Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas choinka pojawia się dopiero w Wigilę Wigilii:DW tym roku trochę zmieniam asortyment ozdób choinkowych więc na razie je gromadzę.Na razie to tylko wisi kalendarz adwentowy i pierniczki sana stole.Wczoraj zrobiłam trochę tematycznych zakupów,poszewki na poduszki,lampiony ,obrączki do serwetek..ale dom będe ustrajać dopiero w ostatnim tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z choinką jest tak samo, nawet kupowana we Wigilię :) , z ozdób jest tylko ten wieniec adwentowy i.... dużo świec lubię świeczki.....

Co do obrączek na serwety to już 2 rok podchodzę do tego zakupu ( 12 szt ) i zawsze jest jakaś przeszkoda :(

Tegoroczne kolory to biel i czerwień żurawin ( nie mogę się oprzeć żurawinie :no: )

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :)- naprawdę nie zaprzątaj sobie tym głowy- to nie jest pilne (jak będziesz miała chwilkę czasu). Tak naprawdę to interesuje mnie najbardziej właśnie ten abażurek- na czym się opiera. Ciekawe czy ja tak będę mogła zrobić :rolleyes:

 

ps. A lampa już wisi...:lol2:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieniec piękny w swojej surowości ... u nas zawsze w domu choinka była kupowana w Wigilię rano ...a teraz w moim domu wszystko się poprzewracało ...zganiam na to szaleństwo w sklepach gdzie tuż obok dyni leżą bombki ;) Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się naoglądałam tych waszych dekoracji świątecznych, że chyba i my ubierzemy w ten weekend choinkę. Trzeba tylko najpierw łóżeczko młodszego na budowę wywieźć bo nie ma gdzie choinki postawić. A młody i tak w łóżeczku spać nie chce i chyba przestanę się łudzić, że zacznie z niego korzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga obiecane zdjęcia abażurka

 

http://img214.imageshack.us/img214/895/24226680.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img51.imageshack.us/img51/6339/37210701.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

teraz widzisz jak to jest zrobione...tą nakładkę można ściągać w zależności jaka jest grubość oprawki w kinkiecie....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...