Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

..

 

Beauty siąść można tylko co z tą robótką począć jak ma się dwie lewe rączki do dziergania brrrr :lol2: ,a przed kominkiem jak najbardziej z kubkiem czerwonej herbatki....

Posiadanie taaaakiego fotela na pewno Cię zmobilizuje do nauki:):)Mocno w to wierzę.

 

 

Zapomniałam dopisać ,że Twoja córeczka to śliczny aniołek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty wszystko tylko nie dzierganie, to ja juz wolę gotować (chociaż to ja też z tych lewych :yes::D ) wolę już młotek potrzymać i pobujać się.....Moja droga, a Twoja Baletnica.... to dar....... super ,że tańczy (moja na balet nie chce chodzić, byłyśmy kiedyś i trochę odstawała od reszty, dzieci swoje, a ona ....no cóż tańczyła po swojemu;).....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona taka indywidualistka ,to może zrobi karierę solową?:lol2: Moja bardzo lubi ten balet,chociaz my już trochę mamy serdecznie dosyć wożenia jej. Zajęcia są trzy razy w tyg.,trza jechac 30 kilosków.Dobrze jest ,ze znajomy też wozi swoja córke i możemy się wymieniać ,w przeciwnym razie było by to niewykonalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem coś o tym...młody ma dzisiaj basen (25 km, bo w naszym szanownym mieście nie ma basenu.... kurna, stoi pusty bo nie rentowny...), jutro angielski, a młoda jakoś tak po macoszemu :(, ale ma mieć angielski tylko nie wiemy jeszcze kiedy mają dzwonić.....a jeszcze dochodzi to ,że razem z R pracujemy i nie ma wytchnienia, no może po 23 ;):sleep: ale i tak świat jest piękny !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny walczą z meblami kuchennymi, frontami, cegłami, farbami itp. rzeczami ,a ja na razie nie mam z czym walczyć ( no może z wielka góra prasowania, ale ona jak najbardziej może poczekać :yes:) pokaże Wam moja małą łazieneczkę.

 

http://img836.imageshack.us/img836/7083/16027619.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img215.imageshack.us/img215/6029/25054154.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img840.imageshack.us/img840/7751/90584871.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img826.imageshack.us/img826/1149/37069369.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img823.imageshack.us/img823/4611/76916003.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele trudno napotkałam ...ale wreszcie jestem :)

 

trudno bo chytrusie pewnie dlatego żeby nie móc podziwiać tych piekności ...nie masz odniesienia w sygnaturze ...co znacznie uprościłoby życie tym co chcą odwiedzić ...ja chciałam już dawno i nie mogłam znaleść ...:)

 

trudno było się podnieśc jak zobaczyłam kuchnię ...może nie być biała i cieszyć ...no fantastyczna ...a nie w moim guście (ale trawertyn na ścianie nas łączy ...bo to chyba trawertyn ...)...i tym bardziej muszę przyznać że mnie zachwyciła ...bardzo polska ale bez przegięcia z rustykalnymi wygibasami ...kolor drewna i ścian gra w jednej orkiestrze ...nic dodać nic ująć ...

 

o ile trudno było już w kuchni to szafeczka łazienkowa dobiła mnie na amen ...o żesz fason ...kolor ...błagam zdradź jak go uzyskałaś ...konkretne produkty jeżeli znasz :) ...łazienka majstersztyk ...klasa sama w sobie ...kamień i drewno jak tego nie kochać ...

 

mała śpiąca księzniczka ...słodki widok ...blond aniołek ...czy podobna do mamy ?...:)

 

a piesa to masz nieułożonego ...:jawdrop:...ale jak słyszę nadal masz znaczy kochana gadzina ...:) pozdrawiam ...boję się o alsze odsłony ...tzn o siebie ...czy to zniosę godnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówią diabeł tkwi w szczegółach a ty zadbałaś o najmniejszy detal :) A i zdecydowanie to kontynuacja poprzednich pokazywanych przez Ciebie zdjęć. Widać, że miałaś pomysł na swój dom i zrealizowałaś na medal. Czekam na zdjęcia reszty pomieszczeń. Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty, już Ci odpowiadam na zadane pytania.....komodę pod umywalkę zrobił mi stolarz, jest to kopia szafki łazienkowej Thistledown firmy KOHLER ,ktora kosztuje marne 9480 zł, a tak na marginesie nie mam pojęcia dla kogo są takie niskie ceny ;) , zobaczyłam ją w Krakowie i zakochałam się od pierwszego wejrzenienia tylko ta cena zbiła mnie troszeczkę z nóg.... i z pomocą przyszedł stolarz :yes::D, zrobiał, a co przecież to b. zdolny stolarz.....dozownik i pojemnik na szczoteczki kupiłam w AlmiDecor w Katowicach mieli też pojemnik na chusteczki hig. i tackę na mydło. A w sprawie Twoich zasłon do łazienki wiem coś o tym , jak człowiek zobaczy coś po raz pierwszy jak u Ciebie było z tymi schuttersami to wszystko wydaje się jakieś takie nijakie:( , u mnie było tak z kranami bardzo mi się podobała armatura firmy HERBEAU, zadzwoniłam do przedstawiciela Stepim, która mieści się w W-awie i tu kopara mi opadła :jawdrop: krany po 4000 i jeszcze do góry..... w Stanach można było kupić taniej, ale ja już dałam sobie spokój, ceny powalające......zaspokoiłam się bateriami AXOR hansgrohe (carlton i montrux), które też sprowadzałam za b.niskie ceny ( nie mam pojęcia czemu te same baterie można kupić w Stanacz czy w Niemczech 10 x taniej???? ) w porównaniu do polskich cen, wiem, że to nie Herbeau ,no ale cóż cieszę się z tych co mam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konstacja30 bardzo mi miło,że Ci się podoba (chociaż nie w Twoim stylu ;) ), na ścianach( tam gdzie było to konieczne, nie chciałam całych ścian pokrywać kamieniem, byłoby zbyt ciężko) i podłogach mam trawertyn , w wiatrołapie, w kuchni, w salonie jasny prawie biały, a w łazienkach beżowo- szary i oczywiście drewno, którego nie mogło zabraknąć :yes::D. A co do koloru szafki łazienkowej (sosna ) to dam znać jak się ta farba i podkład nazywają, muszę spytać stolarza ;), drzwi i framugi mam też pomalowane tą farbą (sosnowe) daje całkiem inny odcień jak na dębie ( deski klozetowe i decha pod umywalkami w górnej łazience).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasch masz całkowitą rację diabeł tki w szczegółach, a szczegóły to moja pasja ( choć czasami bardzo długo to trwa ). Np. nasza sypialnia ( a miną rok jak mieszkamy) do tej pory nie jest pomalowana, nie ma lamp i wogóle jest "goła", tak jak żarówka, która dynda z sufitu :D:mad:................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...