Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nurni z tymi przyciskami do geberitów jest mały problem, bo jeśli nie przypilnowałeś to ekipa mogła Ci wstawić starszy model stelaża czyli Unifix, a do takiego przewidziane są nieciekawe przyciski (większe, brzydsze i w okrojonej gamie kolorów). Ja też zostałem tymi Unifixami uszczęśliwiony, ale po interwencji zostały wymienione.

Rozpoznać je można po wielkości otworu/gniazda na przycisk: Unifix ma większy, a Duofix mniejszy (tak mniej więcej wielkość kasety VHS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie :wink:

 

Nurni, a może coś w stylu "nie chciałbym żeby moi rodzice mnie tak nazwali":

- Pafnucy, Adolf, Alfons

- Hermenegilda, Żaneta, Klotylda?

 

Wenancjusz, Fabian :o :o :o :o :o :o

Spoko - imię damy "normalne" - chyba :wink:

 

Pozdrawiam

 

Wenancjusz... wow... poddaję się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe rączki potrafią

ulepić kwiatek z plasteliny

Narysują słońce roześmiane

Zbudują domek z klocków

Małe rączki potrafią napisać

mama, tata,

i przynoszą mi jabłko czerwone

ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.

W małych rączkach mieści się cała miłość :p

 

 

Gratulacje :p

 

Ps. Nie wiem jak mogłam przegapić taką wiadomośc :oops:

 

 

Nurni czyli w nowym domku dostajesz nowego zapału i sił do pracy po całym dniu pracy :p :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta NovaTop, myślimy o podobnych do naszej łazienki :D

 

Ano nam też się podobała, ale linia ceramiczna. Natomiast szafki, naszym zdaniem, są do bani - kolorystycznie. Ładny kolor drewna to dali białe, plastikowe, obrzydliwe drzwiczki i nie da rady ich zamienić na drewniane.

Tak więc za tę samą kwotę zamówiliśmy na Bartyckiej całą szafkę taką jaką MY chcemy i cześć. May taką jaką chcieliśmy a KOŁO jest w plecy. Nie moja wina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni - my jak mieliśmy powiedzieć Karolinie że będzie miała rodzeństwo, to było tak (miała wtedy 8 lat): mąż mówi - wiesz chcieliśmy Ci coś powiedzieć o naszej rodzinie ....a Karolina na to: co? mama jest w ciąży?

myślałam że spadniemy z łóżka...uśmialiśmy się bardzo, że my tu zastanawiamy sie jak jej powiedzieć a ona nas tak zaskoczyła :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - my już jesteśmy "po".

Rekin siedzi w samochodzie, wracamy z lotniska, a żonka:

- wiesz Arturku mamy Ci coś bardzo ważnego i wspaniałego do powiedzenia!

- ....taaaak, a co?

- będziesz miał rodzeństwo.

- WIEDZIAŁEM !!!!.

- :o :o :o :o (to my) Skąd?

- nie wiem. :o

Sam nie mógł się doczekać, że by po obiedzie, przy szampanie, poinformować całą rodzinkę.

 

Jagna - już mi się znowu chce :D :o 8) Właśnie jestem po zakopaniu szamba. :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zareagował podobnie jak moja córka...skąd onito wiedzieli :o :lol: :lol: :lol: :lol: ...

 

Wodocznie dzieci mają atawistyczny instynk wyczuwania, że poszerza się jego stado, a dorośli tylko patrzą, że kobikta robi się w biuście obszerniejsza i potem ciut niżej też. A dzieci może "widzą"/wyczuwają ten stan, że mamusia "błszyczy'" i jakaś taka inna jest - fajniejsza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zareagował podobnie jak moja córka...skąd onito wiedzieli :o :lol: :lol: :lol: :lol: ...

 

Wodocznie dzieci mają atawistyczny instynk wyczuwania, że poszerza się jego stado, a dorośli tylko patrzą, że kobikta robi się w biuście obszerniejsza i potem ciut niżej też. A dzieci może "widzą"/wyczuwają ten stan, że mamusia "błszyczy'" i jakaś taka inna jest - fajniejsza.

Pozdrawiam

cholerka...naczyta sie człowiek o tym błyszczeniu i zaraz zastanawia nad takim sposobem poprawy swego wyglądu 8) :p :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cholerka...naczyta sie człowiek o tym błyszczeniu i zaraz zastanawia nad takim sposobem poprawy swego wyglądu 8) :p :lol: :wink:

 

....tylko po jakimś czasie może się to skończyć posiadaniem na własność drużyny piłkarskiej lub tanecznej baletowej (w zależności czym się będzie poprawiało wygląd - dziewczynkami czy chłopcami) :D :D :D :D

 

Pzdrv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...