Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamawiaj szybko bo bardzo długo się czeka :(

Nie ma takiej opcji teraz Andżeliko:no::( Czekamy na łózko, jeszcze chcę kupić żyrandol do sypialni, szafki nocne no i materac na łóżko:sick: No i jeszcze do tej sypialni przydałaby się zasłona i lampki ... Wiatrołap musi poczekać:cry::cry:

Dziękuję za info w sprawie koloru:hug: jest śliczny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku bardzo dziękuję :D:yes: , a serduszka lniane sama szyłam ( niektóre kulfoniaste "som"... ale praktyka czyni mistrza ;) ).

 

Andżeliko byłam pewna, że sama robiłaś te serduszka :yes: Nawet jeśli ciut krzywe i kulfoniaste to i tak cieszą bo są prosto z serca :D I bardzo ładnie są przywiązane do zasłonki - super pomysł :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na łózko, jeszcze chcę kupić żyrandol do sypialni, szafki nocne no i materac na łóżko:sick: No i jeszcze do tej sypialni przydałaby się zasłona i lampki ... Wiatrołap musi poczekać:cry::cry:

 

Noooo to trochę jeszcze zostało ;)

Ale po kolei będziecie iść do przodu i wiatrołap się doczeka ;)

 

A w sprawie abażurków to nie tak pilna sprawa, ale dzięki za link :hug::yes:. Chciałabym kupić pięć sztuk do sypialni tylko jeszcze nie wiem jaki kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieliźniarka jest wykonana przez tę sama firmę co szafy ,tak?oni ją tez malowali ,czy zamówiłaś surowe drewno?no i niezmiennie zachwycam się Twoimi zdolnościami manualnymi ..pięknie jest

 

Beatko tak to ta sama firma, u której zamawiałam szafy szt.2, komodę do łazienki, lustra, stół + krzesła, a teraz bieliźniarkę iiiiii sekretarzyk ( na którego jeszcze poczekam sobie 2 miesiące ;) ).

Moje zdolności manualne jeszcze muszą przejść dłłłuuugą drogę :) ;), ale bardzo dziękuję za pochwałę ( to zawsze zachęta na dalsze prace ) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko, cudowny pokoik córeczki :) Bieliźniarka jest boska. Chciałabym podobną dla Julki. Pięknie!!! :)

 

Dziękuję....ale ile było kłopotu z tą bieliźniarką :sick:.....czekałam już prawie trzy miesiące i dostaję telefon , że jadą....huraaaa jest !!!! i jak ją zobaczyłam to szczęka mi opadła :p:jawdrop:. Niby te same wymiary, wykończenie... ale, ale zamiast drzwi pełnych .... były drzwi szklane i 2 sztuki :cry::cry: SZOK...i znów czekanieeeeee

Cała historia skończyła się " heppy endem " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko byłam pewna, że sama robiłaś te serduszka :yes: Nawet jeśli ciut krzywe i kulfoniaste to i tak cieszą bo są prosto z serca :D I bardzo ładnie są przywiązane do zasłonki - super pomysł :yes:

 

Radość bo sama je wykonałam i to się ceni ;). I co najważniejsze podobają się właścicielce i jak widać nie tylko właścicielce :hug::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu pokazałaś komódkę w pokoiku u córci. Cały pokoik robi wrażenie i jaki tam porządek;) U mojego synia zawsze taki bałagan ze trzeba się dobrze pogimnastykować żeby dotrzeć od drzwi do biurka i chyba przez ten bałagan nie mam pomysłów żeby go jakoś fajnie wykończyć zatrzymaliśmy się na etapie który mieliśmy po przeprowadzce niestety;)

Imię Klary super,:yes: pogratulować pomysłu mamie i pewnie tacie wykonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...