Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak sobie popatrzyłem na twój ładny nowiutki podjazd to aż miło papatrzeć. My tak ładnie

będziemy mieli dopiero po uzyskaniu zwrotu vatu niestety :(

Wtedy tez pewnie brama wjazdowa się urodzi - na razie nadal korzystamy z "frankensteina" ;)

Rolety też czekają na przypływ gotówki - twoje widzę sa w brązie, a ja znalazłem takie

w kolorze i fakturze drewna - i nawet w gamie mają złoty dąb :)

 

Potem doszedłem do końca posta :(

A miało być tak pieknie....

Mam tylko nadzieję, że ci ta przygoda z podjazdem świątecznego nastroju nie popsuła?

 

Pozdrawiam poświątecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzu

Podjazd mi specjalnie nastroju nie popsuł - bo nie zapłaciłem za niego jeszcze ani grosza :wink: ...i nie zapłacę dopóki nie będzie dobrze zrobiony.

Nawet kierownik, który mnie dzisiaj rano obudził, od razu mnie przywitał stwierdzeniem:

- Oooo, kostka do przełożenia.

- 100% płacy za 100% pracy w 100% terminie :o :o :o teraz cena będzie mniejsza :o :o 8) 8) - ja mu na to. (troszkę się zmartwił)

Dla mnie najważniejsze jest to, że wjeżdżam i wchodzę po suchym do domu.

Denerwujące jest to, że można było zrobić dobrze a tak trzeba będzie się z tym znowu babrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni,

Dołączam się do życzeń na ten NOWY ROK ! :p :p :p

 

Gratuluję pięknego domu !

 

Czytałam Twój dziennik z wypiekami na twarzy. Jejku ... :o strach mnie ogarnął ! ..... Ile tego przede mną.... :o :roll: :o

Ale patrząc na efekt - WARTO !!!!!!!

 

Jak przyjdzie na świat maleńka dziecinka, to zapuścicie korzenie. Życzę Wam szczęśliwego pomieszkiwania !

Już niedługo będziecie w komplecie.

Wszystkiego najlepszego !

 

Serdecznie pozdrawiam !

----------------

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam Twój dziennik z wypiekami na twarzy. Jejku ... :o strach mnie ogarnął ! ..... Ile tego przede mną.... :o :roll: :o

Ale patrząc na efekt - WARTO !!!!!!!

Bać się nie będziesz miała czasu :o :D 8) choć troszku tego jest. 8)

A że warto - na jasne, chociaż Ty już zaczęłaś więc Ciebie to już czeka. :D :D :D

W przeciwieństwie do tych co jeszcze nie zaczęli lub nie chcą zacząć :-?

 

pozdrawiam i dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Fasola się urodzi drzwi mają być pomalowane. Wszystkie.

 

Wychodzi mi, że jedne drzwi będę malował tydzień, a to dlatego, że chcę malować 3 razy. Odstęp między malowaniami zalecany ok. 16 godzin. Więc jeśli chcę pomalować drzwi 3 razy x 2 str. = 6 dni.

Opaski i listwy maskujące w tzw. międzyczasie.

 

Nurni, a dużo tych drzwi? :D Przed fasolą możesz nie zdążyć, termin z tego co pamiętam chyba jakoś tak koło nas :)

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni, a dużo tych drzwi? :D Przed fasolą możesz nie zdążyć, termin z tego co pamiętam chyba jakoś tak koło nas :)

 

Trochę, 11 sztuk :D 8) :wink:

Brawo za spostrzegawczość. Też mi wyszło, że nie zdążę.

Powinna mi zostać 1 para do skończenia.

Zostawię sobie drzwi do schowka w gabinecie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nurni!

Jak leci malowanie drzwi? - może by tak po 2 skrzydła na raz malować, a nie się obijać przy jednym ;) ?

 

U was też tak fajnie mrozik ścisnął? I jak tam zuzycie gazu w tych warunkach?

 

Dziś rano miałem -13 :o - piecyk konsumuje w tych warunkach jakieś 15m3 gazu/dobę.

 

Pozdrawiam cieplutko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...