Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja mam jasminowca ktory nie kwitnie.....co z nim jest nie tak ?

 

Betib u mnie też długo nie kwitł i też się zastanawiałam co jest z nim nie tak :p, ale jakieś 2 tygodnie temu pojawiły się pąki i mam pięknie ukwiecony krzak...

 

Pięknie to wszystko rośnie u Ciebie :))) uwielbiam takie letnie kompozycje , parapet jak w bajce.

 

Bardzo dziękuję, pochwały to miód na moje serce :hug:

 

Andżeliko pięknie Ci się wszystko rozrosło, pięknie kwitnie :yes::yes:

Zaglądaj do nas częściej :hug:

 

majeczka zaglądam często :yes: obserwuję i cieszę się WASZYMI postępami :hug:

 

Pięknie :yes::D aż miło popatrzec , oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie napisała , że czekam z niecierpliwością na nowe lampki :rotfl:

 

Kubełko lampy się robiły w niedzielę :lol2: tzn. dwie nogi i podstawki do nich prawie ( jak wiadomo prawie robi kolosalną różnicę :lol2: do idealnego wyczyszczenia ;) ) wyczyszczone, zastanawiam się nad kolorem :sick:. Czy mam je pomalować na biało i dać je do sypialni czy zamalować bejcą w kolorze dębowym z przecierkami i pozostawić je w kuchni ??????? Kurcze nie mam pojęcia :confused:. Z jednej strony chciałabym je pozostawić w kuchni ( więcej roboty ), a z drugiej strony dać je do sypialni białe i tylko zmieniam abażurki na kolory jakie mi się w danych miesiącach wymyślą :lol2::mad: No mam problem :lol2:

 

Andżeliko nie będę się rozpisywać Ty sama wiesz pięknie Ci wszystko rośnie:yes:

 

A ja nie będę pisała o nasadzeniach z modrzewiem w roli głównej....JEST CUDNIE....... aż zazdroszczę :hug:. Całość w koło domu piękna !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Andżeliko...córcia śliczna dziewczynka:)

Kwiaty, domek dla skrzata i światło zachodzącego słońca....ehhh...co tu dużo gadać:) rozmarzyłam się:)

 

Dziękiuję bardzo :rolleyes: marzenia bardzo wskazane a nawet zalecane !!!!! ;)

 

Pięknie ale Królewna i tak wszystko bije na głowę!!!

 

Dzięki w imieniu królewny :)

 

:jawdrop::jawdrop: ale piękne , a z czego to jest , sami zrobiliście czy kupione , no cudo .

I czyżbym się nie załapała na jakieś foto ???? bo tylko ten domek widzę . Andżeliko a kiedy masz urlop ?

 

domek dostałam na urodzinki od mojej psiapsiółki, zrobiony jest z drewna - kory i pomalowany... na foto chyba się nie załapałaś :oops:

 

Domek dla skrzata super, ale córcia jeszcze ładniejsza :yes: (widziałam w weekend)

 

:hug: domek też mi się bardzo podoba :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było przyjechać i samemu zobaczyć :bash::bash: Polak mądry po szkodzie ...ale za to piknie tam u Was :)

 

Tak też sobie pomyślałam ;) z autem lepiej i wygodniej i nie jesteście uzależnieni od busa i godzin ;). Jednak najważniejsze, że wakacje się udały!!!!!!

Wspomnienia na wagę złota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko doczytałam u lasche, że jakąś lodziarnię w NT polecasz - proszę o namiar :lol2:

 

Tak, tak polecam lodziarnię "Deja vue", która mieści się na Rynku 25 lub na ulicy Długiej 64 :rolleyes: podaję link http://www.dejavue.pl/dluga/galeria.php

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy urlop w górach, ale póki co szczegółów brak bo pan od kwater coś ociąga się z odpisaniem nam na wiadomość o dostępnych terminach ;)

A zawsze też orientuję się w jakichś atrakcjach w okolicy w razie braku pogody do wyjścia w góry lub też w razie niedomagania po wyjściu w góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...