Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Ale on w domu przesiedział całą zimę, podlewałam go i od tak po prostu usechł :mad: może za ciepło było mu....

Mam w planie kupić łóżko do pokoju Klary i przemalować jej pokój,kupić szafę, biurko i szafkę do młodego, jutro idę po materiał na dwie rolety do kuchni (na allegro wypatrzyłam cienki len 100% tzw" mgiełka lniana") ale jak nie będzie w sklepie zamawiam w necie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten jałowiec stał w domku, to może rzeczywiście miał za ciepło:( Trzeba było wygnać go na taras :lol2:

Trzymam kciuki za realizację pokoików i rolet- jak ja bym już chciała też ozdobić jakoś te okna. No, ale dodatki to na końcu-nie wiem jeszcze jakie będą kanapy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się rozumieć :yes:...po pracy idę prosto do sklep z materiałami ( chciałabym dostać ten materiał, mam nadzieję,że będzie ) a jak nie to przez allegro mam już wypatrzony ( kupno w sklepie = szybciej ) zobaczymy.....

Tej znajomej też muszę zaopłacić ;) ale to zawsze taniej jak zamawiane gdzieś tam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepiej kupić widząc osobiście- wtedy wiesz co bierzesz :yes:

Znajomej zapłacisz pewnie mniej, a może nawet i lepiej uszyje. Ostatnio dziewczyny narzekały na jakość wykonania w Eurofiranach. Tak więc widzisz, że renomowana firma niczego nie gwarantuje. A raczej gwarantuje- wysoką ceną :lol2::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bo nie ma i już..... tak więc zostaje allegro :yes:

http://allegro.onet.pl/tkanina-len-siatka-lniana-dekoracyjna-3-kolory-i1474974902.html

http://allegro.onet.pl/tkanina-len-siatka-lniana-dekoracyjna-pasy-i1464949383.html

i jak ładny..... bo ja jestem zachwycona nim :yes:

kupione! poszło! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...