Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mojego synia zawsze taki bałagan ze trzeba się dobrze pogimnastykować żeby dotrzeć od drzwi do biurka i chyba przez ten bałagan nie mam pomysłów żeby go jakoś fajnie wykończyć zatrzymaliśmy się na etapie który mieliśmy po przeprowadzce niestety;)

Imię Klary super,:yes: pogratulować pomysłu mamie i pewnie tacie wykonania

 

Anetko nie widziałaś pokoju mojego geniusza :( ten to ma artystyczny bałagan ;)....

A w pokoju małej ... no cóż trzeba dobrze stapać aby w coś nie wejść :lol2: typu lego, pet shopy, koraliki, kredki....i wiele innych bardzo przydatnych rzeczy :yes:

 

Pogratuluję osobiście mężowi za wykonanie napisu ;)

 

Oj wiem jak to jest z tymi etapami wykończeniowymi ... Mieszkowi nadal brakuje biurka i półek na książki ;(

 

Aaaa i co z tym materiałem bo już w końcu nie wiem ;), zamówiony i się robi sofa ?????

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaa i co z tym materiałem bo już w końcu nie wiem ;), zamówiony i się robi sofa ?????

Chyba wybrany ten materiał:wiggle:

 

Andżeliko, a skoro jesteśmy przy materiałach, to podrzucam Ci info o tym, który będzie na łóżku i foteliku u mnie i uszaku pysiaczka:rolleyes:

Może się zdecydujesz obić... Materiał nazywa się Tosca;)

http://www.runotex.pl/oferta/tkaniny-meblowe

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokoik Córeczki!!!!!

A meble woskowane znam, oglądałam, głaskałam, nie mogłam się od nich oderwać:)

 

Cześć Sharlotka dziękować, dziękować :yes:

I dlatego mam ich troszeczkę, jednak u małej zamówiłam lakierowane ( lepiej wymyć przy ciągle paćkających rączkach ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko ja mam ten próbni jak chcesz mogę Ci podesłać

Materiał wybrałam ale okazało się że będzie dostępny dopiero pod koniec listopada takze jeszcze trochę poczekamy ;)

 

Anetko i na nim jest ta oberżyna ? Chętnie zobaczę :wiggle::hug: , odeślę Ci go jak już sobie pooglądam ;). Mi się nie śpieszy, tak jak pisałam Adze ( styczeń , luty ) . Z góry bardzo dziękuję.

Szkoda, że trzeba czekać na materiał ( przeważnie tak to jest !!! ) kiedy człowiek decyduje się na coś to zawsze musi ODCZEKAĆ !

Czekamy razem z Tobą ( nie ma innego wyjścia ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko i na nim jest ta oberżyna ? Chętnie zobaczę :wiggle::hug: , odeślę Ci go jak już sobie pooglądam ;). Mi się nie śpieszy, tak jak pisałam Adze ( styczeń , luty ) . Z góry bardzo dziękuję.

Szkoda, że trzeba czekać na materiał ( przeważnie tak to jest !!! ) kiedy człowiek decyduje się na coś to zawsze musi ODCZEKAĆ !

Czekamy razem z Tobą ( nie ma innego wyjścia ;) ).

 

W próbniku są wszystkie kolory. Wyślę Ci go po niedzieli Jak się zdecydujesz zamawiaj materiał bezpośrednio u producenta bo jest o połowę taniej ;)

Ja chyba muszę pooddawać wszystkie próbniki bo teraz zaczynam się zastanawiać czy ten materiał o który robiłam tyle zachodu to na pewno będzie ok:bash: Nic niech się dzieje co chce koloru nie zmieniam.Teraz chyba pora zająć się szafą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...