Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za to ja jestem :)

 

Mówicie, ze różę mi wicikrzew zdominuje... Szkoda, bo już wizję miałam...

Ogólnie to wizję tarasu mam taką, że mają być kratki z trzech stron z pnącymi roślinami. Z przodu, między skrzyniami a tarasem będą kratki na bank (czyli to co w skrzyni ma się piąć po kratce za skrzynią) - z okazji moich sąsiadów. Inaczej się nie da zwyczajnie. Po dwie skrzynie po każdej stronie, na środku przerwa i zejście z tarasu. Tak więc wertuje temat pnących. Bo nie chcę jednego rodzaju roślin, chciałabym różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabawiaj tych gości, ale jak już sobie pojadą, to do nas wróć...:hug:

Czas oczekiwania na komodę jest z kosmosu:o

Ja zastanawiam się nad szafą w wiatrołapie, podobną do Twojej Andżeliko:yes::D Z serii woskowanych tylko może w innym kolorze (nawet nie czuję, jak rymuję:lol2:). Powiedz mi tylko, Wy robiliście tą szafę na zamówienie, tak? Bo masz ją chyba do sufitu, a normalny jej wymiar to 195 cm i to chyba jest dla nas za mało-luby ma 194cm:p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Czas oczekiwania na komodę jest z kosmosu:o

[...]Powiedz mi tylko, Wy robiliście tą szafę na zamówienie, tak? Bo masz ją chyba do sufitu [...]:p:lol2:

 

Faktycznie czas oczekiwnia trochę długi... komoda będzie malowana na biało, pozostałe meble, które tam zamawiałam czyli szafa wnękowa, stół, szafa u syna są woskowane. Szafa wnękowa robiona na wymiar wysokość 280 do samego sufitu :yes:.

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ta piękna szafka pod umywalkę w łazience - ile policzył Ci za nią stolarz? Pamiętam że pisałaś o cenie oryginału i jestem ciekawa ile taniej udało ci się u producenta że tak powiem ;)

 

Moja droga taniej ojjj dużo taniej ;) mój producent policzył mi za nią 700 zł. Oryginał różni się trochę od mojej szafki, ale i tak jest cudna..... albo można napisać mój oryginał różni się od tej z katalogu :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie czas oczekiwnia trochę długi... komoda będzie malowana na biało, pozostałe meble, które tam zamawiałam czyli szafa wnękowa, stół, szafa u syna są woskowane. Szafa wnękowa robiona na wymiar wysokość 280 do samego sufitu :yes:.

 

No to fajnie, że można 280, chociaż w naszym przypadku będzie to 265:lol2:

Goście już pojechali?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...