Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W próbniku są wszystkie kolory. Wyślę Ci go po niedzieli Jak się zdecydujesz zamawiaj materiał bezpośrednio u producenta bo jest o połowę taniej ;)

 

Bardzo dziękuję :yes:, zastanawiam się czy po nowym roku też takie ceny jeszcze będą :confused:.

 

Materiał musi BYĆ i nie ma inne opcji, kolor super wybrałaś !!!!

 

Teraz szafa będzie na tapecie ;):D:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo dziękuję :yes:, zastanawiam się czy po nowym roku też takie ceny jeszcze będą :confused:.

 

Pewnie nie:bash: Zawsze coś podnoszą. Ja też bym chciała kupić teraz materiał na krzesła, chyba taki sam jaki jest na sofach, ale to spooory wydatek na 8 szt:( Chyba poczekamy do przyszłego roku z nadzieją, że nie zdrożeja za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już, już dziewczynki piszę ;).

Spektakl pt. Dieta cud- komedia odchudzająca....

Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show „W domu Slim Brothera”. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

 

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness”.

 

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej – tym więcej”. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.”

 

Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

 

 

Występują w nim: Ewa Ziętek, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska, Mimi Kokoski oraz w epizodzie Maria Bujas Łukaszewska.

 

Spektakl rewelacyjny, zagrany z dużym profesjonalizmem....poczucie humoru p E.Ziętek powala na kolana :D. Bardzo polecam :yes:

 

Iprezki nie było ponieważ rozsądek podpowiadał POBUDKA o świcie :offtopic:;), ale za to dzisiaj nadrobimy....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Ten film to jedno wielkie g*wno za przeproszeniem, a ja kino polskie lubię. Tu nie ma za grosz fantazji, że o akcji nie wspomnę. Okropna kicha, na którą nie warto wydawać pieniędzy. Prawdę mówiąc od paru ładnych lat nie widziałam gorszego filmu. Z seansu wyszłam zniesmaczona z poczuciem zmarnowanych 22 zł, za które wolałabym najeść się popcornu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio wybraliśmy się na Jane Eyre...jesli ktoś lubi kostiumowe romantyczne filmy to gorąco polecam ...a do tego wiktoriańska Anglia..cudo.Najśmieszniejsze było to ,że równolegle rozpoczynał się "wyjazd integracyjny" spoglądając na niesamowicie długą kolejkę do kasy ,sądziliśmy ,że Ci wszyscy ludzie wybierają się na nasz film....nic bardziej mylnego ,,okazało się,że na naszej sali było 10-ro kinomanów ,reszta- w sali obok:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2:

po tylu opiniach na NIE super komedia nie zagości w naszym repertuarze pt "co należy obejrzeć" ;)

A ja wybieram się na sagę Zaćmienie czyli ostatnią jej część" Przed świtem" wiem, wiem film z serii durnowate, ale ;) lubię czasami takie "ambitne kino" z serii bajki, głupoty czyli takie tam wypociny....pooglądać od czasu do czasu.... I tu chyba wywołam wojnę ;)

Beauty filmy kostiumowe uwielbiam i pooglądam go jak nie w kinie to na ekino lub innych fajnych stronach :yes:

 

Dziewczyny polecam gorąco spektakl pt Klimakterium... i już w reżyserii Cezary Domagała oraz Andropauza autora Jan Jakub Należyty tego samego co Dieta cud....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...