Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do środy już bliziutko....więc czekamy:D

 

Już za momencik już chwileczkę :lol2:

 

No i to jest wiadomość :)

 

P.S. Naczynia są cudniaste. Moje ulubione to te różowe, aż się chyba wybiorę do Tikeja na polowanie ;)

 

Wiadomość DNIA !!!!

Naczynia też mnie ujęły za serce i chciałabym kupić jeszcze błękitne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje inspiracje świąteczne na dzień dzisiejszy :), zajączek i świnka ( którą w tym roku zaliczamy do zwierzątek wielkanocnych :lol2: ) wykonania mojego spracowanego męża :)....

 

http://images46.fotosik.pl/1434/eb418b3934b9f962med.jpg

 

Świnka :)

 

http://images46.fotosik.pl/1434/d580b4547d97b943med.jpg

 

Zajączek :)

 

http://images49.fotosik.pl/1431/ee0b7f02328da904med.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/1289/a7902403eff75720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłam że humorek się poprawi to i dekoracje się zrobią:yes: Ja całe popołudnie robiłam porządki w pomieszczeniu gospodarczym i w szafach Nawet dumna z siebie jestem bo sporo rzeczy udało m się wyrzucić :lol2: A swoją drogą mieszkamy tu tylko dwa lata a już tyle niepotrzebnych rzeczy naskładałam:eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko...cudne te twoje zwierzątka świąteczne...:) Aaaa i zapomniałam naczynka przecudne...a i jedzonko w takim smakowite na pewno:)

Bardzo się cieszę, że w końcu się doczekasz swoich mebelków...

Ja ci po cichu powiem, że też czekam z niecierpliwością na cosik do salonu...i dopiero w czwartek będzie...mam nadzieję, że nie zrobią mnie w balona!!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ja całe popołudnie robiłam porządki w pomieszczeniu gospodarczym i w szafach Nawet dumna z siebie jestem bo sporo rzeczy udało m się wyrzucić :lol2: A swoją drogą mieszkamy tu tylko dwa lata a już tyle niepotrzebnych rzeczy naskładałam:eek:

 

Jak Ci zazdroszczę tych porządków :p, kurcze już cały tydzień zabieram się za garderobę i jakoś mi zawsze schodzi i nie mogę do niej dotrzeć :sick:....

Masz rację z tym gromadzeniem :mad:, nie mam pojęcia skąd tyle gratów człowiek nazbierał, nagromadził :confused:

 

Andżeliko...cudne te twoje zwierzątka świąteczne...:) Aaaa i zapomniałam naczynka przecudne...a i jedzonko w takim smakowite na pewno:)

Bardzo się cieszę, że w końcu się doczekasz swoich mebelków...

Ja ci po cichu powiem, że też czekam z niecierpliwością na cosik do salonu...i dopiero w czwartek będzie...mam nadzieję, że nie zrobią mnie w balona!!!!

 

Pozdrawiam

 

Nareszcie się doczekałam, długo, ale chyba warto jest troszeczkę poczekać ;)....Oooo i u Ciebie będzie "nowe cuś" :lol2:..czekam razem z Tobą i mam nadzieję, że się pochwalisz ;)

 

 

Świetne te zwierzaki :D mogę wiedzieć z czego wycięte??

Rzeżuchę posiałam w skorupkach... ale nie wiem jeszcze co z nimi zrobię... Twoje naczynka są piękne :)

 

Dzięki w imieniu zwierzaków :), wycięte z pilśni powleczonej jakąś białą farbą ???, ale ogólnie to pilśnia.

Rzeżucha w skorupkach wygląda bardzo, bardzo ładnie ( widziała gdzieś na jakimś blogu ;) )....

 

 

Andżeliko, ale smakowite jedzonko przygotowałaś:yes: i te pastele... mniam

 

Inspiracje cudne, świnka boska:lol2: i co ja czytam będzie sofa, ale fajnie:cool: szkoda, ze u mnie stołu brak:(:(

 

Aguśka głowa do góry :hug:.. stół przybędzie i będziesz miała pięknie ;). A co do jedzonka to faktycznie PYSZNE było i polecam go wykonać ( sama zobaczysz, że warto ;) ). Pasteleeee przydały się bardzo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko super,że mebelki jutro dotrą:wiggle: Czekam na zdjęcia:)

 

Super, super :) czekamy, czekamy i dopiero wieczorem po pracy zobaczę w jakim kolorze dotarły ;)

 

Dzięki kochana za pocieszenie, ale zmieniam wykonawcę stołu, bo tamci mnie wkurzyli;)

 

Z niecierpliwością czekamy na Twoją sofkę:rolleyes: Super, że tuż przed Świetami:wiggle:

 

Dałaś czadu z tą zmianą ;), ale to może dobrze, nawet bardzo dobrze !!!! trzeba ponosić kosekwencje swoich czynów ;)....

 

Oj fajnie, że na święta będą.... i wierz mi ja też czekam ( a dzisiaj długiiiiii dyżur ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam Andżeliko sofek nadal nie ma? :mad: Ale zaraz czytam dalej - mają być jutro :p

Oby!!! Bo na święta to już ostatni czas jak mają się wyrobić! Super, będę jutro czatować na zdjęcia :wiggle:

Piękne pastelowe naczynka :yes: I świnka mnie rozbawiła :lol2:

 

Pysiaczek się odnalazł :wave:

Świnka z trzema nóżkami ;) :lol2:, naczynka przydadzą się na święta a co !!!! ;)

Sofy hmmmm :wave:

 

Piękne te naczynia , też o takich marzę :yes: ale muszę jeszcze pomarzyc ... w końcu kiedyś się spełni :D.

Na sofki też czekam , a zwierzaczki to ja już gdzieś takie widziałam :D:D:D ... dzięki jeszcze raz za nie :hug:

 

Bożenko naczynka różowe kupiłam TK Maxx za bardzo śmieszne pieniądze 20 zł za opakowanie (4 szt.), była jakaś promocja :D i bardzo żałuję :(, że nie wzięłam jeszcze jednej takiej paczki w kolorze błękitnym lub fioletowym :cry:. Byliśmy od tamtego czasu jeszcze raz w Krakowie i już ich nie było :mad:.

A co do marzeń to wiesz ;) czasami się spełniają :yes::yes::D...jak będę kiedyś widziała ( tzn jak pojedziemy do byłej stolicy ) kupię Tobie i sobie :hug:

Naprawdę widziałaś takie zwierzaki już kiedyś :confused: no niemożliwe :no::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na sofki...:popcorn::popcorn:

 

Smacznego Beatko:lol2: i przyłączam się do Ciebie z czekaniem

 

Andżeliko o której spodziewamy się fotek bo pogodę mam ładną i trawkę idę grabić(ja jej nie skończę do następnej wiosny po grzyba mi była taka duża działka:bash:) a zdjęć nie chcę rzegapić;)

 

Anetko spokojnie idź na ogród, nie mam pojęcia o której przyjadą, a ja i tak dzisiaj jestem długo w pracy :(. Sofki zobaczę pewnie ok 19-20 ;)...

 

Wczoraj też była na moim wielgachnym ogrodzie, pograbiłam ( w tym sezonie to już 2 raz :D ) trawkę potraktowałm nawozem, podlałam ją.....pogadałam do moich tuiiii aby ładnie rosły, pochylałam się nad hostami i prosiłam je żeby jednak były tam po ziemią i pokazały już swoje piękne liście. Iiii zrobiła się noc, musaiłam schować swoje zabawki czyli grabie ;)....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...