Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O qrczę ,jakie fajne uszaki! ale miałaś szczęście,!Ja już się zaczajałam ze dwa razy na allegro i nici z tego wyszły ,ktoś mnie uprzedził... najważniejsze ,że sa odrestaurowane ,spręzyny na pewno wymienione ,bo to widać, a materiał? tak jak Aga mówi ,znudzi Ci się to zmienisz i tyle...gratuluję tak fajnego zakupu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga już jestem :lol2: i dzięki za pączuszka :yes: jadłam już jednego rano... ale teraz też zjem :yes: ten poranny był okropny :sick: bardzo, ale to bardzo mi nie smakował :p.....

 

Pisałam już to dzisiaj u yokasty, ale dla Ciebie powtórzę :lol2:

 

Wiesz co trzeba zrobić, aby spalić jednego pączka??? Do wyboru... :lol2:

- 25 minut pływać

- 30 minut skakać na skakance

- 35 minut biegać

- 1,5 godziny jeździć na rowerze

- 2 godziny robić makijaż

- 4 godziny sprzątać pokój

Mnie osobiście rozwalił ten punkt

- 2 godziny robić makijaż :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczęta :D

Dzisiaj piękna pogoda to i dobry humorek :lol2: aż wszytko się chce ( może mniej siedzenia w pracy ;) ) ale jakaś równowaga musi być zachowana :yes:

W niedzielę byliśmy w Krakowie w IKEA ( mały koszmar z powodu tego ich remonut ,który ciągnie się cały ROK i końca nie widać :no::mad: ) wszystko szukaj i nic na swoim miejscu nie jest..... masakra jakaś, ale na szczęście udało się kupić łóżko MELDAL sztuk 1, stelaż do tego łóżka sztuk 1 i materac sztuk 1 .....uffffff . Obie jesteśmy zadowolone z zakupu, a najbardziej mała ( radości nie ma końca, nawet do przedszkola chce iść z łóżkiem :lol2: ). Mały lifting pokoju i jest inaczej i przyjemnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulek lepiej rowerem po Paryżu jak 2 godziny makijażu :lol2:

fotele to mi się udały jak ślepej kurze ziarno ;), okazja jakich mało :yes:...... jeden fotel pójdzie do pokoju Klary tylko muszę jeszcze sekretarzyk dokupić , a drugi wyląduje u nas w sypialni ( sypialnia nadal czeka na kolor ).......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania cena faktycznie do połknięcia...a jak tam przygotowania do sezonu w ogrodzie już Ci zazdroszczę tych Twoich róż.....a co do róż proszę poradź mi jaką różę pnącą mam kupić ( nazwa) i chciałaby też na takiej długiej nodze a u góry taka kępka :D ( to się nazywa fachowy opis o co mi chodzi :lol2::jawdrop:) ale jako ,że TY jesteś Forumka z WIELKIM SERDUCHEM to mi pomożęsz w nazewnictwie moich wypatrzonych róż....... cooooooo???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho czytam, że zakupy udane :lol2:

No piękny dzisiaj mamy dzionek i wczoraj i może jutro, a to oznacza.... że WIOSNA już pędzi a nie idzie do nas :D:D

My też rozpoczęliśmy ogrodowe poczynania, kupiłam rollbordery i kompletujemy system nawadniający.:lol2:

Na kwiatki i roślinki też przyjdzie pora of kors:p

A to wszystko znaczy, że wnętrza idą w kąt i to na dłuuugi czas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi że ta róża, którą chcesz kupić to taka szczepiona na pieńku ale takie to chyba raczej w donicy i na zimę trzeba ją schować, żeby przeżyły. Ale nie jestem pewna bo takiej nie mam:( Jakiś czas temu próbowałam wyprowadzić tak bugenwillę i nawet wyszło). W tym roku planuję zrobić takie cudo ze zwykłej aroni nawet juz jesienią wysłałam męża po sadzonki niestety tylko jedna się nadaje na taki eksperyment. Zobaczymy co z tego wyjdzie widziałam coś takiego i bardzo mi się podobało. Na wiosnę kwitnie, latem ma owoce, jesienią jej liście przebarwiają się na kolor czerwony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zastanawiam się nad tym systemem nawadniajacym.... moje skromne hektary :lol2: są za bardzo skromne gabarytowo, aby je nawadniać, wiem ,że to super sprawa i praktycze i wygodne :yes: ale jak na razie będę podziwiać u Ciebie jak się zgodzisz ;)....I muszę jakiś plan zastosować co i gdzie chce posadzić ....ponieważ jestem z tym tematem daleko w lesieeeeeeeeeeeeeeeee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też hektarów nie mamy :no: ale przekonałam się na własnej skórze ile pracy wymaga ładny trawnik. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy 150m:lol2: ogródka, ale ile się trzeba było napodlewać, żeby trawa była zielona... Obecny taras też mamy od strony południowej i lampa cały dzień, że jajka można smażyć:yes: Trzeba by całe dnie siedzieć w domu i doglądać tej trawy i kwiatków- dobre dla emerytów. My wracamy dość późno, choć przyznaje, że ja mam nieregularny tryb pracy i mogę pracować w domu w ciągu dnia.

Na na razie póki co wstępne wyliczenia nawadniania kształtują się na ok 1000-1200 zł... Oboje stwierdziliśmy, że dla świętego spokoju tyle możemy poświęcić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...