Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja się pytam, ja się pytam gdzie jest relacja z wycieczki do KRK???:mad::mad::hug:

Znalazłaś coś Andżeliko?:cool:

 

Noo...... dziurawe kieszenie znalazłam :lol2:

Ceny zwalają z nóg...:cry:

Czeka nas wycieczka do Farmy Kolonialnej w Katowicach...

W pustymi rękami nie wróciłam :no:

Sofy nadal pod hasłem ktokolwiek widział...ktokolwiek wie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Andżeliko a co tam kupiłaś w takim razie? :D

 

Wszystko w swoim czasie :yes::D czyli jak dojdzie sekretarzyk do pokoju Klarci i wtedy....:D

 

No właśnie, co kupiłaś???:D:D:D

I co z Tą Farmą? jedziecie do Katowic? Kiedy?:cool:

 

Ceny przyjazne :lol2: i prawdopodobnie w czwartek...w Livingroom wypatrzyłam i nawet wyceniłam sofe, która tylko mi się podoba ;) ( mąż kręci nosem ) i dlatego ta Farma....

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubelko jesteście NIESAMOWICI :lol2:....wracamy do domku ( cała 4-ka :D...akcja toczy się o godzinie ok 17.30....ciemno jak w....piwnicy bez światła :lol2: ) wychodzimy z auta ...i małżonek....patrzcie coś leży za pieńkiem ( o którym mowa wyżej :yes: ) podbiegamy i..... ło matko to są...to są wymożone, wyśnione OKIENNICE od kubełków :hug::lol2: Normalnie mnie wcięło....brak mi słów..., dziękuję,dziękuję..... i jaka szkoda, że na polu tak zimno .... kiedy ja je zacznę czyścić....dopiero na wiosnę :cry:....jak ja wytrzymam tak długo.....

- dzieci ...a co będziemy robić z tymi dechami ???

- jak to co ? OKIENNICE do sypialni !!!!!!

uśmiecham się odkąd weszłam do domu....okiennice i to nie byle jakie.... 100 letnie !!!!!!!

Dziękuję.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :D ja też się cieszę ,że się Wam podobają.

Szkoda tylko ,że mój mąż nie mógł poczekać ( był chwilkę po 17.00 ) i śpieszył się do hotelu w Żywcu . Podobno pogoda u Was nieciekawa , a że w drodze jest od 1.00 w nocy więc musisz Mu wybaczyć ,że tak podrzucił prezent jak mikołaj. Myślę ,że nic im nie będzie jak poczekają do wiosny , kupę lat wisiały to mogą jeszcz trochę . Moje te oczyszczone były takie same , najszybciej idzie kątówką z końcówkę na papier ścierny.

:D:D:D

Edytowane przez kubel30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze parę minut się spóźniliśmy...jaka szkoda.....przecież mógł u nas zanocować, a nie pałętać się po hotelach...Mikołaj nieziemski :D niespodzianka udana na 10000%

Coś mi się zdaje, że przez zimę będą oczyszczone :lol2:

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofy z Farmy są przepiękne!!!!! Aga jest nierównana w wyszukiwaniu!

 

I tu chylę pokłony ...to prawda m cierpliwość do poszukiwań :lol2:

i witam Cię Shalotka :D

 

Aniu po raz drugi:hug::hug:

Andżeliko dostałaś te próbki materiału od Anetki?:)

 

Dostałam wczoraj...dotarły po drugiej drodze....kolory szare i ciemny brąz superaste....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko pięknie dziewczęta ale bez zdjęć to się tutaj nie obejdzie :no: Koniecznie pokazać te okiennice musicie :lol2:

 

pysiaczku oczywiście zrobię foty tylko w czwartek bo jutro cały dzień w pracy , a po pracy idziemy do kina na Sagę ;) ( dzisiaj auto przeszkadza w garażu...musicie wybaczyć ;) )

Sprawdzam czy to nie sen :lol2: taki niesamowity prezent :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...