Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziewczynki moje kochane nooo cóż.... hmmmm ;) mebelki mają się całkiem dobrze, zostały wymyte ( czyt. odświeżone wodą z szarym mydłem :D ) stoją na tarasie....,wyłożone podusiami....jednym słowem są wygodne..... używane ;) i tyle na razie w tym temacie i nie pytać dlaczego ;). Zrobię foty obecnego stanu....czyli takie jakie mam :lol2: :yes: :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I ja, i ja...:)

 

Andżeliko, jak będziesz miała chwilkę, to zajrzyj do mnie...mam latarenki:):):)

 

Beatko byłam.... widziałam, PIĘKNE są te latarenki..... i to ja CI dałam namiar na takie cuda???? ;) :lol2:

Cieszę się, że skorzystałaś z tych linków i że je kupiłaś ( cudne są.... i te szprosy w okienkach.... warto było...).

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trafiłam do Cibie przez przypadek z wnętrz Darcy i co widzę !!! Nareszcie ktoś z zachodniopomorskiego, bliziutko mnie. Ja jestem ze Szczecina a w zasasdzie teraz to juz z Dobrej Szczecińskiej. [...] Pozwolisz że będę Cię tu podgladać

Pozdrawiam

Magda

 

Witaj Madzia :D

Ale ja jestem z Podhala ;), a w zachodniopomorskim urodziłam się.... i mam tam OCZYWIŚCIE całą rodzinkę z czego się bardzo cieszę :yes::D ( my jacyś odszczepieńcy jesteśmy i w górach mieszkamy :D ). Bardzo się cieszę ,że do mnie trafiłaś i witam Cię serdecznie ( blisko Ciebie mieszka Beata bogumil w Choszcznie :D tak na marginesie napiszę :yes: ). Jeszcze baradziej dziękuję za pochwały mojego ogródka :hug: ( wiesz też jestem laikiem w tej dziedzinie ), który powstaje w tym roku....Podglądaj, pytaj.... w miarę moich możliwości i wiedzy na wszystko odpowiem :).....

A co do trawy mam nadzieję, że przy tych Waszych upałach ( u nas deszczowo i burzowo :cry: coś górale musieli zajść za skórę PANU w niebiosach... ) podlewacie trawkę wieczorem :yes::yes::yes: , zobaczysz szybko wzejdzie i będzie pięknie....

Idę z rewizytą popatrzyć co u Was słychać....

I oczywiście zajrzyj czasami do mnie ( jak już się okazało, że nie jestem już tak blisko Ciebie ;) ).

Pozdrawiam.....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madzia :D

Ale ja jestem z Podhala ;), a w zachodniopomorskim urodziłam się.... i mam tam OCZYWIŚCIE całą rodzinkę z czego się bardzo cieszę :yes::D ( my jacyś odszczepieńcy jesteśmy i w górach mieszkamy :D ). Bardzo się cieszę ,że do mnie trafiłaś i witam Cię serdecznie ( blisko Ciebie mieszka Beata bogumilbo w Choszcznie tak na marginesie napiszę :yes: ). Jeszcze baradziej dziękuję za pochwały mojego ogródka :hug: ( wiesz też jestem laikiem w tej dziedzinie ), który powstaje w tym roku....Podglądaj, pytaj.... w miarę moich możliwości i wiedzy na wszystko odpowiem :).....

A co do trawy mam nadzieję, że przy tych Waszych upałach ( u nas deszczowo i burzowo :cry: coś górale musieli zajść za skórę PANU w niebiosach... ) podlweacie trawkę wieczorem :yes::yes::yes: , zobaczysz szybko wzejdzie i będzie pieknie....

Idę z rewizytą popatrzyć co u Was słychać....

I oczywiście zajrzyj czasami do mnie ( jak już się okazało, że nie jestem już tak blisko Ciebie ;) ).

Pozdrawiam.....

 

 

Szkoda że nie mieszkasz w Barlinku, ale to nie szkodzi i tak Twój dziennik bardzo mi sie podoba. Co do mojego to jest mocno nieaktualny muszę sie wziąść i go uzupełnić, pewnie to troszkę potrwa. Beaty dzienniczek też odwiedziłąm i równiez podoba mi sie jej ogródek. Jeśli chodzi o trawkę to podlwamy dzień w dzień, ale wczoraj chyba pani Bozia sie nad nami zlitowała i mieliśmy dosyć ostrą burzę. Jeśli moge zapytać o te lampioniki z ogródka to proszę podaj gzdie mozna je nabyć są śliczny i pasowały by do mojego zaczątku ogródka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia zrobiłam szybki rekonesansik domku....:)

Domek masz piękny.... i faktycznie musisz założyc nowy wątek w Galerii :yes::D....

Co do latarenek to Beacie podałam linki z allegro ;), tam jest naprawdę dużo pięknych latarenek i co najważniesze to za całkiem przystępne ceny ....

Moje latarenki kupiłam u siebie.... w zimie ;) i też za całkiem przystępną cenę ( 35zł/szt. ).....

Załóż wątek będziemy podglądać i oczywiście chwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki moje kochane nooo cóż.... hmmmm ;) mebelki mają się całkiem dobrze, zostały wymyte ( czyt. odświeżone wodą z szarym mydłem :D ) stoją na tarasie....,wyłożone podusiami....jednym słowem są wygodne..... używane ;) i tyle na razie w tym temacie i nie pytać dlaczego ;). Zrobię foty obecnego stanu....czyli takie jakie mam :lol2: :yes: :p

 

Co się stało? Pogoda sprawiła figla, czy dzieciaki?:lol2:

Andżeliko, mam pomysł-podeślij te mebelki do mnie i odmaluję Ci je zupełnie gratisowo:rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dawno mnie na Podhalu u Juszczakówki nie było :D :hug:

Nadrobiłam zaległości i koniecznie muszę pochwalić latarenkę i skrzyneczki :yes:

Zdolna dziewczyna z ciebie Andżeliko, pieruńsko ;)

A jak robiłaś napisy na skrzynkach, przez szablon?

 

Fajnie, że dotarłaś do mnie ;) wiem, wiem....jesteś zagoniana ;) czyżby wykończeniówka Cię dopadła i wykańczała ????

Aga dzięki za zdolną dziewczynkę :hug: ale słowa pochwały też tyczą się mojego Małżaona ( który jest bardzo cierpliwy i wytrwały :hug: )...

Napisy wykonane za pomocą szablonów ( notabene wykonanych przez mojego mężusia...).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotu balonem nie było :bash: bo pogoda się zepsuła także nici z kawki w Nowym Targu :no::mad::lol2:

 

Jaka szkoda :cry: , a ja nakryłam do stołu....przygotowany był chlebuś i sól....orkiestra czekała przy proguuuuu.....samowar gorący......

Mam nadzieję, że uda się jeszcze polecieć.....bo co z tymi biletami ??????

 

P.S

apropo biletów :D 11. czerwca idę na koncert Antoniny Krzysztoń

http://www.youtube.com/watch?v=ttalAunGRVo

http://www.youtube.com/watch?v=beEzNIq0Hqw&feature=related

 

zapowiada się bardzo fajny babski wieczór :D

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało? Pogoda sprawiła figla, czy dzieciaki?:lol2:

Andżeliko, mam pomysł-podeślij te mebelki do mnie i odmaluję Ci je zupełnie gratisowo:rotfl::rotfl:

 

Agusia :hug: fajowo :wave: to proszę czekaj przy ulicy ENTEJ o godzine 28/30 przyjeżdzają mebelki :lol2: doczekają się swojej świetności i blasku flesza.....

 

przyczyna ...mąż :mad: okazało się, że mam owszem mam preparat do impregnacji drewna, ale lakier..., a mi potrzebny jest OLEJ :mad: i nie ma mi kto przejechać po niego , a to jest dość spary kawałek drogi....:cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie pieknie! Ta latarenka jest po prostu świetna!!!! W ogóle cały Wasz domek szalenie mi się podoba, powoli podczytuję wątek i czerpię inspiracje, hehe:) pozdrawiam cieplutko!

 

dorben witam Cię u siebie ..... inspiruj się dowoli .....:yes:......przyjdę z rewizytą......też pozdrawiam.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....od dawna podczytuję z ukrycia....a teraz już oficjalnie się wpisuje. Dom piękny z klimatem, ogród widać, że też będzie uroczy....pozdrawiam i gratuluję zdolności w "robótkach ręcznych".

 

sara_78 fajnie, że się ujawniłaś :yes:

Mam nadzieję, że kiedyś ten mój ogród będzie rozrośnięty...wiem, wiem trochę czasu iiiii będzie TAJEMNICZY OGRÓD...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...