Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

...cholerka...naczyta sie człowiek o tym błyszczeniu i zaraz zastanawia nad takim sposobem poprawy swego wyglądu 8) :p :lol: :wink:

....tylko po jakimś czasie może się to skończyć posiadaniem na własność drużyny piłkarskiej lub tanecznej baletowej (w zależności czym się będzie poprawiało wygląd - dziewczynkami czy chłopcami) :D :D :D :D

Pzdrv

hi,hi,hi ....no tak by rzeczywiście wychodziło :lol: :lol: :lol: :lol:

PS.

na razie pozostaję przy dwójce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to dalej "łeb w łeb" zasuwamy :)

 

Jeszcze o inwentaryzacjach nie myślę, ale pewnie trzeba będzie pomału zaczac się rozglądać,

bo przydało by się chatkę odebrać, żeby na dziko za długo nie mieszkać :)

 

Jakie masz wymiary parapetów (mniej więcej) - jaki materiał i jakie pienądze za nie sobie firma policzyła?

Odbieram nasze parapety we wtorek i chciałbym porównać ceny.

A malowanie zaczynamy dopiero po ich obsadzeniu - wstępnie od czwartku sobie

"klepnąłem" kilka dni urlopu - i mam nadzieję, że będzie już chłodniej...

 

Pozdrawiamy cała rodziną i "brygadą RR"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łeb w łeb" lub bardziej "kafelek w kafelek" :D

 

Parapety z tej samei firmy co okna - NATURA.

Mahoń, w tym samym kolorze co okna tylko malowany lakierem poliuretanowym. Parapety są szersze w świetle o 5 cm, i wystają na pomieszczenie o 5 lub 10 cm, w zależności czy jest kaloryfer czy nie. Grubość 4 cm. Oczywiście ilość parapetów ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Po co mi takie paprapety w spiżarni czy garażu - tam zrobiłem parapety z resztek gresu.

 

Wymiary paprapetów: 3260x320, 540x250, 550x250, 1440x320, 650x320, 1240x350, 610x25 mm.

Koszt z montażem 1.380 zł brutto

 

Pozdrófki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do sumaków i tak nas nie zraziłeś i sobie takiego zafundujemy na działeczce - jak już oczywiście

będzie ona przypominać działeczkę, a nie zarośnięty chwastami kamieniołom :)....

 

Ale na poważnie - są to cholernie kruche drzewka. Popatrzyłem sobie na przekroje tych zwalonych. Na zewnątrz zielono a w środku próchno. Zaznaczawm, że teściówka ma chopla na punkcie podlewanie, wieć o zsuszeniu nie może być mowy. Jak już wyrosną to patrz co mogą zniszczyć jak będą się łamać - bo popękały jak zapałki. Chociarz obiektywnie bardzo ładne drzewko to jest. Tylko ja bym je przycinał na wys. tak ok. 3 m. Piuropusz byłby fajny, a bezpieczeństwo zapewnione.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D

Dzięki wszystkim, resecik się udał i jedziemy powtórzyć we czwartek :D - teraz już na 6 dni i to będa całe wakacje.

A dzisiaj, w ramach szybkiego sprowadzenia na ziemię, o 7:00 zaczął się montaż parapetów - :o - a tu mi jesce nase pikne moze w głowie suuumiiii :wink: .

Ale mam już piękne, mahoniowe parapety w kolorze okien.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę :)

Jak moja lepsza połowa czytała Twój dziennik to stwierdziła "no a wy dalej łeb w łeb zasuwacie" :)

Bo faktycznie: parapety, armatura do łazienek, w planach malowanie :) (i nawet te "reseciki" - szkoda

tylko że nie nad morzem ;) ) - jak bym swoje wytyczne i założenia z tego tygodnia czytał :D:D:D

całość tej finezyjnej instalacji zakończy tynkarz, który pojawić się ma we czwartek.

(jeszcze parę miesiący temy napisałbym, że pojawi się we czwartek ... )

 

A to sa święte słowa których powinni włączyć do podstawowoego dekalogu budowlanego i uczyć wszystkich rozpoczynających budowę :D:D

 

Pozdrawiamy w całym komplecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się w czwartek, tylko nie w ten a w następny :wink:

A nie pisałem?!??!

Dlatego we czwartek, że wracam w środę z przegrupowania rekina z naszej działki na pobyt z moimi rodzicami w cywilizowanych warunkach Juraty.

Cholera, też muszę się wziąć za zakup osprzętu: Legrand lub Berker będzie.

 

My też pozdrawiamy - całą czwórką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
....

a czemu w pokojach dziecinnych było takie niszczenie podłóg ?....

Ano zmieniliśmy koncepcję usytuowania grzejników w związku z ustawnością pokoi. Takie drobne poprawki budowlane :wink: :D

Teraz będzie malutki grzejnik pod oknem połaciowym (wysoko) a główny grzewczy po drugiej stronie przy drzwiach balkonowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

a czemu w pokojach dziecinnych było takie niszczenie podłóg ?....

Ano zmieniliśmy koncepcję usytuowania grzejników w związku z ustawnością pokoi. Takie drobne poprawki budowlane :wink: :D

Teraz będzie malutki grzejnik pod oknem połaciowym (wysoko) a główny grzewczy po drugiej stronie przy drzwiach balkonowych.

Pozdrawiam

...i wszystko jasne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...