Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Acha, Andżela - co za rodzaj wiciokrzewu masz? Szukam czegoś zimozielonego do skrzyni z różą, takiego co mi kratkę oplecie. Myślałam o wiciokrzewie zaostrzonym...

 

Waderko to wiciokrzew przewiercień, bardzo szybko rośnie....razem z różą chyba nie posadziłabym go ze względu na ten wzrost i na mszyce :mad:

 

Skrzynię widziała i bardzo mi się podoba :D super Ci ona wyszła, czy po drugiej stronie tarasu też taką postawisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waderko to wiciokrzew przewiercień, bardzo szybko rośnie....razem z różą chyba nie posadziłabym go ze względu na ten wzrost i na mszyce :mad:

Zgadzam się z Andżeliką:yes: Wiciokrzew to olbrzym a i róża potrzebuje sporą kratkę. Obok róży można posadzić Clematisy. Są znacznie mniejsze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu cisza w wątku koleżanka się rzuciła w wir pracy po urlopie i czasu nie ma :lol2: U nas ciągle pada masakra z nudów przemalowałam doniczki na kwiatki oczywiście na biało:D

 

Praca, deszcz, praca, deszcz i tak przez następne x dni...

a ja muszę nabrać siły na na malowanie kosza duuużego ;)

Wczoraj zrobiliśmi malutki krok w kierunku naszego chodnika a mnianowicie zakupiliśmy dużą kostkę granitową, która będzie krawężnikiem :D musiny dokupić małą kostkę....... tylko kiedy ? jak leje, leje, pana, chmury, deszcz, opady, wiatry..... dalej wymieniać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten deszcz :mad: wiciokrzew dostał białego nalotu :mad: i nie mam pojęcia co to takiego.....

Ojejku to szkoda...taki jest ładny:( Andżeliko mój pierwsze pomysł co to za nalot- to grzyb, sprawdziłam w necie i chyba rzeczywiście...:mad:

http://www.szkolkarstwo.pl/article.php?id=76

 

Obawiam się, że następnym elementem będą opadające liście... Kup szybciutko jakiś oprysk na ten grzyb, może da się go jeszcze uratować:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo od 1 sierpnia mam wolne więc chyba sie tam wybiorę - tak w ramach urlopu. Doczytałam ze to jakieś 250 m2 ode mnie więc tragedii nie ma, a strasznie lubie takie miejsca.

 

P.S. U mnie dzisiaj piekne słońce i mam nadzieję ze tak pozostanie wiec zapraszam do mnie. :)

 

Ha ha! Nie mogłam nie skomentować. Budowanie chyba już zbacza na dobre ;)

Edytowane przez marakuja
literówka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku to szkoda...taki jest ładny:( Andżeliko mój pierwsze pomysł co to za nalot- to grzyb, sprawdziłam w necie i chyba rzeczywiście...:mad:

http://www.szkolkarstwo.pl/article.php?id=76

 

Obawiam się, że następnym elementem będą opadające liście... Kup szybciutko jakiś oprysk na ten grzyb, może da się go jeszcze uratować:hug:

 

Inne mam objawy, ale mnie nastraszyłaś :mad: już myślałam , że po nim :no:....muszę coś więcej poszukać....

Zimno jak :mad::sick::mad: siedzę opatulona w pledzik - kocyk i podczytuje co u Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne mam objawy, ale mnie nastraszyłaś :mad: już myślałam , że po nim :no:....muszę coś więcej poszukać....

Zimno jak :mad::sick::mad: siedzę opatulona w pledzik - kocyk i podczytuje co u Was :D

 

Sorki:hug: chciałam pomóc:D Tak czy siak opryskaj go wszystkim co możliwe:lol2:

U nas ciepło, ale leje znowu:mad::mad: Od jutra ma być ładna pogoda i słonce:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2:

 

ja już po urlopie :cry::cry::cry:

 

A nad jeziorami byliście? Coś pisałaś, że tam jedziecie..:D

Jeżeli znasz fajne miejsce, to ja poproszę o szczegóły, bo szukamy czegoś na szybko na taki krótki urlopik w sierpniu. Chcemy jechać na Mazury ze znajomymi:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero pod koniec lipca :D ..... jeszcze będę mieć urlop :yes: i mam nadzieję, żę pogoda nareszcze się ustabilizuje :mad:

My też na tzw. szybki urlop ;) jedziemy. Chcemy jechać na tereny suwalszczyzny, a co do adresów to zawsze na chybił trafił :lol2:...Kiedyś byliśmy w Mirkiniach, a na Mazurach w Zgonie; Nad Jeziorakiem w Siemianach i tu jest super baza wypadowa warto tam pojechać, różne koncerty, fajne knajpki :yes:

ale tak najbardziej jestem za SUWALSZCZYZNĄ :D

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...