Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pochwaliłam się za wcześnie nic a nic nie posunęłam się z tym wiankiem do przodu:(Wczoraj później wróciłam z pracy i zabrałam się za przesadzenie conic tych spod drzwi wejściowych bo latem kupiłam dla nich donice terakotowe nie chciałam ich wtedy przesadzać ponieważ rosły tam już surfinie.Teraz surfinie zrobiły się brzydkie więc je wyrzuciłam przesadziłam igalczki i zrobiło się cimno:mad:

Mnie też nosi żeby gdzieś pojechać i pochodzić taką ładną mamy pogodę ale nici z wyjazdu niestety(Bartkowi byłoby szkoda)

 

U mnie w ogrodzie "mały sajgon" na nic nie mam czasu :p:(, muszę zrobić porządek z surfiniami, przygotować otuliny na bukszpany, pieris japoński....zabezpieczyć juke, poobcinać lawendy ojjj długa lista.

Jak rekonwalescent ? noga ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane :yes: Z cmentarza mam żołędzie, ze swojego osiedla kasztany a wczoraj mąż przywiózł od babci orzechy :D

Jeszcze tylko niech mi się gdzieś uda dorwać dyńki i jestem gotowa do jesieni :p

 

PS. Doszedł przelew Andżeliko?

 

PS2.Piękną jesień w górach nam tu pokazałaś :)

 

To się cieszę z udanych połowów :wiggle: tylko czekać na efekty pracy z nich stworzonych ;)

Doszedł. doszedł pysiaczku dzięki ;)

Oj nie gadaj na Bukowym też o tej porze roku jest cudnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne fotki, Wy to chyba naprawde lubicie gory:yes::lol2:

Kurde musze znalezc wierzbe i sprobowac uplesc samodzielnie wianek - to chyba nowa, forumowa,zarazliwa choroba:lol2:

 

Anetko zgadzam się.... kochamy góry, ale u Was to musi być symfonia kolorów :rolleyes:. Teraz przyjechać i zachłysnąć się połoninami och ......

 

Szukaj wierzby ;) na pewno jest koło Ciebie i forumowa choroba wiankowa Cię nie ominie :no::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, choć dawno tam nie byłam ;) Wczoraj tylko lekko zahaczyłam o Słoneczne, ale przebudowują tam obecnie główną ulicę i ogólnie rzecz biorąc jest masakra :D

 

Jeszcze robią :confused: jak byłam w pierwszej połowie sierpnia też robili ;) ale kiedyś skończą :)

Pokaż pysiaczku zdobycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te zdjęcia z gór :) Moja córa była w wakacje w Czorsztynie i w Niedzicy - co roku jeździ z dziadkami w góry :) Ja byłam w zeszłym roku i też się zaraziłam, całkiem inaczej się maszeruje po szlakach, niż gdziekolwiek indziej... Normalnie nie przeszłabym kilkunastu km...

A te wianuszki to tylko tak się skręca, czy trzeba też czymś podwiązywać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te zdjęcia z gór :) Moja córa była w wakacje w Czorsztynie i w Niedzicy - co roku jeździ z dziadkami w góry :) Ja byłam w zeszłym roku i też się zaraziłam, całkiem inaczej się maszeruje po szlakach, niż gdziekolwiek indziej... Normalnie nie przeszłabym kilkunastu km...

A te wianuszki to tylko tak się skręca, czy trzeba też czymś podwiązywać???

 

To czemu nic się nie chwaliłaś ;) wypiłybyśmy kawusię ;)

 

Wianuszki się tylko skręca czyli wije :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze robią :confused: jak byłam w pierwszej połowie sierpnia też robili ;) ale kiedyś skończą :)

Pokaż pysiaczku zdobycze ;)

 

Cyknę wieczorem ;)

 

A Struga to mają robić chyba ze dwa lata! Teraz to już w końcu zdarli asfalt, bo w lecie to jakieś drobne prace tylko tam były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kule boskie i nareszcie wiem jak je zrobić . Jakiś rok temu porwałam się z motyką na słońce bez żadnego sensownego wytłumaczenia ... i nic mi nie wyszło . A teraz ruszy produkcja kul i marzy mi się taka olbrzymia na podłodze

Gosiek chlapnę i za Ciebie:D

Juszczakówko zdrówka dla dzieci i straszne jak nie można z nimi posiedzieć w takich chwilach. Na pocieszenie jak moja mała miała ospę i nikomu nie pozwoliła się dotknąć , mąż wiecznie w delegacji ja dostałam pozwolenie z pracy na 4 dni chorobowego na nią . Myślałam ,że dostanę furii:jawdrop:

To jak zaczynamy teraz kule dziewczynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...