Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zioła lawenda, szałwia i.....latarenka wykonana własnoręcznie...

 

http://img405.imageshack.us/img405/8761/78098495.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img863.imageshack.us/img863/9107/17878653.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niebo całe zasnute białymi chmurami....słoneczko wychyla się niepewnie za chmur.....promienie nieśmiało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanotowałam sobie nazwe tej bajecznej surfinii.A za koszykami tez przepadam . W starym domu miałam całe ogrodzenie obwieszone koszykami ,ale teraz nadają się tylko na "szmelc".Nieustająco zachwycam się Twoimi widokami za oknem .Pewnie nawet na urlop Ci się nie chce wyjeżdżać ,przecie Ty cały czas na urlopie jesteś.No i latarenka cudna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanotowałam sobie nazwe tej bajecznej surfinii.A za koszykami tez przepadam . W starym domu miałam całe ogrodzenie obwieszone koszykami ,ale teraz nadają się tylko na "szmelc".Nieustająco zachwycam się Twoimi widokami za oknem .Pewnie nawet na urlop Ci się nie chce wyjeżdżać ,przecie Ty cały czas na urlopie jesteś.No i latarenka cudna ...

 

Surfinie warto kupić :yes:

Też jestem ciekawa w jakim stanie będą te moje koszyki po zakończeniu sezonu i czy też będą się nadawały na nastepny rok :(:yes:

Na urlopek to ZAWSZE chce się nam wyjeżdżać :yes:, nad jeziora, morze itp regiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko...czy mogę "zmałpować" tę latarnię?????????? CUDNA:)

Zresztą i tak już pokazałam mężowi:):):)

 

Beata "małpuj" wzór latarenki, jest ona bardzo łatwa w wykonaniu....teściu tylko szkło mi dociął, koronę kupiłam w CAstoramie, znajomy zespawał, a ja wyczyściłam , pociełam i zbiłam w całość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty się koleżanko podziewasz ???

Wiem ,wiem masz ostatnie dni wolnego i trzeba to jakoś pozytywnie wykorzystać....:D

 

To tu..., to tam..:D:D:D odkąd bardziej mobilna jestem rzeczywiście staram się wykorzystać ostatnie dni laby;)

A ja dzisiaj zawstydzona Twoją nową latarenka postanowiłam swoją odmalować bo przyblakła deczko :yes: właśnie schnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka ona taka nowa to nie jest ;) w tamtym roku ją zrobiłam :yes: i to ze starych desek poszalunkowych ;)....

A ja w pracy marznę :cry: w murach zimno jak diabli, zazdoszczę siedzenia na tarasie w ciepełku :yes:...jeszcze 2 godziny i też będę u siebie wygrzewać zmarznięte kości :lol2::lol2:

 

Latarenka w słoneczku szybko wyschnie i będzie jak nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łanie, ładnie ;)

Aga dzisiaj będę impregnować NARESZCIE meble ogrodowe ( ile podejść już było ???? nawet nie liczę ;) ) no może się uda....;)

 

 

No to trzymam kciuki Andżeliko- pogoda wymarzona szczególnie u nas:yes::D

Swoją drogą ja już nawet zapomniałam, że to robiłam:p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga trzymaj kciuki, bo to się może jeszcze różnie skończyć :lol2::lol2::lol2:, pogoda dzisiaj cudna, ale wieje zimny wiatr ( no nie dogodzisz ;) ), ale jestem tak przemarznięta i chłonna słoneczka..... wiaterek mi przeszkadza ;)

 

Ja Ci dam różnie się skończyć:mad::lol2: Oczekuję jutro na piękne foty, pięknych mebli oczywiście już pomalowanych:lol2:

U nas też wieje, ale jest cieplutko:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trafiłam do Cibie przez przypadek z wnętrz Darcy i co widzę !!! Nareszcie ktoś z zachodniopomorskiego, bliziutko mnie. Ja jestem ze Szczecina a w zasasdzie teraz to juz z Dobrej Szczecińskiej. Sowją przygodę mieszkania w domku zaczęłam 8 m-cy temu, a teren staramy sie ogarnąc dopiero teraz. Jesli chodzi o kwiatuszki i roślinki to jestem kompletnie zielona - dopiero teraz zaczynam sie uczyć. Tydzień temu posialiśmy trawke i strasznie cieżko idzie jej wzrastanie ale powodem tego jest brak deszczu. Mam nadzieję ze po wczorajszej burzy wszystko sie zmieni. Zainspirował mnie Twój ogródek, piękne kompozycje kwaiatowe i jeszcze piękniejsze drewniane doniczki własnej roboty. Nie wspomnę już o reszce domku, jest śliczny.

My dopiero zaczynamy powolutku sie urządzać, wiadomo brak funduszy, chetnie pozagladam do Twojego dziennika, myślę ze wiele sie nauczę. Zainteresował mnie również Czacz. Nie wiedziałam ze jest coś takiego tak blisko, bo przykro to mówić, ale w Szczecinie trudno o fajne meble (nie wspomnę że nie ma nawet IKEI). Pozwolisz że będę Cię tu podgladać

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...