Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Beauty dobre wieści przynosisz :) to teraz czekamy na szafę...

Co do koloru to popatrz jeszcze na mojej 7 stronie (kolor krzesła ) i 9 stronie ( stół ) , kolor moim zdaniem jest identyczny jak na szafie ;)

Jak przyjdę do domku to zrobię zdjęcie jeśli nadal Ci będzie mało ;):lol2:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam zerknąć co nowego w ogrodzie ale widzę, że mijamy sklepy ogrodnicze, mijamy;):lol2::D:yes:

 

Oj żebyś wiedziała :cry::cry::cry: a potrzebne mi są 2 surfinie białe ( takie jak już mam ), 1 kocanka, koszyk podłużny i coś zielonego do wozu drabiniastego... tak, tak :yes::D wozu drabiniastego ;), mam taki po dzieciach :) drewniany z dyszlem...... i tak sobie pomyślałam, że będzie świetnie wygladał na ogródku z buszem czegoś zielonego :wiggle: tylko jescze nie wiem czego ( petuni już nie chce, lobelie nawet mogą być....tylko jakoś mi tak one nie poasują ), a może Ty mi koleżanko podpowiedź co kupić.... aby było gesto i ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Beauty dobre wieści przynosisz :) to teraz czekamy na szafę...

Co do koloru to popatrz jeszcze na mojej 7 stronie (kolor krzesła ) i 9 stronie ( stół ) , kolor moim zdaniem jest identyczny jak na szafie ;)

Jak przyjdę do domku to zrobię zdjęcie jeśli nadal Ci będzie mało ;):lol2:

To ja poproszę Andżeliko o dodatkowe fotki .Nie wiem jak to jest ,ale Twoja 9ta strona ine jest ta samą stroną u mnie..Czt ta szafa ma kolor taki stricte miodowy? czy może jest on taki bardziej spatynowany?Zastanawiam się nad zamówieniem surowej szafy i może uda się samemu pomalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko, przed chwilką przeczytałam twój post wyżej odnośnie wozu drabiniastego:) Mój osobisty, ostatnio zabrał się do roboty....studni!!!

"O Boże!!!- ja na to - gdzie to postawię???" A on mi oznajmił, że to jeszcze nie koniec...będzie jeszcze wóz drabiniasty!!! Braknie mi ogrodu na te jego pomysły, przyjdzie mi wykopywać roślinki, bo ma być miejsce na wóz i studnie!!!:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko, przed chwilką przeczytałam twój post wyżej odnośnie wozu drabiniastego:) Mój osobisty, ostatnio zabrał się do roboty....studni!!!

"O Boże!!!- ja na to - gdzie to postawię???" A on mi oznajmił, że to jeszcze nie koniec...będzie jeszcze wóz drabiniasty!!! Braknie mi ogrodu na te jego pomysły, przyjdzie mi wykopywać roślinki, bo ma być miejsce na wóz i studnie!!!:):):)

 

:lol2::lol2: fajnego masz męża ;)

mój wóz drabiniasty na szczęście nie jest duży ;) ma ok 70 cm długości i jakieś 40 cm szerokości to na pewno nie zajmie wiele miejsca :)

a ta studnia będzie z żurawiem ( to dużo miejca zajmie ;) ) czy taka z korbką i wiadrem ...już mi się podoba....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę Andżeliko o dodatkowe fotki .Nie wiem jak to jest ,ale Twoja 9ta strona ine jest ta samą stroną u mnie..Czt ta szafa ma kolor taki stricte miodowy? czy może jest on taki bardziej spatynowany?Zastanawiam się nad zamówieniem surowej szafy i może uda się samemu pomalować...

 

Coś mi się wydaje, że ma lekko miodowy odcieć :) zdjęcia zrobię dzisiaj i wstawię wieczorkiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug::D

 

Doszedł mi nowy kwiatek...:rotfl:

Mama kupiła fuksję wiszącą...:wiggle:Tylko gdzie ja ją wsadzę?;)

 

Mi doszły 4 kwiatki :wiggle: mężuś kupił 2 białe surfinie i 1 kocankę, a ja sobie kupiłam 1 strzępiastą lawendę za 5 zeta ;) ( jeszcze takiej nie widziałam zobaczymy jak będzie rosła... ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj żebyś wiedziała :cry::cry::cry: a potrzebne mi są 2 surfinie białe ( takie jak już mam ), 1 kocanka, koszyk podłużny i coś zielonego do wozu drabiniastego... tak, tak :yes::D wozu drabiniastego ;), mam taki po dzieciach :) drewniany z dyszlem...... i tak sobie pomyślałam, że będzie świetnie wygladał na ogródku z buszem czegoś zielonego :wiggle: tylko jeszcze nie wiem czego ( petuni już nie chce, lobelie nawet mogą być....tylko jakoś mi tak one nie poasują ), a może Ty mi koleżanko podpowiedź co kupić.... aby było gęsto i ciekawie ;)

Rozkręcacie się dziewczyny w tych ogródkach istne szaleństwo po prostu. Wóz drabiniasty .... na początku pomyślałam gdzie Ty go zmieścisz ale jak jest w wersji mini to może wyglądać fajowo:wiggle: A w jakich kolorkach mają być kwiatki na tym wozie i gdzie on będzie stał ? pewnie w pełnym słońcu bo cienia to u Ciebie Andżeliko chyba mało :) Jak ma być tanio i dużo to chyba najlepiej surfinie i ewentualnie jakieś wypełniacze można posadzić szybko się rozrosną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi doszły 4 kwiatki :wiggle: mężuś kupił 2 białe surfinie i 1 kocankę, a ja sobie kupiłam 1 strzępiastą lawendę za 5 zeta ;) ( jeszcze takiej nie widziałam zobaczymy jak będzie rosła... ).

I Ty też masz fajnego męża skoro Ci ogródkowe kwiatki kupuje;) Mój mąż na wszystkie kwiatki mówi... badyle:lol2:

Bardzo jestem ciekawa tej strzępiastej lawendy:wiggle: Pokazuj szybciutko, bo idę na dniach sobie kupić:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :wiggle: , ale po kolei..... najpierw zdjęcia dla Beaty - zbliżenia koloru szafy i stołu....

 

http://img46.imageshack.us/img46/8799/12047236.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img339.imageshack.us/img339/5117/92689904.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img34.imageshack.us/img34/5818/82861242.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam nadzieję, że teraz widać kolor.....jest faktycznie miodowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz lawenda strzępiasta...z góry przepraszam za jakość zdjęć robiłam je teraz, a jest bardzo bardzo ciemna noc ;)

 

http://img594.imageshack.us/img594/5889/71834627.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img69.imageshack.us/img69/1951/88548482.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Taką lawendę pierwszy raz widzę....zobaczę co z niej będzie i czy się przyjmie....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...