Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdobycz Jyskowa sama wpadła mi w łapki, a jak już wpadła to odejść nie chciała :no:

 

http://img822.imageshack.us/img822/243/lu1h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Lustereczko znalazło idealne miejsce :D

 

http://img200.imageshack.us/img200/2513/lu2lc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img263.imageshack.us/img263/8955/lu3xu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Regalik już kompletny dumnie stoi w kącie ;)

 

http://img231.imageshack.us/img231/9126/lu4w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro wpasowało się jak ulał:yes:pięknie jest w tej Twojej sypialni Andżeliko ale już to przecież pisałam.Mam nadzieję ze same miłe sny Wam się w niej śnią.

Ja wczoraj cały dzień czyściłam stołek i im dłużej czyściłam tym gorzej wyglądał biedaczek, chociaż to chyba ja raczej bidulka jetem:yes: normalnie dziura na dziurze już sama nie wiem czy jest sens to robić

Edytowane przez anbama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro wpasowało się jak ulał:yes: [...[.Mam nadzieję ze same miłe sny Wam się w niej śnią.

Ja wczoraj cały dzień czyściłam stołek i im dłużej czyściłam tym gorzej wyglądał[...] normalnie dziura na dziurze już sama nie wiem czy jest sens to robić

 

Dzięki marzyłam o takim odkąd mam atrapę kominka ;).... Sny miłe tylko mało tego snu :( te poranne pobudki .....

 

Oczywiście jest SENS czyszczenia ... jak już go wykończysz zobaczysz jaka będziesz dumna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę odstąpic Ci trochę sianka , mam go trochę na górze w stodole ...haha ciekawe czy samemu można upec taki wianek:D

 

Sianka u nas też dostatek na okolicznych polach :)

Oczywiście , że można zrobić samemu koło słomiane, ja właśnie zrobiłam przy pierwszym wianku z jabłuszkami tylko trochę było za " chude " oto pokazówka ;)

 

http://img24.imageshack.us/img24/5328/wian1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Spróbuj tylko zrób grubszy :yes:

 

W jysku przecena luster o 50% to dlatego zdecydowałam się, też długo czaiłam się na nie.... tylko zawsze coś innego wypadało ;)

Też unikam tych miejsc z wiadomych przyczyn ;)

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguśka i jak wianek ? kupiłaś słomiane koło...czekam bardzo na efekt ;)

Kochana, jeszcze nie...:no::p Część hortensji jeszcze mi kwitnie na krzaku i żal mi je zrywać:(

Nigdzie tych słomek nie widziałam, muszę chyba kupić na Allegro:D

 

Lustro piękne i bardzo pasuje :yes: Ja też muszę kupić, tylko w złocie na wymianę nad kominkiem, bo obecne jest za małe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nata21 nie zwijaj szczęki tylko sama zrób :yes: wianek. W kwiaciarni lub na allegro kup słomiane koło nazbieraj kasztanów, jarzębiny, jabłuszek, szyszek i do roboty :)...zobaczysz łateo się robi tylko trochę chęci i już jest piękne dzieło :yes:. Talent masz tylko uwierz w siebie :hug:

 

W zasadzie większość rzeczy już mam: kwiaty, wianek, nawet kupiłam pistolet na klej. Dzisiaj miałam zapolować na jarzębinkę, ale niestety właśnie się dowiedzieliśmy, że Rada Gminy zatwierdziła zmianę planu zagospodarowania terenu i dokładnie przed moim domem powstanie przedszkole. Ochota na jarzębinę mi minęła. Sprawa przedszkola wypłynęła wiosną, nawiasem mówiąc dowiedzieliśmy się o niej przez przypadek. Łatwo się domyśleć, że skoro wyprowadziliśmy się z miasta na osiedle domków jednorodzinnych, to nie po to, żeby teraz mieć codziennie rano kilkanaście samochodów przywożących dzieci, a po południu to samo żeby dzieci odebrać. Z resztą, to nie jedyne niedogodności z tym związane. W każdym razie uliczka jest ślepa, wąska, a na terenie osiedla są jeszcze znaczne tereny, których nikt nie kupił i gdzie można by przedszkole wybudować i ewentualnych klientów uprzedzić, że tam powstanie przedszkole. W ogóle mam wrażenie, że czekano z tym przedszkolem do sprzedania ostatniej nieruchomości na tej ulicy, bo cały czas i nas i sąsiadów na etapie załatwiania formalności zapewniano, że tu będzie budynek mieszkalny. Z resztą sprawdzaliśmy miejscowy plan zagospodarowania terenu, żeby nie było żadnych niespodzianek. Z dwoma sasiadami zgłosiliśmy zastrzeżenia do zmian w planie, ale je odrzucono, jako niezasadne. Oczywiście powołano się na to, że nie będą przekroczone żadne dopuszczalne prawem normy hałasu. Pominięto całkowicie nasze zastrzeżenia np. co do wielkości ulicy w przypadku takiej placówki i obniżenia wartości nieruchomości. Raczej potencjalny kupiec wolałby mieć dom na cichej, mało uczęszczanej ulicy. W każdym razie ja takiego domu bym nie kupiła. Najlepsze jest to, że jak tu zamieszkaliśmy, to się cieszyłam, że nikt mi nie wybuduje koło domu obwodnicy, warsztatu samochodowego itp. Po co są te plany zagospodarowania terenu, skoro w ogóle nie można na nich polegać. Jak można zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami?

 

Przepraszam bardzo za prywatę, ale musiałam trochę odreagować.

 

Juszczakówka, zaśmieciłam Ci wątek, a chciałam tylko napisać, że połączenie lustra i kominka wygląda przepięknie. Po prostu "aligancko" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...