Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

Rydzu

Dzięki, Rekin dochodzi do siebie choć jest zrozpaczony, że nie będzie mógł zdawać na kolejny pas Aikido. Nawet kombinował, że pogada z san-seiem (czy jakoś tak) coby z jedną ręką zdawać - no bo jak umiem na jedną to wiadomo, że na dwie też :o :o :o :o

Do ekip słuchających ze zrozumieniem co się do nich mówi chyba mam farta.

Tfu, żeby nie zapeszyć.

 

inż. Mamoń

Do posiadania zdjęć z takim przymiarem doszedłem jak w domu rodziców po 2-3 latach nie myliśmy w stanie niczego znaleźć i nawet stwierdzić jakie to poieszcenia. Dlatego oprócz łaty dawałem kartkę z nr pomieszczenia (z projektu) oraz opisem strony świata. Sufity się nie zawalą - sam wieszałem sie jednym kołku i nic - nawet nie drgnął :o

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nurni co to?

13.06.2004

Cofneliśmy sie w czasie? :wink:

W związku z tym, że ocieplenie mam po połaci dachu, to żeby wyciszyć pomieszczenia kupiłem wełnę w płytach gr. 5cm, żeby mi panowie wyłożyli również na sufitach w celu wyciszenia pomieszczeń. Chodzi mi o to, żeby dźwięki nie przenosiły się górą między pomieszczeniami.

 

Cenna wskazówka, muszę tego dopilnować :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem ogłoszenie dotyczące projektu ogrodu na SGGW, wydział achitektury krajobrazu. (...) Odezwała się dziewczyna z V roku i jesteśmy umówieni na wizji lokalnej w sobotę. No bardzo jestem ciekaw propozycji, ceny no i samej pani.

Nurni czy jak "sama pani" będzie OK, to udostępnisz namiary???!!!???

 

A tak przy okazji, nam też podoba się Ravak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy podobny plan ja ten Twój ze studentami SGGW : zamierzam ufundowac jakąś

niewielką nagrodę i ogłosić konkurs w liceum plastycznym na projekt naszej elewacji.

To co spłodził architekt nie porwało nas za serce (delikatnie mówiąc) - a młodzi mogą mieć

fajne pomysły.

 

Powodzenia z panią studentką ;) :D:D:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te paskudne rury i reszta widoczne przez kratke to efekt "ciasnego" spasowania kominka . Doprowadzenie powietrza przez " kaczke " da efekty ekonomiczne a sama blacha po przepaleniu kominka jest malowalna. Radze jednak poczekac z malowaniem a sama rure spiro wymyć wodą z płynem do garów w celu odtłuszczenia . Postawienie scianki kryjacej " kaczke " jest awykonalne " bo w srodku jest całkiem pełno" . Pozdrawiam Darek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawienie scianki kryjacej " kaczke " jest awykonalne " bo w srodku jest całkiem pełno" . Pozdrawiam Darek B

 

Dzisiaj oglądałem - da radę - płytka z KG postawiona zaraz za kratką wlotową mniej więcej tej samej szerokości a wyoskość - tak żeby nie było nic widać z pozycji siedziącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga J.G aparycja jak aparycja ale ta cena to już przesada :o

Za tyle to można mieć projekt w pracowni.

A ogród będzie na pewno fajniutki (kiedyś :wink: )

 

Pozdrawiam

 

Tak tak cena powalająca, za te pieniądze to ja sobie same zrobię projekt ogrodu i też będzie pięknie :)

Trzymam kciuki za wasz ogród i całą resztę.

Czytałam że zakupy łazienkowe poczynione a zdjęcia :) - Bo my wzrokowcy :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialo mi się , ze już kiedyś oglądalam zdjęcia twego domu 8) Tylko nie czytalam dziennika :(

Ale teraz już jestem po jednym i drugim :)

Miales parę fajnych historyjek ze swoim budowaniem :roll: Rozbawila mnie twoja reakcja na teksty sąsiada o pozwolenie na ogrodzenie :lol: :lol: no i oczywiście pytanie syna o bezpieczeństwo drewnianych okien w tak bliskim sąsiedztwie dzięciola :lol: :lol: :lol:

Dobre to bylo :p

Domek :roll: :roll: :roll: raczej dom :wink: calkiem ciekawy :p I bardzo orginalny :p Będzie piękny jak go wykończycie 8)

Pozdraiwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...