Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMINKI - Pomoge i doradze we wszystkim co dotyczy kominków.


alterm

Recommended Posts

Nikt ,

nie doczytałeś co napisałem. Pisałem ,o zmianie z PW na zwykły - bezpowrotnie.

Sprzedaży też nie wykluczyłem...

 

Doczytałem doczytałem, tylko po huk taką raczej bezpowrotna zmianę robić?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?148063-Czy-kominek-z-p%C5%82aszczem-wodnym-mo%C5%BCe-dzia%C5%82a%C4%87-jak-zwyk%C5%82y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dobry pomysł jak chcesz rozwalić wkład i instalacje :bash: Powiedziałbym że wręcz BOMBA :lol2: Takich pytań " Czy jak latem chcemy napalić w kominku to można spuścić wodę aby nie grzało kaloryferów ? " słyszałem na targach sporo.. Ludzie kombinują;) a NASZA rola aby nie plątać IM w głowach :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł jak chcesz rozwalić wkład i instalacje :bash: Powiedziałbym że wręcz BOMBA :lol2: Takich pytań " Czy jak latem chcemy napalić w kominku to można spuścić wodę aby nie grzało kaloryferów ? " słyszałem na targach sporo.. Ludzie kombinują;) a NASZA rola aby nie plątać IM w głowach :yes:

 

Kolega zdun napisał do mnie czy do eniu?Nie wiem jak sie odnieść jeśli "łaska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze te 3 dniu przeszło przez naszego TIRA - wystawkę ponad 1000 osób, policzyliśmy to na podstawie ilości pobranego jednego katalogu , wiadomo że jak szła rodzina to nie brali wszyscy tylko jedna osoba. Pytań było co nie miara ,także kilka razy o możliwość PALENIA BEZ WODY latem w kominku c.o. :). Zawsze taka impreza masowa daje dobry pogląd na zainteresowanie potencjalnych klientów preferowanymi rozwiązaniami.. :rolleyes: Często inna jest ocena zapotrzebowania na produkty widziana oczami firm wykonawczych a inna klientów :yes: Przerabianie wodnego na "zwykły z płaszczem konwekcyjnym" ;) to raczej kiepski pomysł , czy nie lepiej sprzedać i kupić drugi ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze te 3 dniu przeszło przez naszego TIRA - wystawkę ponad 1000 osób, policzyliśmy to na podstawie ilości pobranego jednego katalogu , wiadomo że jak szła rodzina to nie brali wszyscy tylko jedna osoba. Pytań było co nie miara ,także kilka razy o możliwość PALENIA BEZ WODY latem w kominku c.o. :). Zawsze taka impreza masowa daje dobry pogląd na zainteresowanie potencjalnych klientów preferowanymi rozwiązaniami.. :rolleyes: Często inna jest ocena zapotrzebowania na produkty widziana oczami firm wykonawczych a inna klientów :yes: Przerabianie wodnego na "zwykły z płaszczem konwekcyjnym" ;) to raczej kiepski pomysł , czy nie lepiej sprzedać i kupić drugi ..

 

Mistrzu , ty udajesz głupiego , czy rzeczywiście jesteś mało inteligentny ?

Poczytaj najpierw ze dwa trzy razy , aż zrozumiesz i wtedy wal śmiało...

 

Bo tak , to do końca życia będziesz musiał w tematy targowe uciekać , i

emotikonami nadrabiać braki merytoryczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie...

jaka jest realna cena wkladu kominkowego- dobrego, ale w ROZSADNEJ cenie i calej reszty potrzebnej do podlaczenia takiego wkladu-mniej wiecej??

aha chodzi tu o wklad ktory ogrzewal by jedynie salon, tam gdzie stalby.

dziekuje z gory.

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. No tak!

Zapytam wiec inaczej...

MINIMUM to ile trzeba wydac na taka przyjemnosc?

 

Teraz Ci którzy mają kominek, powinni się podzielić ile ich kosztował, opisując co najważniejsze jaki wkład i w jakiej technologi (z jakich materiałów) została wykonana obudowa. Wtedy będziesz miała rozeznanie.

 

My jako firma wyceny robimy indywidualnie, nie produkujemy kominków seryjnie. Więc nie sposób rzucać tu kwotami.

 

No ale po namyśle odpowiem dyplomatycznie, cena robocizny i całej obsługi zaczyna się od 2000 zł (kompleksowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eniu: Jak się poznamy osobiście i pogadamy to ocenisz sam . Proponuje spotkanie na najbliższym zjeździe OSKP w Warszawie 15-16.kwietnia:welcome:. Darek Czy pytali na targach : Pytali o różne dziwne kominki , również o takie które łączą akumulację i grzanie wody . Było mnóstwo pytań o kominki :kaflowe , wodne , pracujące z kolektorami słonecznymi , współpracę z rekuperatorami i wszelkie kombinacje jak TANIO ogrzać dom kominkiem . To że wielu na TYM forum czyta o kominkach nie znaczy że POZOSTALI nie istnieją ;).. Mam nawet wrażenie że ŚWIAT ZEWNĘTRZNY jest jakby większy...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wielu na TYM forum czyta o kominkach nie znaczy że POZOSTALI nie istnieją ;).. Mam nawet wrażenie że ŚWIAT ZEWNĘTRZNY jest jakby większy...:)

 

No tak pisałem o tym wielokrotnie. To forum to niewielki promil zainteresowanych. Może więcej czyta, bo pisze naprawdę malutki odsetek promila.

 

Pisanie tu na forum dla mnie jest jakąś przerwą w czasie gdy pracuje przy komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeh! Orientacyjnie nawet nie mozna?

Jesli ktos ma wklad z prosta szyba, to prosze o cene... Takim jestem zainteresowana.

Przyzwoita cene! hehe

 

Mam nadziej, ze ktos sie znajdzie i pomoze...

Mam teraz sporo na glowie, bo remont robie calkowity! Juz bym mogla odhaczyc jedna rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pisałem o tym wielokrotnie. To forum to niewielki promil zainteresowanych. Może więcej czyta, bo pisze naprawdę malutki odsetek promila.

 

Pisanie tu na forum dla mnie jest jakąś przerwą w czasie gdy pracuje przy komputerze.

 

Masz chwilę czasu by odpowiedzieć mi na proste pytanie?Jakie warunki muszę spełnić aby w moim salonie zamiast wkładu AQUA-TERM mieć taki jak wojtkaR czyli WESTA,no i oczywiście ile taka przeróbka by mnie kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chwilę czasu by odpowiedzieć mi na proste pytanie?Jakie warunki muszę spełnić aby w moim salonie zamiast wkładu AQUA-TERM mieć taki jak wojtkaR czyli WESTA,no i oczywiście ile taka przeróbka by mnie kosztowała?

 

Jesteś długo na forum i powinieneś doskonale już się zorientować, że z wkładami Westa, itp. nie mam do czynienia. Nawet ich nie dotykałem, ani nie widziałem w realu. Poprostu nie mam takowej potrzeby. Zajmuje się sprzedażą i montażem wkładów jednego polskiego producenta. Koniec kropka.

Wiesz ja jestem starej daty ni i mam również pewne zasady, jak to mówią na dobre i na złe. To tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Poszukuje rzetelnego i fachowego wykonawcę kominka ( kompleksowo ) z DGP który wykona tą instalację w powiecie Leszczyńskim ( woj. Wielkopolskie)

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

Firma Polkom z Leszna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeh! Orientacyjnie nawet nie mozna?

Jesli ktos ma wklad z prosta szyba, to prosze o cene... Takim jestem zainteresowana.

Przyzwoita cene! hehe

 

Mam nadziej, ze ktos sie znajdzie i pomoze...

Mam teraz sporo na glowie, bo remont robie calkowity! Juz bym mogla odhaczyc jedna rzecz...

 

Jest obok wątek "kominek za 5-7 tys." itd . Tam najpierw poczytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...