Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc:)

Na poczatku skladam najserdeczniejsze zyczenia dla Solenizanta :):hug:

Musialam napisac w watku Mamy Mieszka :) moj Synek ma tez tak na imie :) tylko jest mlodszy :) i jeszcze nie znam chlopczyka o takim imieniu :)

Przesliczne zrobiliscie ozdoby swiateczne :rolleyes: juz sie nie moge doczekac zdjec z powieszonymi ozdobami :)

Pozdrawiam :)

 

Witam Mamę Mieszka :yes:, która zawitała w moim wątku ;)

Lubię bardzo staropolskie imiona i widzę , że Ty też.

Za kilka dni będą już ozdoby powieszone ;)

Pozdrawiam i zapraszam, a gdzieś Ciebie tzn. Twój domek można zobaczyć ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety swojego watku :( bo i domku narazie brak.... wynajmujemy dom od 8 lat i mieszkamy w Irlandii....

Imie Mieszko bardzo mi sie podoba (chociaz pomysl byl meza :)) tylko tutaj Irlandczycy maja problem z wymowa:rotfl: i duzo osob chce na Synka mowic Michael a to przeciez calkiem inne imie :wtf: Nie ma tak latwo :) nauczycielki Synka juz w miare dobrze wymawiaja (Miszko :lol2:)

Znajomi Irlandczycy dziwili sie ze nie dajemy imienia ktore mozna mowic po angielsku, tylko takie dziwne :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torcik pomyslowy :wiggle:a dekoracja wymiata, zakochalam sie w panu losiu:lol2::wiggle:

 

Nie mam niestety swojego watku :( bo i domku narazie brak.... wynajmujemy dom od 8 lat i mieszkamy w Irlandii....

Imie Mieszko bardzo mi sie podoba (chociaz pomysl byl meza :)) tylko tutaj Irlandczycy maja problem z wymowa:rotfl: i duzo osob chce na Synka mowic Michael a to przeciez calkiem inne imie :wtf: Nie ma tak latwo :) nauczycielki Synka juz w miare dobrze wymawiaja (Miszko :lol2:)

Znajomi Irlandczycy dziwili sie ze nie dajemy imienia ktore mozna mowic po angielsku, tylko takie dziwne :p

 

My mielismy podobne przejscia w No, panie w przedszkolu byly ambitne i wymawialy dosc poprawnie Łukasz, choc zrozumiec nie mogly dlaczego Łukaszek :rolleyes:na Marie mowili Marija i nie chcieli mi wierzyc , ze Marysza to to samo...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam teksty Jeremiego Przybory, a ten wpasował się w otoczenie.....

 

Na całej połaci - śnieg.

W przeróżnej postaci - śnieg.

Na siostry i braci

Zimowy plakacik - śnieg... śnieg.

 

Na naszą równinę - śnieg.

Na każdą mieścinę - śnieg.

Na tłoczek przed kinem

Na ładną dziewczynę - śnieg... śnieg.

 

Na pociąg do Jasła

Na wzmiankę, że zgasła

Na zdarte dwa hasła,

Na dobre pobudki,

Na gorsze ich skutki...

Na puste ogródki,

Na dzionek za krótki...

 

Na w sinej mgle dale - śnieg.

Na kocham cię stale! - śnieg.

Na żale, że wcale i na - tak dalej - tak dalej

Tak dalej - tak dalej

Tak dalej - tak dalej - śnieg

 

Powolutku zaczynam stroić domek.....

 

http://img259.imageshack.us/img259/3510/oz1r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img248.imageshack.us/img248/589/oz2z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img9.imageshack.us/img9/699/oz3yb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img97.imageshack.us/img97/1622/oz4n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie sie robi...a te wycinanki cudowne sa...:wiggle:

tekst piosenki super tyle, ze to poki co pobozne zyczenia tylko...mam nadzieje, ze do swiat spadnie snieg...:sick:

Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja no niby mam juz troche swiatecznych dekoracji ale wogole tych swiat nie czuje...ta aura za oknem mnie rozwala...tzn ciesze sie, ze jest cieplo i przyjemnie ale z drugiej strony o tej porze roku powinno byc juz bialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...