Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj pytałam w Kaliszu przy Leroyu -za piękna kalifornijska jodłę w pojemniku (2, m) życzyli sobie 220zł....ma to szczęście ,że zaprzyjaźniony ogrodnik co roku podrzuca mi prezencik w donicy ,a ja później wsadzam do ogrodu ..kilka się przyjęło.W tym roku tylko zasugerowałam mu ,że chciałabym wyższą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas choinki kupuje się głównie u leśniczego :D

Po 30zł i lekko w górę...

A my w tamtym roku w końcu przekonaliśmy się do sztucznej, zwłaszcza po tym, jak rok wcześniej po rozebraniu choinki okazało się, że mam żywicę na podłodze i nie mogłam się jej pozbyć :(

 

Juszczakówka, masz piękny dom, gustownie urządzony i bardzo świątecznie już się u Ciebie zrobiło.

I ten kociak... Ale ma oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS witam Cię bardzo serdecznie...

U leśnika może tyle kosztują ( niestety nie mam znajomego leśnika :confused: ), coś mi się wydaje,że zostanie u nas JAŁOWIEC drzewkiem bożonarodzeniowym :lol2: a co nie może ?????

Dziękuję w imieniu mojego domku,że Ci siępodoba i naszym też oczywiście :wiggle:

A jak tam Wasz nowy domownik Romuś jak dobrze pamiętam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juszczakówka witam się u Ciebie. Nie wiem jak to się stało, ale przeoczyłam Twoją galerię. :( Zajrzałam przypadkiem i przeczytałam od początku do końca.

 

Śliczny macie domek. A widoków z okna w kuchni zazdroszczę (w pozytywnym sensie) najmocniej na świecie. Wnętrza bardzo klimatyczne - gratulacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS witam Cię bardzo serdecznie...

U leśnika może tyle kosztują ( niestety nie mam znajomego leśnika :confused: ), coś mi się wydaje,że zostanie u nas JAŁOWIEC drzewkiem bożonarodzeniowym :lol2: a co nie może ?????

Dziękuję w imieniu mojego domku,że Ci siępodoba i naszym też oczywiście :wiggle:

A jak tam Wasz nowy domownik Romuś jak dobrze pamiętam :p

 

Jałowiec też piękny :D, będzie oryginalnie... ;)

Romuś nad wyraz dobrze :D, szybko się zaklimatyzował.

Jeszcze chwilami brak mu pewności, ale już pokazuje co potrafi ;), muszę go tylko oduczyć robienia nam pobudek o 6.30.... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nemi witam Cię u siebie ;), widok z okna man na Gorce i zakopiankę ;) a także na Babią Górę i jeszcze jak stanę na dachu ( zasłaniają inne domki...) to widzę Tatry :D

 

DarioAS czyli Aniu nasz koteczek REGULARNIE budzi mnie o 60.10 dotykając mojego policzka swoim noskiem ( godzina nie przeszkadza bo tak i tak wstaję rano szykować dzieciarnię do szkoły, przedszkola i do pracy nas starych :yes: gorzej w sobotę i w niedzielę bo mogę się wyspać a tu takie rude buuudziiiiii :mad::lol2:

 

http://img706.imageshack.us/img706/1325/72227393.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img404.imageshack.us/img404/3442/34201181.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img819.imageshack.us/img819/5531/24040670.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dzisiejszy dzień był pod hasłem sprzątanie brrrryyyy , prasowanie jak ja nie lubię takich sobót :sick::mad::sick:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...