Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:jawdrop:sypialnia

:jawdrop:regały

:jawdrop:nakastliki

:jawdrop:opaska i schody kamienne

:jawdrop:wianki

:jawdrop:wszystko :)

Mam za swoje :sick:długo nie zaglądałam i teraz ledwo żyję :)

Za dużo tego dobrego na raz :)

Bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeziuniu co za piękne wejście do domu, ach i co ja mam napisac:confused: .... Pięknie ja też tak chcę;)

Juszczakówko jak chcesz to zreknij na str.8 u mnie tam mam zrobione wianki z orzechów , strasznie je lubię i tak mi się spodobały ,że zrobiłam dwa. Rajskie wianuszki są boskie :) ale przecież u Ciebie jest bosko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za swoje :sick:długo nie zaglądałam i teraz ledwo żyję :)

Za dużo tego dobrego na raz :)

Bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nelka dzięki i zaglądaj częściej, a nie będę odpowiedzialna za Twoje zdrowie ;) Twoja marynistyczna sypialnia tez jest cudna :hug:, a o zegarze już nic nie będę wspominać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeziuniu co za piękne wejście do domu, ach i co ja mam napisac:confused: .... Pięknie ja też tak chcę;). Rajskie wianuszki są boskie :) ale przecież u Ciebie jest bosko.

 

kubelko u Ciebie też jest jak w raju i Ty o tym wiesz .... i też wiesz, że bardzo lubię u Was przesiadywać na kawusi i ciasteczku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko schody i kamienna elewacja są piękne:jawdrop::)

Fajny pomysł z tym kamieniem, a co to jest za kamień i czy nie będzie się łatwo brudził?

 

Dziękuję za instrukcje zrobienia wianka:hug:Zrobię na pewno;):)

 

ps. Rajskie jabłuszka wyglądają cudnie:)

 

Aguśka powiedz mi co się nie brudzi a dam Ci Nobla :yes:..mam z tego kamienia zrobione parapety i nie widać na nich brudu ( wiadomo pajęczyny, zasuszone listki, ale to na każdym ;) ) kamień włoski, nazwy nie pamiętam.... był kupowany w trakcie budowy domku czyli jakieś 4 lata temu.

 

Na wianek czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że się doczekam :yes: na Twoje dzieło...

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżi,wybacz dawno nie zaglądałam ,ale próbuję powoli nadrobić zaległości pourlopowe..Piękna sypialnia ,bardzo romantyczna ....i te wszystkie dodatki własnoręcznie robione -zachwycające!!! Cieszę się razem z Tobą ze schodów ...bardzo klimatyczne..

 

Wiem , wiem, że u Ciebie pourlopowy okres, ale fajnie, że nareszcie dotarłaś do mnie :D spocznij troszeczkę na kawusi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię tu zaglądać bo to klimaty bliskie memu sercu zanim mnie ogarnął szał śmieciowy ;) przysiadłoby się na tych kamiennych schodkach ;)

 

lasche te moje klimaty też nie odbiegają od śmieciowych np wszystkie wygrzebane gdzieś głęboko, w zapomnianych, zakurzonych miejscach lampy ;), nakastliki ;) i jeszcze dużo innych moich zmalezisk :yes::lol2:

Na schodach i nie tylko na schodach możesz przysiąść i pogadać ;) zapraszam :hug:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguśka powiedz mi co się nie brudzi a dam Ci Nobla :yes:..mam z tego kamienia zrobione parapety i nie widać na nich brudu ( wiadomo pajęczyny, zasuszone listki, ale to na każdym ;) ) kamień włoski, nazwy nie pamiętam.... był kupowany w trakcie budowy domku czyli jakieś 4 lata temu.

 

Na wianek czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że się doczekam :yes: na Twoje dzieło...

 

Andżeliko, nie chodziło mi o to, że kamień się brudzi jako tako tylko, że trzeba go impregnować:sick: Inaczej warunki atmosferyczne sprawią, że będzie brzydki... Sam pomysł kamienia jest świetny, sama się waham nad podobnym na taras:yes::D

 

Wianek zrobię- na razie hortensje się suszą:lol2: Muszę tylko nabyć taką słomianą obręcz:yes:

Aaa i przedni jest ten ziemniak:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img833.imageshack.us/img833/4008/dz1o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

No i sobie po cichutku zwijam szczękę, która mi opadła na widok tego wianka. Masz talent do takich "upiększaczy". Zazdroszczę. Na temat kompozycji z ziemniakiem nawet się nie wypowiadam. I w ogóle dlaczego ja nie mam takiej wyobraźni i talentów artystycznych :( Ale sobie jeszcze popodglądam, to chociaż teoretycznie się podciągnę i może kiedyś też jakieś cudo popełnię.

 

Opaska wokół domku i schody wyglądają bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nata21 nie zwijaj szczęki tylko sama zrób :yes: wianek. W kwiaciarni lub na allegro kup słomiane koło nazbieraj kasztanów, jarzębiny, jabłuszek, szyszek i do roboty :)...zobaczysz łateo się robi tylko trochę chęci i już jest piękne dzieło :yes:. Talent masz tylko uwierz w siebie :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...