Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja takiej też nigdy nie widziałam ale fajna jest . Andżelika zajrzyj do mnie na taras chociaż przy Twoich kwiatach to mały pikuś ale i tak się cieszę że mi się udało z domku na bazarek wyrwać;)

Funkie widzę rosną a tą siną masz bo jednak to nie tą siną wykopałam tylko inną więc powinnaś mieć i tak dzisiaj popatrzyłam ze to chyba taka jak agawi ostatnio pokazywała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam sobie tutaj i się zachwyciłam :D śliczny ogródek i kocanki bajeczne :) aż zazdroszczę że mi jeszcze długo pozostało czekać.

 

Hej TwoOfUs zobaczysz ja u Ciebie też będą kwiaty, krzaczory i inne zielone badyle ;)

Wszystko w swoim czasie.....inspiracje cudniaste...a cegłę mam taka samą jak pokazałaś na pierwszym zdjęciu....będzie cudnie u Ciebie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam fuksję w tamtym roku i rosła mi w półcieni nawet dość rosła była....a drugą na słonku i szybko zmarniała :(:(

 

 

To co ja bidulka mam zrobić??:confused: Powiem jutro mamie, bo też ją w słoneczku posadziła... buuuu

 

 

Aaa widziałam foty lawendy- śliczna:wiggle: Poszukam takiej samej;):)

A i hosty masz już duuuuże Andżeliko :):)

Jutro ma być piękna pogoda i w niedzielę też:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja bidulka mam zrobić??:confused: Powiem jutro mamie, bo też ją w słoneczku posadziła... buuuu

 

Jednym słowem musicie je dać w najmniej nasłonecznione miejsce ;), myśl i na pewno wymyślisz gdzie je znaleźć :)

 

Jutro zrobię piękne foty moich funki, a mam ich aż 7 kępek :), jak one się kiedyś rozrosną to dopiero będzie cudnie :) a w przyszłym roku odkupie tę niebieskawą, którą kiedyś pokazywałaś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem musicie je dać w najmniej nasłonecznione miejsce ;), myśl i na pewno wymyślisz gdzie je znaleźć :)

 

Jutro zrobię piękne foty moich funki, a mam ich aż 7 kępek :), jak one się kiedyś rozrosną to dopiero będzie cudnie :) a w przyszłym roku odkupie tę niebieskawą, którą kiedyś pokazywałaś.....

 

Coś pomyślę z tą fuksją...:cool:

Ta niebieska hosta to odmiana "Big Daddy" :lol2: Widziałam ją w LM i OBI (kosztowała 12 zł), ale byłam tak zaoferowana kupowaniem drzewek iglaków, że zupełnie o niej zapomniałam:( Też muszę ją mieć;):)

Zrób, zrób foty- ja mam ze 3 kępki dopiero....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska hosta to odmiana "Big Daddy" :lol2: Widziałam ją w LM i OBI (kosztowała 12 zł), ale byłam tak zaoferowana kupowaniem drzewek iglaków, że zupełnie o niej zapomniałam:( Też muszę ją mieć;):)

Zrób, zrób foty- ja mam ze 3 kępki dopiero....

 

Za to masz ładne iglaki i w ogóle ten Twój ogród to taki żurnalowy się zrobił :hug:

Aguś ale się cieszę z tych naszych prac ogrodniczych :), rośnie nam trawka, kwiatki, iglaki sama radość.....

Fajna ta niebieska hosta też ją kiedyś kupię, tylko szkoda, że ona tak bardzo powoli rośnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andżeliko :hug:Ale gdzie tam żurnalowy:eek: Taki wypierdek, trochę drzewek i skrawek trawki to i łatwiej zadbać:)

Uważam, że i my i Wy zrobiliśmy kawał dobrej roboty:cool:

 

Ale u Ciebie, to ja widziałam tylko jakieś skrawki (śliczne skrawki), ale jednak skrawki ogródka:) Pokażesz nam więcej?:wiggle:

 

A hosty w ogóle to chyba powoli rosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Uważam, że i my i Wy zrobiliśmy kawał dobrej roboty:cool:

 

Bardzo duży kawał roboty....:wiggle:

 

Ale u Ciebie, to ja widziałam tylko jakieś skrawki (śliczne skrawki), ale jednak skrawki ogródka:) Pokażesz nam więcej?:wiggle:

.

 

:lol2::rotfl::lol2::lol2: Aguś ale to jest mój cały ogród ( dumnie brzmi OGRÓD, czytaj wypierdek mamuci ;) ) noooo dobra zrobię z innej perspektywy, przodu domu nie pokazuję ponieważ nie ma jeszcze nic..... tylko kamyki i trochę trawki, brak ogrodzenia i kostki....ot i cały mój przód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::rotfl::lol2::lol2: Aguś ale to jest mój cały ogród ( dumnie brzmi OGRÓD, czytaj wypierdek mamuci ;) ) noooo dobra zrobię z innej perspektywy, przodu domu nie pokazuję ponieważ nie ma jeszcze nic..... tylko kamyki i trochę trawki, brak ogrodzenia i kostki....ot i cały mój przód ;)

 

Oj tam, oj tam jaki wypierdek?:lol2: A ile m2 ma Wasza działeczka?:wiggle:

Zrób zdjęcie z dalszej perspektywy, plizzzzzz:hug:

 

A planujecie ogrodzenie w tym roku? Bo kostka to na pewno może poczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. trafilam tu przypadkiem, ale Twoj blog bardzo mi sie spodobal i chcialam dac temu wyraz :-) A przy okazji zapytac w jaki sposob malowalas te wiklinowe doniczki na bialo? Jakim rodzajem farby, pedzlem, spray'em itp. i w jakiej kolejnosci czynnosci itp? Chcialabym pomalowac dwa koszyki na drobiazgi, ale nie wiem jak sie do tego zabrac, zeby 1. chwycilo, 2. nie oblazlo w krotkim czasie... dzieki wielkie za odpowiedz i ide sie dalej wglebiac i zachwycac :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... zapytac w jaki sposob malowalas te wiklinowe doniczki na bialo? Jakim rodzajem farby, pedzlem, spray'em itp. i w jakiej kolejnosci czynnosci itp? Chcialabym pomalowac dwa koszyki na drobiazgi, ale nie wiem jak sie do tego zabrac, zeby 1. chwycilo, 2. nie oblazlo w krotkim czasie... dzieki wielkie za odpowiedz i ide sie dalej wglebiac i zachwycac :-)

 

Dzięki za miłe słowa.....

Przed malowaniem kosze należy wymyć, wypłukać i dobrze wysuszyć. Suche kosze pomalowałam najprostszą białą farbą w sprayuj "DUPLI-COLOR color spray" taki napis widnieje na etykiecie.... , szybko schnie i fajnie wgląda, spray dociera do każdego zakamarka ......kupiłam ją w Castoramie za 14 zł. Po wyschnięciu farby należny nanieść miękkim pędzlem białą farbę akrylową np.: duluxem, jedyną. Maluje dwa razy.......ot i tyle :) to cała filozofia malowania koszy ;). Życzę powodzenia i trzymam kciuki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...