Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juszczakówko - ależ u Ciebie pięknie ! I zdolne rączki masz :) Tabliczki są urocze !

A i jak zobaczyłam koszyczki w których mieszkają białe petunie i kocanki to padłam - mam u siebie taki sam zestaw - koszyczek nawet podobny :)

I duży wiklinowy też na jesieni pomazałam na biało :)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko....nie śmiem prosić! Jeśli w kwiaciarni to najpierw sama się rozejrzę...jutro jadę do Szczecina, tam obejdę sklepy ogrodnicze, kwiaciarnie, jeśli nie znajdę to poproszę Ciebie:) :) Dziękuję:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Tabliczki są urocze !

A i jak zobaczyłam koszyczki w których mieszkają białe petunie i kocanki to padłam - mam u siebie taki sam zestaw - koszyczek nawet podobny :)

I duży wiklinowy też na jesieni pomazałam na biało :)

 

arcobaleno fajnie , że wpadłaś do mojego ogródka ;) mi też najbardziej podoba się koszyk z białymi surfiniami....jakoś tak wyszło i nawet całość się ze sobą zgrała....jednym słowem uwielbiam koszyki, a że we wczesnej młodości ( bo teraz jestem młoda ;):lol2::lol2::yes: miałam bzika na różne kosze, i nazbierało się ich sporo :yes: ) to teraz owocuje..... w wykorzystywaniu ich do kompozycji kwiatowych ;)....

O moich rączkach nie mów ( ale dzięki za pochwały... ) bo co ja mam powiedzieć o Twoich ???? Ty dobiero tworzysz cuda ( wiem bo jestem cichym podglądaczem :oops: ) ... pamietam jak taras budowaliście ojj jak on mi bardzo do gustu wpadł....cały domek masz wspaniały, malujesz bajecznie i najważniejsze CÓRECZKI Wasze są słodziutkie....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko Ty po prostu czarodziejką ogrodową jesteś wprost stworzoną do tworzenia ogrodu:) i pewna jestem że te roślinki odpłacą Ci mnóstwem kwiatów przez całe lato za to Twoje serducho wielkie które wkładasz w to co robisz.

 

anbama jak się cieszę, że już jesteś :hug: teraz odpoczywaj i wykorzystaj ten czas na planowaniu co jak i gdzie wsadzić, przesadzić, a wierzę, że masz dar do roślinek i będzie też cudnie....

Mów do mnie mów ..... bardzo dodajesz mi otuchy :) bo ja się obawiam czy to się wszystko przyjmie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko....nie śmiem prosić! Jeśli w kwiaciarni to najpierw sama się rozejrzę...jutro jadę do Szczecina, tam obejdę sklepy ogrodnicze, kwiaciarnie, jeśli nie znajdę to poproszę Ciebie:) :) Dziękuję:)

 

Beatko proś ile wlezie ;), jak nie znajdziesz w Szczecinie to ja Ci prześlę, dzisiaj po pracy pójdę zobaczyć czy są i w jakich cenach ( takich jak ja już na 100% nie będzie,ale za to mam nadzieję będą inne ;) , ponieważ w tej kwiaciarni zmienia się towar szybko)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znów grzebałam w ziemi i koniecznie muszę zmienić powrotną trasę do domu ;) powód... ???? na drodze stoi przeszkoda w postaci SKLEPU OGRODNICZEGO :no::lol2::mad::oops: i znowu musiała wejść....

 

Skąd ja to znam:rotfl: Mój mąż wydał mi zakaz wchodzenia do ogrodniczego do końca roku:lol2: Ale od stycznia znowu mogę:lol2::lol2:

 

A co nowego kupiłaś w tym ogrodniczym?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie było to dość pokaźna cena wydałam 16 zł :oops: na drobne surfinie 4 szt. i 2 szt. peralgoni ;).... ( mówiłam to koniec ! i co ?.... skusiłam się :p ) mam jednak wytłumaczenie pozostała mi jedna duża drewniana doniczka ( szkoda aby została pusta ) i jeden kosz ( a tego już nie mogłam popuścić, same powiedźcie ...koszyk goły bez kwiata aż prosił się o jedną surfinkę za 1.80 ;) ) Tylko te peralgonie takie drogie :( ale one przetrwają długo :yes: ..... to mam sumienie zagłuszone ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! a ja trochę zmienię temat ....doczekałam się wreszcie wyceny szafy .Cena mnie zadowala..nawet bardzo .Nie mogę tylko podjąć decyzji co do koloru ....oni raczej optują tylko za woskowaniem i malują na zdecydowane kolory(biel ,krem) ...Ostatecznie mogę zamówić bez żadnego malowania i pomalować we własnym zakresie .Dlatego prosiłabym Cię o sfotografowanie tej szafy w zbliżeniu ,żeby jak najbardziej uchwycić kolor...pliiiiiizzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...