Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Malwy będą herbaciane, fuksja zielona, róża pa pieńku herbaciana i surfinia biała jak nie ma herbacianej ( jakiś mam wstręt do róży to przez moje dziecko które jest zakręcone na różowy kolor :p:D:lol2: ) nasturcje pomarańczowo-herbaciane i będzie ładnie już to widzę tylko czy będzie ??????

Idę do łóżeczka pomarzyć o pięknym ogrodzie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Doberek :bye: jestem , czytam.....zasłony powiadasz hmmm na razie cisza ( p.krawcowa powiedziała---- zadzwonię jak będą uszyte...) więc czekam cierpiliwie..... z nogi na nogę.....

Od poniedziałku mam urlop cełe 5 dni :wiggle: i w głowie plan zakupu : tuje szmaragd szt 20, cyprysik lawsona, sadzenie, sadzenie :wiggle: i już nie mogę się doczekać...jeszcze 2 dni w pracy i moje plany ogrodnicze będą powolutku wykonywać się jupiiiii......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek :bye: jestem , czytam.....zasłony powiadasz hmmm na razie cisza ( p.krawcowa powiedziała---- zadzwonię jak będą uszyte...) więc czekam cierpiliwie..... z nogi na nogę.....

Od poniedziałku mam urlop cełe 5 dni :wiggle: i w głowie plan zakupu : tuje szmaragd szt 20, cyprysik lawsona, sadzenie, sadzenie :wiggle: i już nie mogę się doczekać...jeszcze 2 dni w pracy i moje plany ogrodnicze będą powolutku wykonywać się jupiiiii......

Czekam razem z Tobę na te zaslonki :lol2:

Urlopik, ale fajnie :wiggle: Mam nadzieję, że nie zapomnisz o nasz, kochana :hug:

Plany ogrodnicze na pewno zrealizujesz w tym czasie :)

Tuje szmaragdy wsadzałam w zeszłym roku takie 120 cm, jakieś 35 szt :wiggle:

Póki co- tfu, tfu- chyba wszystkie się przyjęły, bo po zimie wyglądają ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Aga, że Twoje tuje się przyjęłt tfu, tfu

Oczywiście,że nie zapomnę ( stwierdzam: MAM NAŁÓG FM :p )

Plany muszę zrealizować i koniec kropka ;););):wiggle:

Ale Ty kobieto zrób jakieś foty tego Waszego ogrodu, bo z tego co piszesz to Ty masz już gąszcz roślin, drzewek i jest na pewno fajnie pokazuj prędziutko :):yes::D:mad::hug::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anbama niestety nie pojadę do LM, który mam najbliżej w Krakowie ;):no:, chciałam pojechać w stronę Nowego Sącza tam mają dużo szkółek i coś na pewno wybiorę...

Dobrze prawisz, Andżeliko :) W szkółkach jest największy wybór i masz pewność, że się przyjmą...

Ja też kupowałam w szkółce, ale pod Warszawą, także Ci jej nie polecę, bo za daleko :rotfl:

Na pewno znajdziesz coś bliżej siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kobieto zrób jakieś foty tego Waszego ogrodu, bo z tego co piszesz to Ty masz już gąszcz roślin, drzewek i jest na pewno fajnie pokazuj prędziutko :):yes::D:mad::hug::lol2:

 

Oj tam, oj tam, żaden gąszcz. Przeca mówiłam, że od wścibskich sąsiadów posadziłam żywoplot.:lol2:

O zdjęciach pomyślę, ale ładne to teraz jeszcze nie będą. Niedługo zaczynamy kopać pod to podlewanie, to dopiero będzie piękny widok :rotfl:

Może poczekam chociaż aż jakieś kwiatki zakwitną? ;)

A swoją drogą to Ty też byś mogła coś pokazać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no wiesz....:oops: u mnie w ogrodzie proszę pani... to ja już mam trawkę :wiggle: która jeszcze jest słomkowa i dużo pomysłu na mój piękny ogród, ale........ moja droga jak tylko posadzę te jeszcze nie kupione tuje.... to zaraz foty temu mojemu piknemu ogrodowi zrobię i będę podziwiać pracę rąk mojego męża i moich. No. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no wiesz....:oops: u mnie w ogrodzie proszę pani... to ja już mam trawkę :wiggle: która jeszcze jest słomkowa i dużo pomysłu na mój piękny ogród, ale........ moja droga jak tylko posadzę te jeszcze nie kupione tuje.... to zaraz foty temu mojemu piknemu ogrodowi zrobię i będę podziwiać pracę rąk mojego męża i moich. No. :p

 

Fajnie, że masz już trawkę, bo u mnie klepisko :lol2:

Trzymam za słowo i czekam na foty tuj i nie tylko :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...