Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nurni napisał

Nie obyło się bez skuwania, bo panowie z rozpędu zrobili dolną łazienkę na gotowo (a mówiłem, żeby nie robić do przyjazdu żonki i architektki) i parę metrów będą musieli skuwać tam gdzie będzie glazura.

 

Boję sie takich sytuacji u nas na budowie.Jak znam siebie to machneła bym ręką co by panowie nie mieli kłopotu :oops: . Muszę popracować nad asertywnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni napisał

Nie obyło się bez skuwania, bo panowie z rozpędu zrobili dolną łazienkę na gotowo (a mówiłem, żeby nie robić do przyjazdu żonki i architektki) i parę metrów będą musieli skuwać tam gdzie będzie glazura.

 

Boję sie takich sytuacji u nas na budowie.Jak znam siebie to machneła bym ręką co by panowie nie mieli kłopotu :oops: . Muszę popracować nad asertywnością.

 

Nie co pracować tylko to są Twoje pieniądze i Twój dom i zmieniła Ci się akurat koncepcja. Ja piszę o skuwaniu 3m2 tynku więc to nie jest jakaś filozofia, gdyby do skucia było 50 m2 to bym się zastanawiał nad sensownością decyzji. A mówić trzeba wszystko i niczego się nie lękać, poza tym od razu zobaczysz z kim pracujesz - hiena czy człowiek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że dzięcioł nie stuka w tym drewnie dla przyjemności, tylko dla robali? Chyba na tyle sprytne to stworzenie jest że potrafi ocenić, czy robal może być czy nie. Inaczej skuł by pół lasu i padł z głodu :wink: A że w drewnianych ramach robactwa nie uświadczysz (poza tym to polakierowane przecież jest, więc i pachnie inaczej), to problem chyba z głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...