Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

Znam jedną taką mądralinkę, i powiem Ci że czym dalej w las tym ciężej ten smiech powstrzymać, a czasami to nam nie do smiechu :wink: :)

 

A ja znam takiego jednego rekina/mądralę ...i też mi często nie było do smiechu.

Dzisiaj ma 15 lat, 1,80m wzrostu i mało kto miałby ochotę na niego wpaść 8)

Sęk w tym, że jak tak czasami na nich popatrzę to kurna, poza wiedzą, nie widzę żadnej różnicy :o :o :o :o :o 8) :D :D :D ...ale to chyba taki wiek.

Bunt, bunt ...i jeszcze raz bunt - ale przy najmniej coś się dzieje - non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :D

W poszukiwaniu taniego i fajnego okapu wyspowego tu trafiłam i wsiąkłam w dzienniczek... 8) ... śliczny domek masz... 8) :D :D

 

O okap - jaki masz - pytanie pierwsze,

O odkurzacz centralny, na ile gniazd i czy cichy i czy sam montowałeś, bo tego już nie doczytałam :oops: - pytanie drugie...

 

Gratulacje domku i spokojnych domkowych świąt życzę... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny

i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja".

 

http://www.imexgraf.pl/karty_swiateczne/wielkanocne/2009/imid/03.273_imexgraf_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

W poszukiwaniu taniego i fajnego okapu wyspowego tu trafiłam i wsiąkłam w dzienniczek... 8) ... śliczny domek masz... 8) :D :D

Dziękuję, fajnie że się jeszcze komuś podoba :-)

 

O okap - jaki masz - pytanie pierwsze,

Amica, wyspowy - jedyny model. Żadnych zastrzeżeń. Cichy, obustronna obsługa, stopniowe ściemnianie światła, filtry do mycia w zmywarce itd.

Moim skromnym zdaniem, za te pieniądze nie było nic lepszego. Moi znajomi mają:

- Faber - rozczarowani głośną pracą (2xdroższy)

- Faber (lub coś na T) rurowy - pomyłka - głośny i w ogóle nie zasysa dymu. (ten to chyba 3xdroższy)

 

O odkurzacz centralny, na ile gniazd i czy cichy i czy sam montowałeś, bo tego już nie doczytałam :oops: - pytanie drugie...

Rozprowadzenie przed wylewkami - firma. Gniazd 3 + 2 szufelki. Instalacja odkurzacza i gniazd też firma. Koszt instalacji (250 zł) przy cenie całości to w zasadzie koszt pomijalny.

 

Gratulacje domku i spokojnych domkowych świąt życzę... 8)

Wzajemnie wszystkiego naj......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Tak sobie kiedyś poczytywałam Twój dziennik i myślałam: szkoda, że już nie piszesz a tu dzisiaj patrzę :D co za niespodzianka.

 

pozdrawiam sąsiadka z Cisia :D

 

A dziękuję :D ...i wzajemnie.

A co do pisania - odwyk się nie udał ... i dobrze 8) :wink:

Chyba to jest tak, że jak się już zamieszka to jest tyyyyyle do roboty, że wszystkiego się odechciewa. A potem jak już się z grubsza większość ogarnie to znowu by się chciało z dawnymi znajomymi pogadać, spotkać, komuś doradzić coś z praktyki (już) a i samemu czasami rady zasięgnąć.

 

pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

:) witam

 

Od dawna nikt tu nie zaglądał a ja właśnie skończyłam czytać dziennik.

 

Zaczynam zaczynać - może na przełomie 10-11. 09

 

Ale mam kilka pytań - gdyby zdarzyło się, że zajrzy tu właściciel dziennika

 

też będę potrzebowała ogromniej ilości piachu i wydaje się że w fundamenty nie musi być płukany w Wiśle - czy nie masz jakiegoś kontaktu na faceta od taniego, przybrudzonego piachu???

 

W swoim projekcie mam baaaaaaaaardzo, dużo szyb. A te w Waszym salonie - składane !! :) bardzo mi się podobają. Jak po tych kilku latach sprawdza się używanie takich drzwi??? Czy są tak samo szczelne jak zwykłe skrzydła drzwiowe???

 

Musiałam na wczesnym etapie planowania zrezygnować z architekta -

teraz potrzebowałabym pomocy a Wam pomagała jakaś Pani Monika - czy była " dobra" i czy byliście z niej zadowoleni - gdyby tak - może mogłabym prosić o namiar.

 

Dom :lol: :lol: Piękny

 

 

:lol: :lol: - rodzina cudowna - życzę powodzenia i szczęścia :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...