Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To masz tylko troszeczkę mniej niż ja... Nasza działka ma 30x40, ale domy sporo zajmują i ogródek już taki średni zostaje... Ale damy radę:) Małe jest piękne:lol2:

I czekam na fotyyyy:wiggle:

 

dziewczyny jak już u siebie wszystko obsadzicie to zapraszam do mnie u mnie jeszcze trochę miejsca do zagospodarowania zostało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też się piszę do roboty...bo ja też z tych robotnych:):):)

 

Andżeliko... jesteś bardzo fajowa dziołcha....dzięki ...ale zamówię te co mi linki do nich przysłałaś, tylko czekam na syna bo on mi na "swoim" allegro zamówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam kiedy przyjść:yes::D

Śliczny domeczek, Andżeliko:D:hug:Oryginalny kolor elewacji- to odcień pistacji?

Widoki marzenie- szczęściara;):D:yes:

 

Przyjdzie czas to i płotek się zrobi:yes:Masz imponującą kolekcję tych funkii:yes:

Ale, ale widzę, że masz jeszcze sporo miejsca dla nowych roślinek:p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny masz ten domek Andżeiko:) i wcale nie wygląda żeby było tak mało miejsca wokół ;) Wrzuciłam u mnie moje funkie i wychodzi na to że masz dwie jednakowe a nie masz tej sinej czy tam niebieskiej ale nie szkodzi wszystko do nadrobienia;)

 

Te dwie pierwsze mają duże liście a dwie kolejne trochę mniejsze urosną

Edytowane przez anbama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam kiedy przyjść......

 

Wiedziałaś ;).................

Kolor elewacji to zieleń khaki ( tak pisało :lol2: )... Zawsze marzyłam o domku z dużymi oknami ( i szprosami no nie wszystko się udaje ;) ), kamiennymi parapetami i elewacji w kolorze khaki :D. Marzenia się czasami spełniają :yes:......... i należy marzyć ile tylko dusza zapragnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzeliko ,dzięki wielkie za zdjęcie szafy ,troszkę mi się już rozjaśniło.Pewnie się zdecyduję.A domek masz śliczny i ten kolor elewacji....cudo!I te widoki....echchch

 

Nie ma za co ;) cieszę się ,że mogłam choć troszeczkę pomóc ;)

Mi też się podoba "moje khaki " czyli domek ;)

Martwiłaś się o swój ogród , że masz tyle jeszcze roboty ;), to co ja mam powiedzieć ;) przed domem istny księżycowy krajobraz :):yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny masz ten domek Andżeiko:) i wcale nie wygląda żeby było tak mało miejsca wokół ;) Wrzuciłam u mnie moje funkie i wychodzi na to że masz dwie jednakowe a nie masz tej sinej czy tam niebieskiej ale nie szkodzi wszystko do nadrobienia;)

 

Te dwie pierwsze mają duże liście a dwie kolejne trochę mniejsze urosną

 

Dzięki Anetko......

Na zdjęciach to może i jest dużo miejsca, ale w rzeczywistości trochę mało ;) ( gdzie wcale nie narzeka na to , jak dla nas w SAM RAZ :yes: )...

Widziałam Twoje FUNKIE cudne "som" :D. I chyba nie ma tej niebieskiej , ale jak mówisz , że wszystko do nadrobienia to na pewno masz rację :lol2::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...