Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Andżeliko-wczoraj się spóźniłam, ale to co zobaczyłam dzisiaj u Ciebie...:jawdrop::jawdrop:

I Ty pisałaś, że masz mało kwiatków??? CUUUUDNIEEEEE jest:yes::D:lol2::hug:

Piękne kompozycje i koszyczki i doniczki i skrzynie- dużo pracy w to włożyłaś:):)

Zazdraszczam okrutnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak się nazywają te drobne kwiatki niebieskie i różowe? To jakaś odmiana Margerytki?

Ale mi narobiłaś chęci na piękne roślinki:wiggle: Jutro rano pędzę na bazarek:lol2:

 

Aga chętnie powiedziałabym Ci nazwę, ale sama nie wiem :lol2::p jaka to :oops: , te kwiatki wybrała moja córcia, a ja nawet nie popatrzyłam na nazwę...

 

Będę czekać na Twoje jutrzejsze nabytki.... z wielką niecierpliwością.....a po udanych zakupach fotki proszę na FM.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi w takim razie będę szukała takich samych...:lol2::lol2: Córcia ma dobry gust:):)

Oczywiście, jak się obkupię to będą foty- ja mam 2 murowane okrągłe kwietniki przed domem i na tarasie, więc muszę stworzyć jakieś kompozycje.;) Podoba mi się u Ciebie też ta kocanka :lol2:(śmieszka nazwa)- może będzie to też kupię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się pochwalić, że zakupy były meeega udane, bo kupiłam mnóstwo kwiatków: i surfinie i petunie i pelargonie i niecierpki i aksamitki i kocankę, drobne odmiany też- jak mi radziłaś:wiggle::)

Ja chyba nie mogę więcej chodzić do ogrodniczego, bo znowu kupiłam trochę roślinek:rolleyes:;) jodłę koreańską, świerk kulisty i 2 tuje w kształcie kuli Danica:cool: Fot niestety jeszcze nie zrobiłam, będą w poniedziałek, bo jutro mamy komunię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się pochwalić, że zakupy były meeega udane, bo kupiłam mnóstwo kwiatków: i surfinie i petunie i pelargonie i niecierpki i aksamitki i kocankę, drobne odmiany też- jak mi radziłaś:wiggle::)

Ja chyba nie mogę więcej chodzić do ogrodniczego, bo znowu kupiłam trochę roślinek:rolleyes:;) jodłę koreańską, świerk kulisty i 2 tuje w kształcie kuli Danica:cool: Fot niestety jeszcze nie zrobiłam, będą w poniedziałek, bo jutro mamy komunię:)

 

Zakupy udane :wiggle:, teraz tylko czekam na wielkie odsłonięcie.....:)

Jedna surfinia nie przyjęła mi się..... muszę ją wymienić :( ( jak je przyniosłam do domu to już mi się ona jakaś taka marna wydawała miałam nadzieję ,że po reanimacji powstanie.... szkoda bo naprawdę są ładne...).

 

Pogoda po psem........temperatura z 15 stopni spadła do 7 i nadal spada..... wiatr, deszcz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko liczy się włożone serce w to co robimy!!a wtedy efekt jest wart świeczki!! Jak u Ciebie bo aż miło popatrzeć:):) Bardzo domowo u Ciebie.. doczekać się nie mogę kiedy i my będziemy na etapie urządzania domu i ogrodu, ale przed nami jeszcze długa droga.. jednakże podobno jak się czegoś chce , to się to w końcu osiągnie,mam nadzieję , ze i tak będzie u nas;)Narazie nachodzą mnie myśli, jak damy rade? Jestem w ciąży i ogromnie się cieszę, ale jak to bywa chyba w ciąży, pytanie czy podołamy? - jakoś pojawia się w mojej głowie. Mam nadzieję, że tak i że wszystko się ułoży pomyślnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko ,te kwiatki w białych koszykach rozbroiły mnie zupełnie .Ślicznie to wygląda.Koszyczki , z tego co wyczytałam to malowałaś ,?jaka farbą?A już o zdolnościach mężusia nie wspomnę.....taki mąż ,to skarb.. U nas też pogoda do niczego ,leje i wieje..a ja dochodzę do siebie po wczorajszej imprezce u znajomych(nota bene parapetówce)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko liczy się włożone serce w to co robimy!!a wtedy efekt jest wart świeczki!! Jak u Ciebie bo aż miło popatrzeć:):) Bardzo domowo u Ciebie.. doczekać się nie mogę kiedy i my będziemy na etapie urządzania domu i ogrodu, ale przed nami jeszcze długa droga.. jednakże podobno jak się czegoś chce , to się to w końcu osiągnie,mam nadzieję , ze i tak będzie u nas;)Narazie nachodzą mnie myśli, jak damy rade? Jestem w ciąży i ogromnie się cieszę, ale jak to bywa chyba w ciąży, pytanie czy podołamy? - jakoś pojawia się w mojej głowie. Mam nadzieję, że tak i że wszystko się ułoży pomyślnie.

 

domowa GRATULACJE NAJWAŻNIEJSZY JEST TERAZ TEN MAŁY CZŁOWIECZEK, którego nosisz pod serduszkiem, a reszta ułoży się po Waszej myśli ! :wiggle: :hug:

 

I zgodzę się z Tobą stwierdzeniem ,że bardzo jest ważne ile serca wkładamy w pracę jaką wykonujemy :) ja na razie małymi kroczkami idę do przodu, ale i tak cieszę się bardzo z efektów jakie uzyskuję i jeszcze bardziej się cieszę jak ktoś to docenia i dodaje otuchy :hug:....

 

DOM to droga , która na pewno będzie długa ( zawsze te drogi bywają długie :) z wiadomych i nie wiadomych przyczyn ;) ), ale z każdym dniem pokonujecie ją z pozytywnym efektem i domek będzie Waszą dumą i Waszą ostoją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko ,te kwiatki w białych koszykach rozbroiły mnie zupełnie .Ślicznie to wygląda.Koszyczki , z tego co wyczytałam to malowałaś ,?jaka farbą?A już o zdolnościach mężusia nie wspomnę.....taki mąż ,to skarb.. U nas też pogoda do niczego ,leje i wieje..a ja dochodzę do siebie po wczorajszej imprezce u znajomych(nota bene parapetówce)...

 

Beatko też się cieszę z uzyskanego efektu....w piwnicy u mojej mamusi znalazłam ( i nie mogę powiedzieć ,że o ich istnieniu nie wiedziałam ;)) kosze i pomalowałam najprostszą białą farbą w sprayuj "DUPLI-COLOR color spray" taki napis widnieje na etykiecie.... :D, szybko schnie i fajnie wgląda ......kupiłam ją w Castoramie za 14 zł

 

A co do mojego kochanego mężusia to się zgadzam, że jest zdolniacha.... tylko nie za bardzo wiem czy mąż się cieszy z moich wymyślań ( bo ja wymyślam , a on bidulek robi ;) ).....

 

Parapetówka na 100% musiała się udać, przecież wszystkie parapetówki są fajne i udane ;) ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...