Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

[ ... ] to kiedy ta imprezka urodzinowa? I jakie menu będzie?:p

 

Aga impreza jutro ;) przychodzą same dzieci i to dla nich będzie menu ;)...a tort będzie taki trochę inny :lol2:, ale wiem , że będzie zjedzony co do okruszka :lol2:

 

http://img171.imageshack.us/img171/1963/22465325.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img59.imageshack.us/img59/5918/15828279.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jutro jeszcze dodam kolorków typu kolorowe gwiazdki, biały puder i młody będzie mógł dmuchać świeczki ;)

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Impreza udana i solenizant zadowolony :lol2:

 

Dzisiaj zrobiliśmy z mężem gwiazdki i łosia :wiggle: Ozdoby wyszły obłędnie. A łoś jest taki , o którym zawsze marzyłam.....

Pan ŁOŚ

 

http://img834.imageshack.us/img834/9739/14641320.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam już wszystkie ozdoby na okno...białe gwiazdki, białe latarenki, białą doniczkę i oczywiście białego pan łosia. Cieszę się bardzo :wiggle:

I czerwone bombki z grubego szkła zakupione w Czaczu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;)

Mam nadzieję, że pary w gwizdku Ci nie zabraknie i też pięknie wykończysz domek :yes:, czy to jest ten domek , który widnieje na avatarku ??? Jak tak to jest cudowny :p . A gdzie można pooglądać to co już istnieje ( nie widzę galerii :confused: )......

 

 

 

 

Tak, to ten domek, teraz juz w bardziej zaawansowanej formie niż na avatarku

a zdjęć nie widać bo..............bo nie ma :-////////////

Było kila powodów niezamieszczania a teraz to już z tym gwizdkiem i parą.......

Właściwie juz nawet nie wykańczamy, tylko jest tak jak po wprowadzeniu. Na dole w miarę ( choć brakuje np szafy w sieni i wszytko wisi na stojaku) a na górze wstawione łóka ze starego mieszkania, ubrania w walizkach i pudłach od prawie roku... Wykończeniówka stanęła i z powodu braku kasy, i z braku czasu ( rozmnożyliśmy się). Też podłoga na górze powoduje, ze nic nie zabudowujemy ( duze skosy wiec szafy bedą w zabudowie). Podłoge musimy niestety rozebrać, naprawić i dopiero można będzie myśleć o jakis szafach czy pawlaczach pod skosami. Pokój mój i bobasa wygląda jak pokój ze szpitala psychiatrycznewgo, wszedzie stoją, leżą materace, jeden zeby bobas nie obijał sie o deche, brugi jak by zechciał zejsc sam z łóżka, to ma złagodzić ewentualny upadek, trzeci leży na ziemi bo tam usypiam w dzień bobasa, zęby nie zleciał itd. Wariatkowo wypisz wymaluj. Tyle, ze klamka jest w drzwiach ;-)

masz bardzo pięknie w domku, ciesze się że ktos ma podobny gust do mojego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:)

Na poczatku skladam najserdeczniejsze zyczenia dla Solenizanta :):hug:

Musialam napisac w watku Mamy Mieszka :) moj Synek ma tez tak na imie :) tylko jest mlodszy :) i jeszcze nie znam chlopczyka o takim imieniu :)

Przesliczne zrobiliscie ozdoby swiateczne :rolleyes: juz sie nie moge doczekac zdjec z powieszonymi ozdobami :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten domek, teraz juz w bardziej zaawansowanej formie niż na avatarku

a zdjęć nie widać bo..............bo nie ma :-////////////

Było kila powodów niezamieszczania a teraz to już z tym gwizdkiem i parą.......

Właściwie juz nawet nie wykańczamy, tylko jest tak jak po wprowadzeniu. Na dole w miarę ( choć brakuje np szafy w sieni i wszytko wisi na stojaku) a na górze wstawione łóka ze starego mieszkania, ubrania w walizkach i pudłach od prawie roku... Wykończeniówka stanęła i z powodu braku kasy, i z braku czasu ( rozmnożyliśmy się). Też podłoga na górze powoduje, ze nic nie zabudowujemy ( duze skosy wiec szafy bedą w zabudowie). Podłoge musimy niestety rozebrać, naprawić i dopiero można będzie myśleć o jakis szafach czy pawlaczach pod skosami. Pokój mój i bobasa wygląda jak pokój ze szpitala psychiatrycznewgo, wszedzie stoją, leżą materace, jeden zeby bobas nie obijał sie o deche, brugi jak by zechciał zejsc sam z łóżka, to ma złagodzić ewentualny upadek, trzeci leży na ziemi bo tam usypiam w dzień bobasa, zęby nie zleciał itd. Wariatkowo wypisz wymaluj. Tyle, ze klamka jest w drzwiach ;-)

masz bardzo pięknie w domku, ciesze się że ktos ma podobny gust do mojego :-)

 

Akselek to możemy podać sobie ręce co do tego szpitala dla wariatów. U nas też wszędzie materace z racji młodszego. Ale i tak jesteśmy lepsi, bo nie mamy klamek :rotfl:

 

:rotfl::lol2: dajecie czadu dziewczyny, a przy klamkach to odpadłam :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, jakie PIĘKNE te ozdoby Andżeliko:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Ja tez takie chcę:cry::cry: Podzielisz się?:rolleyes:

 

Chętnie , a co potrzebne ;)

 

Kurka oczy mi wyszły na tego łosiaka ! Zdradź z czego on jest zrobiony ? Takie łosie na parapecie i przy kominku .... rewelka!

 

biała_damo czyli Brunhildziu ;):lol2: ( mam nadzieję, że się nie gniewasz :hug: ) panłoś zrobiony jest ze sklejki, która ma jakiś biały impregnat ;). Miejsce pana łosia będzie na parapecie wśród latarenek, śnieżynei i czerwonej poinsecji :rolleyes:

 

 

Dzięki w imieniu pana łosia... czadowy wyszedł ;)

Nad konkursem myślałam....nagroda niczego sobie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten torcik babkowy to nie mógł stać na czymś innym??? Kusi mniE ta podłoga niesamowicie, ale jakoś nie mogę się przekonać... Nawet kolor by mi odpowiadał ;)

 

torcik mógł stać na stole :lol2:, ale zdjęcie specjalnie dla Ciebie było zrobione ;) cobyś się przekonała do podłogi z trawertynu :D:hug::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...