Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szałwia pobudza mądrość; pomaga w uzdrawianiu ciała, umysłu i duszy.....oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii....ma przepiękny i mocny mistyczny aromat.

Szałwia, szałwia, szałwia....

 

http://img194.imageshack.us/img194/1981/sza1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img10.imageshack.us/img10/10/sza2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img10.imageshack.us/img10/8230/sza3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img838.imageshack.us/img838/9008/sza4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

szałwia doskonale wygląda w towarzystwie kocanki i surfinii.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jak ja zazdraszczam wypadu do Term w Bukowinie:yes: , byliśmy tam dwa lata temu , a dzieciaki do tej pory wspominają. Szkoda ,że to drugi koniec Polski... ach szkoda. My za to wybraliśmy się z dzieciakami do takich małych "term" niedaleko Olsztynka ,polecam Warmia Hotel :)

Piękny taras i te donice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andżeliko za fotki :hug::D

Piękne masz mebelki i całkiem podobne do moich...[...]...

Szkoda, że nie mieszkasz bliżej...:bash:

 

Aguś Twoje mebelki też są piękne i jak napisałaś podobne ;)....a co do poduszek to nie mogłaś mi wcześniej tego linka dać :( teraz to już d...pa zbita poduchy są i nie zanosi się na zmianę :no:....Ty zamawiaj i zobaczymy co wyjdzie i może za 2 lata zmienię :yes:

Szkoda, że tak daleko mieszkamy....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jak ja zazdraszczam wypadu do Term w Bukowinie:yes: , byliśmy tam dwa lata temu , a dzieciaki do tej pory wspominają. Szkoda ,że to drugi koniec Polski... ach szkoda. My za to wybraliśmy się z dzieciakami do takich małych "term" niedaleko Olsztynka ,polecam Warmia Hotel :)

Piękny taras i te donice.

 

Dzięki za pochwały tarasu i donic....Wasze tereny też wspaniałe i też bardzo lubimy do Was jeździć....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.a co do poduszek to nie mogłaś mi wcześniej tego linka dać :( teraz to już d...pa zbita poduchy są i nie zanosi się na zmianę :no:....Ty zamawiaj i zobaczymy co wyjdzie i może za 2 lata zmienię :yes:

 

Andżeliko, sama dopiero znalazłam tą stronkę:yes:. Wysłałam zapytanie, ale nie wiem, czy on zajmują się sprzedażą detaliczną-zobaczymy:D Poduchy masz ładne, więc nic nie zmieniaj. Dokupisz tylko brakujące na ławeczkę:D

U nas był cały weekend straaszny upał:D:D Jak ja tak lubię:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłam na kawę :).

Bardzo podobają mi się Twoje pomysły, ciekawa jestem jak wyjdzie stolik ;).

 

Aniu mi też podobają się moje pomysły....a przyczyna moich pomysłów jest całkiem prosta ;)....nie mogę sobie kupić tej wymarzonej ławy.... więc cieszę się tym co mam w domu :D i tym , że mogę wykorzystać stare i przemienić je w NOWE ;):yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gospodyni gdzie?:D

Andżeliko, dostałam wycenę tych poduch, krzesło 54 zł, ławka 95zł. Ceny bez rewelacji, jeszcze się rozejrzę;)

 

Aga cholera drogo !!!! nawet bardzo drogo jak Ty masz 4 ( czy 6 ? ) krzesł i ławę to wychodzi kosmos finansowy....:( ( lepiej te pięniądze spożytkować na jakieś bardziej przydatne cele ;)....

Trzeba poszukać w internecie sprzedaży gąbek tapicerskich, kupić na wymiar plus materiał i może wyjdzie to taniej ;)

W takim bądź razie cieszę się moimi "pomarańczmi" ;):yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mebelki ogrodowe sliczne :) My na razie korzystamy z ławek zrobionych i wkopanych w ziemie przez Ema ;) Ja nie moge sie już doczekać swojej werandy, a to dopiero najwcześniej w przyszłym roku :(

 

Też mam jeszcze mebelki zrobione przez mojego męża i teścia ;). Siedzą nadal przed domkiem i nawet mają się całkiem dobrze :yes: i służą doskonale przy ognisku ;) .

Bardzo jestem ciekawa Twojej werandy :yes::D i czuję coś po kościach, że będzie PIĘKNA i w moim klimacie .....:) doczekamy się oczywoiście i możę to być w przyszłym roku .... ( jest jednak nadzieja , że będzie.... i tym się cieszymy ).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jeszcze mebelki zrobione przez mojego męża i teścia ;). Siedzą nadal przed domkiem i nawet mają się całkiem dobrze :yes: i służą doskonale przy ognisku ;) .

Bardzo jestem ciekawa Twojej werandy :yes::D i czuję coś po kościach, że będzie PIĘKNA i w moim klimacie .....:) doczekamy się oczywoiście i możę to być w przyszłym roku .... ( jest jednak nadzieja , że będzie.... i tym się cieszymy ).....

 

weranda ma byc drewniana i zadaszona, doklejona do drzwi balkonowych przy kuchni :) taka typowo wiejska, przynajmniej mam nadzieję, że taka wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne te mebelki tarasowe. U mnie też drewnainy komplet ale bardzo bardzo stary, na nowy musze troszke poczekać, lepswzy rydz niż nic :))). Muszę pochwalic się że zakupiłam farbę w castorami i pomalowałam moje stare kosze wiklinowe i przyznam ze wyszły całkiem , całkiem a do tego dzisiaj przybyły latarenki muszę tylko poszukać takich metalowych pręcików, co by sobie te lataranki powiesić:) i będzie piknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga cholera drogo !!!! nawet bardzo drogo jak Ty masz 4 ( czy 6 ? ) krzesł i ławę to wychodzi kosmos finansowy....:( ( lepiej te pięniądze spożytkować na jakieś bardziej przydatne cele ;)....

Trzeba poszukać w internecie sprzedaży gąbek tapicerskich, kupić na wymiar plus materiał i może wyjdzie to taniej ;)

W takim bądź razie cieszę się moimi "pomarańczmi" ;):yes:

 

No drogo!!!:mad::mad: Masz rację Andżeliko, że lepiej samemu uszyć, ale ja nie umiem:cry::cry:

Twoje pomarańczki są cudneee:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne te mebelki tarasowe. U mnie też drewnainy komplet ale bardzo bardzo stary, na nowy musze troszke poczekać, lepswzy rydz niż nic :))). Muszę pochwalic się że zakupiłam farbę w castorami i pomalowałam moje stare kosze wiklinowe i przyznam ze wyszły całkiem , całkiem a do tego dzisiaj przybyły latarenki muszę tylko poszukać takich metalowych pręcików, co by sobie te lataranki powiesić:) i będzie piknie :)

 

Mebelki im starsze tym lepsze.... z nutą ponadczasową ;)....fajnie, że pomalowałaś koszyki ( zajęcie całkiem przyjemne, a jakie efektowne :yes: ). Idę zaraz zobaczyć co storzyłaś. Haki ozdobne do latarenek kupowałam na allegro ( trzeba szukać ;), może się jeszcze pokażą )......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogo!!!:mad::mad: Masz rację Andżeliko, że lepiej samemu uszyć, ale ja nie umiem:cry::cry:

Twoje pomarańczki są cudneee:D

 

Aga widziałaś u anbamy jej pochuchy, które uszyła z materacyków dziecięcych ? to jest chyba najtańszy :yes: i najbardziej trafiony w "10-kę" pomysł jaki widziałam :). Trzeba tylko materace kupić ( te zwykłe gąbkowe są tanie ) i mamy na wymiar jak chcemy :yes: ...pozostaje kwestia materiau , ale to już nie problem i gotowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...