Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

Fajnie to zaczyna wszystko wyglądac po tynkach i wylewkach - no nie?

Jakoś tak czyściej i bardziej układnie zaczyna przyszły dom wyglądać :)

 

Zaintrygowało mnie zdjęcie sypialni i bateria chyba 6 puszek :o - co ty

tam będziesz podłączał? - rozumiem, że łóżko wodne z masażem, lampki

nocne, internet, telefon.... i mi się pomysły wyczerpały :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nurni...ja bardzo Cię przepraszam,że ja z innej beczki, kiedyś napisałeś:

Kochani,

poproszę o namiary na rzetelną i sprawdzoną hodowlę w okolicach W-wy.

Mamy zamiar kupić 2 i szukamy sprawdzonej i niedrogiej hodowli. Może nawet 7 z miotu.

 

 

Chodziło o owczarki niemieckie. Czy cos w tym kierunku postanowione? Sama mam chrapkę na pieska tej rasy.

P.S.Jeśli odpowiedź jest w twoich postach to serdecznie przepaszam za moją napastliwość :oops: . Jeśli tak jest to napisz,że mam sobie poszukać :D .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Cześć, jestem nowa na forum. Bardzo Ci zazdroszczę, że Twój dom już stoi . A jaki jest piękny! Ja mam ZOSIĘ z Archipelagu, dopiero zaczynam, a problemy pojawiają się codziennie. Właśnie zaczęłam pisać dziennik.

Pozdrawiam

 

Nie zazdrość tylko bierz się do roboty. Każdy z nas kiedyś komuś zazdrościł i sam doszedł do tego momentu.

My naszą wizję o domu zakończyliśmy na Manueli z Archipelagu. Ale suma summarum zrobiliśmy projekt indywidualny.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olkalybowa za piweczko dzięki, ale masaż wolałbym z zamienionymi rolami z rysunku :D :wink:

 

Ivonesca

Ciężkie jak jasna cholera, ale nosząc wyobrażałem je sobie na docelowym miejscu - pomagało :wink:

Kominek jeszcze nie skończony bo kafle się dopiero wyprodukowały. W środę dopiero będzie kończony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żale zostawiłem sobie na koniec. Przestanie k.......a w końcu padać, czy nie?. Po działce mogę już kajakiem pływać.

 

 

Wysyłam parę promieni w celu osuszenia terenuhttp://www.olkalybowa.republika.pl/Gify/slonko.gif.

 

Jak radzisz sobie z problemem kradzieży na budowie?Nie boisz się, że wpadna i rozgradną? Ja to się chyba przypnę do kaloryfera i bedę pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...