Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wyprawa do Czacza była bardzo udana, oto moje skromne , a zarazem jak udane znaleziska.....Nasza sypialnia czeka nadal na reaktywacje (i jeszcze długo poczeka z wiadomych względów ;) ) postanowiłam małym kosztem czyli czaczowym jakoś ją udomowić.... Brakowało mi nakastlików czytaj szafek nocnych, a że mamy sosnowe łóżko ( to pole do popisu miałam dość duże... ) i jak zobaczyłam owe nakastliki postanowiła je po prostu kupić....kiedyś przejdą do małej i starszego ( jakoś je przemaluje i będzie ok )kosztowały 40 i 50 zeta..., i jak ich nie zabrać pod swoje skrzydła za tak zawrotna sumkę :yes:

 

http://img413.imageshack.us/img413/161/sy1f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img178.imageshack.us/img178/9236/sy2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img340.imageshack.us/img340/6562/sy3y.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Osobiście nawet mi się podoba , a co najważniejsze mam gdzie położyć książki, kubek z herbatką itp......, jeszcze lampki przemalować i przytwierdzić do ściany,a...i ściany pomalować( ale to poczeka ponieważ nadal nie mam weny co do kolory tej sypialnianej ściany....). Teraz moje panie..... lampa......, jak ją zobaczyłam to wiedziałam, że będzie moja...... abażur jest całkiem do bani, zupełnie nie w moim guście ---- zawsze można zmienić!!!!!! ---- ale ta podstawa.....oceńcie sami.......

 

http://img213.imageshack.us/img213/6516/sy4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img508.imageshack.us/img508/4413/sy5x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Została do przedstawienia jeszcze jedna lampa, czeka na naprawienie.... i stojak żeliwny i leżak bambusowy za 20 zł....pokaże jak zrobię im sesję......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:Co do zakupów! No cóż....szczęka opada:jawdrop:Bardzo Ci ich zazdroszczę,ale tak... pozytywnie. Nakastliki niesamowite , Pamiętasz ten w moim dzienniku?Preciez one sa identyczne i ta cena.... Mozesz napisać jakiego dnia pojechałaś ,bo słyszałam ,że najlepiej jechać tam w piątek?

 

aa dzieciaczki masz taaaaakie słodkie.....do schrupania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli zbieraj grosik do grosika i chomikuj w skarpecie , warto odkładać....a jaka potem radość. Ja mam dość daleko ok 550 km, ale zawsze jest podróż przyjemna i pożyteczna ponieważ odwiedzam moją kumpelę i dwa dni gadamy, gadamy, gadamy no i ten Czacz......

 

Beauty lepiej jest chyba w poniedziałek. Handlarze przywożą towar w niedzielę wieczór jak zjeżdżają z Niemiec i Holandii ( tak mówili tubylcy.....) my byliśmy w sobotę z 6 godzin i ludzi było mnóstwo, towar znikał w oczach. Bardzo mi miło, że Ci się podobają szafeczki, jak na nie patrzę to buzia sama uśmiecha się do nich............:D

 

Wadera młody jest starszy o 6 lat od małej ( 10 latek i 4 latka) moje kochane oszołomy :D...... Też myślałam o przemalowamiu szafek na biało, ale zostawić blat koloru drewna. Może uda mi się zrealizowac plan...............chociaż to różnie z czasem bywa, czemu on tak leci jak oszalały ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem , ale jedno jest pewne...., jak trafnie napisałaś - zawsze można coś dla siebie upolować...... Beauty powiedz mi jaka jest relacja między nimi czyli latoroślami , bo moi kompletnie nie moga się dogadać , cały czas sprzeczki i krzyki, a jak już znajdą język to tylko na małą chwilkę. Może kiedyś to minie jak mała trochę urośnie :D . Ale może niech to potrwa długo bo chwile są takie krótkie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba Cie nie pocieszę .Zaczynają sie dogadywać dopiero teraz tzn.syn ma 18 ,a córka 12. Do tej pory były cały czas kłótnie ,ąż dziw bierze się dotad nie pozabijali.Myślę ,że jest to tez kwestia charakterów,syn jest bardzo spokojny ,ułożony ,a córka to taki niespokojny duch z różnymi pomysłami.Ciągle go zaczepia,szturcha i wyzywa,ale jak przychodzi co do czego to murem za sobą stoją ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest keopka w kropkę tak samo. Syn spokojny ( może za dużo powiedziane :) ) ale spokojniejszy o 1000 x od młodej , ta to ma charakterek ....cały czas dokazuje tak jak Twoja mała, tez jest niespokojnym duchem. Jak M pojechał na wakacje z babcią to mała płakała do słuchawki gdzie jest jej kochany braciszek, że nie może spać i tęskni za nim, a jak się zobaczyli po dwutygodniowej przerwi to wiesz jaki były jej pierwsze słowa: - część głupeczku.....ręce opadają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googule miło Ciebie gościć w moich skromnych progach, ja też do Twojego domku zaglądam i podziwiwm, podziwiam, podziwiam........

 

monia i mirek Królowo Róż zaglądaj ile dusza zapragnie , cieszę się, że Ci się u mnie podoba.

 

Dorfi fajnie byłoby nie tylko wirtualnym , ale i w realu :) poznać się....,a że przytulnie to było celowo ;) zapraszam serdecznie

 

lasche " model " ;) to on już jest, na nudę nie możemy nażekać.... avatarek zabójczy....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...