Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kule boskie i nareszcie wiem jak je zrobić . Jakiś rok temu porwałam się z motyką na słońce bez żadnego sensownego wytłumaczenia ... i nic mi nie wyszło . A teraz ruszy produkcja kul i marzy mi się taka olbrzymia na podłodze

Gosiek chlapnę i za Ciebie:D

Juszczakówko zdrówka dla dzieci i straszne jak nie można z nimi posiedzieć w takich chwilach. Na pocieszenie jak moja mała miała ospę i nikomu nie pozwoliła się dotknąć , mąż wiecznie w delegacji ja dostałam pozwolenie z pracy na 4 dni chorobowego na nią . Myślałam ,że dostanę furii:jawdrop:

To jak zaczynamy teraz kule dziewczynki :D

 

Jestem przekonana że kot będzie zachwycony :D Wyhaczyłam w końcu gdzie stoi Twój domek, myślałam że po "mojej" stronie dwupasmówki, jednak mamy do siebie nieco dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne dekoracje!!!! serce piekne! i wogole, masz talent Andzelika! naprawde!!;-)

 

:hug:

Kurcze nie wiem do końca czy o talent tu chodzi :lol2::p chyba bardziej o wytrwałość ( dobra terapia p/nerwicowa :mad::lol2:)

NIe mam pojęcia jak Anecie udało się zrobić takie piękne serducha :no::yes:. próbowałam i wyszły mi całkiem inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko ten snieg to koszmar jakis....:jawdrop:mam nadzieje ze to tylko tak postraszylo bo moi fachowcy od kostki maja byc dopiero po 20 tym...:rolleyes:

zdrowka dla Mlodego zycze:hug:

 

Tatry całe białe, na dole już śniegu nie ma :no:

Myśle, że uda Wam się z tą kostką i pogoda utrzyma się na odpowiedniej tepmeraturze czyli powyżej 10 st :). Będziemy chuchać dmuchać w Twoją stronę i będzie O.K

Koniecznie muszę przyjechać na korepetycje z wicia serduszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne , bardzo i faktycznie to białe ładniej wygląda według mnie. Moje robiłam bez drucika i jest pełne . To teraz czekam na kulę ... meliskę zaparz a sole to już wiesz skąd;)

 

W moim srduchu był drucik tylko przy zagięciu górnym, próbowałam bez , ale się nie dało :no: i drucik został ( i tak go nie widać ;) ). Moje też jest pełne :yes:. Zastanawiam się jak chcesz zrobić puste w środku :jawdrop: To już wyższa szkoła jazdy.

Kula = wyzwanie = pojedynek .... kto wygra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapa ze mnie nie doczytałam ze choróbsko biedne dzieci dopadło:jawdrop:mam nadzieję że już wszystko ok Ja stara baba jestem i nigdy na ospę nie chorowałam aż strach pomysleć co bedzie jak mnie kiedyś dopadnie Moje dzieci juz przeszły nie dopadło więc może jednak mnie ominie ta przyjemność.

Andżeliko serducha śliczne i jesiennych wycieczek też zazdraszczam. Nic nie piszesz pewnie kule robisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stara baba jestem i nigdy na ospę nie chorowałam aż strach pomysleć co bedzie jak mnie kiedyś dopadnie

Oj, to niedobrze:(:no: Mój ojciec chorował w wieku dorosłym i miał 40 stopni gorączki przez długi czas...

Szkoda, że się nie zaraziłaś od dzieciaków;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod Agawi:) ospą zaraził się mąż od synka ,chorował ponad dwa tygodnie , ale to i tak pikuś przy tym co przeżyła moja mama - zarażona od mojego siostrzeńca. Takiej ospy (trzy tygodnie) to jeszcze nie widziałam , masakra ...jeden plus : nie mogła palić i tak jej zostało:)

 

Andżeliko mam nadzieję ,że po kontroli jesteście i to pozytywnie zakończonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ospy nie miałam a krazyła wokół mnie juz kilka razy. Moj młody tez był chory ale on był szczepiony p/ospie i miał chyba z 5 pryszczy i tyle. Moja mama ma teraz półpasiec a to te same bakterie.... czekam wiec, widziałam sie z nia tydzien temu a 3 dni pozniej ja wysypało...

 

Trzymam kciuki żeby tym razem też się udało ustrzec przed choróbskiem tyle razy krążyło to i tym razem się uda:yes:

 

My tu gadu, gadu a Andżeliki dalej nie ma trudno kawkę same sobie zrobimy i na koleżankę poczekamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawka mi wystygła a Ciebie dalej niet. Cóż poczekam cierpliwa jestem:)

 

:lol2: :lol2::lol2:

 

jestem, jestem tylko nie mam co pisać ..... i deszcz pada i zimno i jakoś ogólnie ........

chyba też zrobię sobie kawusi ;)

 

Anetko jak fajnie z tymi fotelami i sofą :wave:

 

 

kubelko to chyba na promie mnie tak zawirowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...