekłam pierwszy raz :p:yes: i nawet wyrosło ;)

 

 

 

Ja już od jakiegoś czasu podglądam Twój dom:rolleyes: Uwielbiam Twoją kuchnię:) A widoki masz przecudne, zazdroszczę jak nie wiem co:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od jakiegoś czasu podglądam Twój dom:rolleyes: Uwielbiam Twoją kuchnię:) A widoki masz przecudne, zazdroszczę jak nie wiem co:oops:

 

Bardzo dziękuję ( mam nadzieję, że nie chodzi o jedzenie bo mój mąż twierdzi, że jestem najgorszą kucharką na świecie :rotfl::lol2: ). Kuchnia całkiem inna niż Twoje klimaty ( i tu nie mogę napisać coś o niej i nie tylko o niej :no: ... masz bosską kuchnię , cały domek jest godny naśladowania :yes: i też jestem stałym podglądaczem ;)) , którą też uwielbiam i jak na razie (po trzech latach użytkowania ) nadal mi się podoba i nie zmieniłabym jej ;).

Co do widoków to też się muszę zgodzić ( nawet dzisiaj gdzie na łąkach, polach nadal zalega dużża warstwa tego czegoś białego :( i jest -16 st :cry: ) jest pięknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...