Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Andżeliko, roletki piękneeee:yes::wiggle: Uwielbiam len, wygląda tak naturalnie. Kolorki też są z mojej ulubionej palety:)

Hafcik pierwsza klasa:cool:

 

Hafcików było tyle do wyboru ,że aż głowa mała ;) i wybrałam taki delikatny.....

Też lubię len ( gorzej z prasowaniem ) i będę nadal kombinować z lnem , może jakiś inny wzór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tajemniczy ogród ( przenośny ze względów wahań temperatury ), który w domu prezentuje się całkiem nieźle...

 

 

*****************************************

 

 

Nasz zwierz po nocnych łowach nareszcie trafił do domu ;)

 

http://img710.imageshack.us/img710/6590/taj3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Funkie , które dostałam od bardzo miłej osóbki zwanej Anetką :hug:

 

http://img863.imageshack.us/img863/3417/taj5.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I hortensja podarowana od tej samej Anety..... ( mam nadzieję, że się przyjmie i będzie jej w tym miejscu bardzo dobrze...).

 

http://img821.imageshack.us/img821/2992/taj6.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Pozostał dereń, żurawki, ziemowit, juka, bergenia...... ale to w późniejszej foto relacji

Dzisiaj zaczęła się WIELKA MAJÓWKA którą spędzamy w domu ponieważ leje , zimno i aura nie sprzyjająca wycieczką....:( z czego jestem bardzo niezadowolona....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałam że nasza Andżelika grilowaniem zajęta i o FM zapomniała ;) Nowe nasadzenia poczynione i widzę że trochę do posadzenia jeszcze zostało.Ale z taką córcią to na pewno sobie poradzisz Oby pogoda pozwoliła u nas dzisiaj też paskudnie. Wczoraj było ciepło posadziłam grządki, wykosiliśmy trawkę i ogólnie takim dreptaniem wokół domku się zmęczyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczny tajemniczy ogródek Andżeliko:wiggle::) A ta malutka panienka, która tam siedzi jest urocza:D

Funkie u mnie też już wyszły:wiggle:Hortensji jeszcze nie wysadziłam w obawie prze przymrozkami, ale mam nadzieję, że Twoja nie zmarznie, tfu, tfu.

U nas wczoraj była prawdziwie majowa pogoda, a to był jeszcze kwiecień.:lol2: Dzisiaj za to zimnica:bash:

Skończyliśmy nawadnianie, za tydzień TRAWKA:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy tajemniczy ogród z cudowną ogrodniczką.:):)U nas tez zimno jak diabli ,nawet nie chce mi się z domu wyjść .Sprawdzam ,tylko od czasu do czasu postępy prac w moim miejscu pracy .Wzięłam się za malowanie,tzn nie ja ,tylko ja dałam zlecenie:)Pomalowana jest już jedną część "intuicją ",piękna szarość wyszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam totalnego doła....śnieg, zimno, wiatr, śnieg, śnieg .... temperatura spadła już do zera i nadal spada :cry::cry::cry:

Roślinki posadzone przez te ostanie dni przykryłam.....w obawie przemarznięcia..... co za cholerna pogoda....

Za to w domku ciepło, pali się w kominku i jest fajna lektura do czytani, gorąca herbatka z żurawiną....

A miało być słoneczko, huśtawka, wędrówki po lesie, wylegiwanie na trawce.....

Wolne zleciało i jutro do pracy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...