Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a to moje surfinie

http://img833.imageshack.us/img833/6853/dobrakwiaty006.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

i pupil który też na trawkę czeka:)

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dobrakwiaty007.jpg/]http://img715.imageshack.us/img715/3411/dobrakwiaty007.jpg[/url]

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madzia koszyk wyszedł fantastycznie....nowe wcielenie koszyka a jaka zmiana :)....Widzę, że masz takie same latarenki jak Beata :D bardzo ładne...

Zauważyłam też cudne doniczki, a ten dwupak super.....pupil do małych nie należy :lol2: surfinie kwitną bujnie i kolorowo :yes:

P.S

proszę jak chcesz wstawiać zdjęcia to w mniejszym rozmiarze :yes: dzięki ......

 

P.S II

czemu nie założysz galerii, czekamy na nią :yes:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś mamy mały problem :lol2:, ale z drugiej strony taki problem to nie problem ;)...Jestem bardzo czujna i jak widzę , że ktoś spuszcza rolety to jak lwica bronie moich roślin :yes::lol2:

Rosną, rosną roślinki...jest to niesamowite jak one tak szybko potrafią podwoić swoją objętość :yes:

Jutro musimy zmienić drabinkę przy wiciokrzewie, urósł już z 40 cm przez miesiąc....to się nazywa big wzrost....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś mamy mały problem :lol2:, ale z drugiej strony taki problem to nie problem ;)...Jestem bardzo czujna i jak widzę , że ktoś spuszcza rolety to jak lwica bronie moich roślin :yes::lol2:

 

Tak myślałam:yes: Ja właśnie ze względu na rolety, nie zrobiłam kwiatków na parapetach :bash:W przyszłym roku poszukam takich wąskich skrzyneczek:yes:

A wiciokrzewu, chyba nie pokazywałaś, niedobra?:mad::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty rozrastają się rzeczywiście bardzo szybko a jakie będą pod koniec lata ;) I masz rację kochana szkoda ze surfinie to rośliny jednoroczne :( ale widziałam w Twoich skrzyneczkach też pelargonie czyli szczepimy na przyszły rok Ja swoje białe a TY swoje czerwone:yes:;)

U nas w końcu mamy deszczyk co prawda tylko taki delikatny ale dobre i to :yes: Kto by pomyślał że się będę z deszczu cieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie Ci zakwitło :yes: berberysik śliczny ja mam takiego nakrapianego tylko bordowego i gdzie TY się podziewałaś Andżeliko ????[/QUOT ]

 

Hej Anetka nic nie pisałam bo jakoś tak wyszło ;)

Chciałabym jeszcze dokupić dwa berberysy bordowe i chyba to zrobię w najbliższym czasie :yes:. Mam jeszcze 4 miejsca pomiędzy tujami...tylko..... zastanawiam się jak to kiedyś wszystko urośnie .... to będzie trzeba przesadzać ( ot co ;) )....

A co u Ciebie.... sofa przyjechała ????

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup te małe berberysy bo z tymi dużymi może być potem rzeczywiście kłopot. Zanim tuje urosną trochę czasu minie najwyżej berberysy przesadzisz Z tym okrywaniem na zimę to chyba trzeba uważać na hortensje i pierisa bo jegomość dość wrażliwy jest . Reszta sobie da radę:)

 

A sofy dalej niet !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...