Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

Powoli zaczynamy rozglądać się za "źródłami światła" w naszym domu. Po dzisiejszej wizycie w Ikei widzę, że tylko fasola i Rekin uchronią nas przed rozwodem.

 

Widzę, że Ikea nie sprzyja małżeństwu. Po naszej ostatniej wizycie nie mogę dojść do siebie. Chyba pójdę za Waszym przykładem i zażądam od męża zafasolkowania w celu ratowania małżeństwa.

 

Co Wy mówicie????

Ikea tak źle działa na związki małżeńskie... :o

Mamy w planie Ikeę.

Po powrocie opiszę Wam jak było .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powoli zaczynamy rozglądać się za "źródłami światła" w naszym domu. Po dzisiejszej wizycie w Ikei widzę, że tylko fasola i Rekin uchronią nas przed rozwodem.

 

Czy nie odnosisz wrażenia, ze kobiety są jakieś "dziwne" jeśli chodzi o TE zakupy?

Możesz

rafałku wytłumaczyć co rozumiesz pod pojęciem "dziwne"????????? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynamy rozglądać się za "źródłami światła" w naszym domu. Po dzisiejszej wizycie w Ikei widzę, że tylko fasola i Rekin uchronią nas przed rozwodem.

 

Czy nie odnosisz wrażenia, ze kobiety są jakieś "dziwne" jeśli chodzi o TE zakupy?

Możesz

rafałku wytłumaczyć co rozumiesz pod pojęciem "dziwne"????????? :roll:

 

Ty już dobrze wiesz o co chodzi... :wink: Ja sam mam ciągle na tapecie zakup oświetlenia i ciagle walczę z szybkimi decyzjami bo trzeba zmienić żarówkę na kinkiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie...śnieg.....u nas od wczoraj odwilż.....ratunku co się dzieje na naszej ulicy :cry: górą płynie woda, a pod spodem lód.....fatalnie.....

w dodatku zaczęło mi kapać na poddaszu :evil:

ponieważ poddasze jest jeszcze do zrobienia to mamy tylko ocieplony dach wełną 15cm i na to (a raczej pod to), żeby się nie sypało z tej wełny jest przymocowana zwykła czarna folia ogrodnicza....na razie...no i gdzieś coś zamaka :evil: :evil: :evil: czy możliwe że nawiało sniegu pod dachówki i to teraz dostało się do środka?? czy to wina tej folii?? czy w ogóle coś z dachem nie tak??

może jesteś w stanie mi coś podpowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......czy możliwe że nawiało sniegu pod dachówki i to teraz dostało się do środka?? czy to wina tej folii?? czy w ogóle coś z dachem nie tak??

może jesteś w stanie mi coś podpowiedzieć...

...ale pod dachówkami powinnaś mieć folię lub deskowanie z papą, więc śnieg nie powinien mieć wpływu. Po prostu roztopiona woda powinna ściekać po folii. Chyba coś z dachem nie tak, ale dopóki nie znajdziesz źródła przecieku to ciężko cokolwiek powiedzieć.

 

..no to nadchodzi czas zakupu pontonu :o :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni, a czy fasolka już ma jakieś imię? Ciekawość babska mnie meczy... :lol: Jakby nie było, fajnie się czyta to co piszesz o rodzinie i domku. Jest w tym jednak tyle miłości i troski... Jestem pewna, ze rozwód Wam nie grozi... A marudzić sobie można, jak to każdy facet... :lol: A mówią, ze to baby są dziwne.... :wink:

Co dziwnego jest w tym, ze baba ma tyyyyle cierpliwości aby po sklepach chodzić.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni, a czy fasolka już ma jakieś imię? Ciekawość babska mnie meczy... :lol: Jakby nie było, fajnie się czyta to co piszesz o rodzinie i domku. Jest w tym jednak tyle miłości i troski... Jestem pewna, ze rozwód Wam nie grozi... A marudzić sobie można, jak to każdy facet... :lol: A mówią, ze to baby są dziwne.... :wink:

Co dziwnego jest w tym, ze baba ma tyyyyle cierpliwości aby po sklepach chodzić.... 8)

 

Fasolka ma przygotowane imona alternatywne:

- dziewczynka - Zosia

- chłopak - Maksio

 

Tyyyyle cirpliwości to my mamy, po to, żeby znieść babską dozę cierpliwości.

A co do rozwodu i źródeł światła to jak mi już brakuje argumentów to stwierdzam, że ze względów technicznych to czy tamto u nas wisieć nie może (bo transformatorek potrzeba albo nie) i mrugam okiem do sprzedawcy. Generalnie nie ma potem żadnych problemów.

Gorzej jak sprzedawcą jest kobieta :-? , ale wtedy się pytam czy dana lampka może być sterowana przez przekaźnik bistabilny, niskim prądem, na włączniku przyciskowym i czy jest przystosowana do podłączenia przewodu ekwipotencjalnego :o 8) :D :o - też działa.

 

Poza tym nie mamy z żonką żadnych problemów z wyborem źródła oświetlenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy również ciepło - a ja w towarzystwie Imyglikosika.

 

Ja sie "upodliłem" trywialnym makximusem i jest mi nadzwyczaj dobrze.

Ciekawe co będzie rano (kefir danone?)

Toaścik w waszą stronę oczywiście powędrował. Szczególnie za "fasolkę" - niech się zdrowo chowa.

A ty Nurni szykuj papiery na "becikowe" :D

 

Pozdrooofka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...