Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj ! :)]

Twoje nasadzenia są śliczne, biala pyraglina taka sielsko-anielska.. ;)

A rama kominkowa wyszła naprawdę świetnie !

My zamawialiśmy podobną do byłej kwiaciarni, tylko robiona była na wymiar do wnęki więc wyszla dość duża i teraz stoi i kurzy się na tarasie bo do moich domowych wnętrz jakoś nie bardzo pasuje a sprzedać nie ma jak bo ja toto wysłać?? ;)

 

Pozrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To masz niełatwe zadanie... a wiesz ,że mebelki nie powinny być szlifowane bardzo drobnym papierem przed malowaniem preparatem (lub czymkolwiek) z woskiem, bo wtedy źle się wchłania. To taka mała ciekawostka , nawet papier 150 jest za drobny , wiem to od znajomego parkieciarza.

Moje olejowanie też przeklinam.

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam ufff, wyszło jak wyszło :D i nawet p o d o b a mi się .....

Foto relacja ....

 

http://img59.imageshack.us/img59/453/70026767.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

http://img715.imageshack.us/img715/9029/15933385.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img577.imageshack.us/img577/3855/28617413.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img560.imageshack.us/img560/5364/85692154.jpg

 

 

Brakuje uchwytów przy nakastlikch jestem na etapie szukania :yes:

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika z jakiego drzewa masz te szafki z sosnowego? Moje meble w sypialni sosnowe czytałam gdzieś że najlepiej sięnadają do bielenia i że najgorszą farba do tego celu to dulux inne są ok.

Dziewczyny ja mam całą sypialnię do roboty może Wam podeślę jak już się z tą kawką uporacie :rotfl::lol2:

 

Anetko oczywiście sosnowe tylko moje nie były lakierowane tylko woskowane.

 

Czekam na Twoje czyszczenie i malowanie.....

trochę się po wkurzałam, ale ostatecznie jestem zadowolona z efektu ;):yes:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! :)]

Twoje nasadzenia są śliczne, biala pyraglina taka sielsko-anielska.. ;)

A rama kominkowa wyszła naprawdę świetnie !

 

Pozrawiam !

 

Bardzo dziękuję.....:hug: pochwała z Twoich ust.... bardzo cenna :D

Biała pyralgina :lol2: faktycznie anielska, płatki ma bardzo aksamitne i całkiem inna jest od pospolitego "krakowiaka" ( krakowiaki też lubię :yes: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz nie łatwe zadanie... a wiesz ,że mebelki nie powinny być szlifowane bardzo drobnym papierem przed malowaniem preparatem (lub czymkolwiek) z woskiem, bo wtedy źle się wchłania. To taka mała ciekawostka , nawet papier 150 jest za drobny , wiem to od znajomego parkieciarza.

Moje olejowanie też przeklinam.

 

To teraz wiem dlaczego tak ciężko było pomalować :(, atrapa kominka nie była niczym malowana i malowało ją się idealnie :yes:

Ale mam to już za sobą i mogę malować następne meble ( komoda czeka na mały lifting ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło świetnie ...czyli surowe drewno pójdzie lepiej? wiedziałam, że nie będzie tak źle z moją podłogą :) i pościel jest fantastyczna ...zdecydowanie miejsce zachęcające do wypoczynku i relaksu :)

 

Zdecydowanie łatwiej jest na surowym drewnie :yes:....

najpierw farbę nanosiłam gąbką :no: i to był błąd.....lepiej było pędzlem i zdecydowanie łatwiej, równomierniej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego efektu byłam pewna od początku tzn że ajak wkońcu pokażesz sypialnię to mi szczęka opadnie. Ślicznie po prostu :yes:MOje meble też koniecznie muszą przejść lifting i tapeta do wyrzucenia to juz postanowione

 

Anetko :hug: Twoja po liftingu też będzie piękna....a ja tapetę chcę jeszcze do sypialni .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...