Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Allllee kawał roboty zrobiliście Andżeliko:jawdrop: Atrapa kominka prezentuje się świetnie:yes:- ja też taką sobie zafunduję do sypialni:p:lol2:

Ściany bielutkie, a szafeczki na pewno będą cudne po skończeniu:D Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało jak trzeba:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

Atrapa kominka jest świetna , parę grubych świec pewnie postawisz do środka i klimacik już jest. Szafeczka jak rozumiem ma być bielona z przetarciami . Podobno fajny efekt przetarć uzyskuje się po przez przejechanie ciemną farbą powycinanym pędzlem , farby na nim tyle co nic . Nie martw się wyjdzie pięknie, pewnie popracujesz nad nim trochę i będzie miodzio. A czym to robisz olejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Atrapa kominka jest świetna , parę grubych świec pewnie postawisz do środka i klimacik już jest. Szafeczka jak rozumiem ma być bielona z przetarciami . Podobno fajny efekt przetarć uzyskuje się po przez przejechanie ciemną farbą powycinanym pędzlem , farby na nim tyle co nic . Nie martw się wyjdzie pięknie, pewnie popracujesz nad nim trochę i będzie miodzio. A czym to robisz olejem?

 

Planuję świece tylko muszę po nie pojechać do Krakowa do Ikea ( taniej niż w marketach i tym podobnych sklepach ;) )....

Co do szafek to nie do końca z przetarciami, chciałabym aby były widoczne słoje i tak sobie maluję i ścieram . Maluję farbą akrylową koloryzującą do drewna firmy Daxol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Andżeliko czym malujesz te szafeczki bo ja też mam ochotę swoje mebelki samodzielnie pomalować:yes:

A atrapa kominka bardzo mi się podoba :D

 

Anetko Daxol akrylowy, koloryzujący do drewna . Nie śmierdzi, przyjazny dla środowiska, z dodatkiem wosku.....i masakra jakaś :lol2:

 

W imieniu atrapy bardzo dziękuję mi też się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika świetna ta atrapa! Super wygląda :)

Za nakastlikami sama się rozglądam ale nic ciekawego nie znalazłam jeszcze, Twoje mi się podobają :D

 

Yokasta atrapa godna polecenia :yes:

Nakastliki kupione w Czaczu i to był zakup bardzo udany przede wszystkim finansowo 40 i 50 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taksówkę wynajmę i przyjadę :rotfl::rotfl: co dwie głowy to nie jedna :yes:

 

ale faktycznie dla laika to ciężka i nie łatwa sprawa ( to chyba zależy od drewna )

dam radę jak już pobaźgrałam to muszę jakoś to doprowadzić do efektu fotograficznego bo jakże pokazać coś co jest bueeeee :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...