Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ależ pięknie Wam to wyszło, no PRZE-PIĘ-KNIE :D

Teraz czekamy na przepiękny fasolkowy finał :D

(Coś nam się tu dużo dzieci rodzi, nie wiem czy się bać czy co... czy to po forum jakoś tak chodzi... :wink: ).

Pozdrowienia serdeczne

Aga

Czego Ty masz się bać, ciekawe co ja mam powiedzieć :o :roll: :wink: :)

Widac że sprawdza sie przysłowie :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi kolejny raz przyznaję że piękne !

pokój fasolki slicznie rozświetlony !

kulig -łał! super sprawa - śnieg, konie, sanie, las ...."jaka pyszna sanna"...śpiewało się kiedyś w piosence przedszkolej :lol:

a czy Ty nie za bardzo się rozpędziłeś z malowaniem?......malować umywalkę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyszło Ci to malowanie :D Drzwi super :D

Dzięki, dwa miesiące wyjęte z życia. Malowałem codziennie popołudniami do 11-12 wieczorem, a soboty i niedziele to prawie całe spędzałem na szkleniu i obsadzaniu drzwi oraz przygotowywaniu następnych do malowania.

No w międzyczasie było parę imprezek, kulig 8) :wink: 8) ale to się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni, powiedz (napisz :wink: ) proszę, (bo nie doczytałam, pewnie pisałeś :oops: ) jakie to drzwi tzn czy od stolarza na zamówienie, czy po prostu zwykłe sosnowe kupionegdzieś-tam (za ile?) no i czym Ty je malowałeś? No właśnie - jeszcze jedno - jak szkliłeś? Jakiś uszczelek silikonowych używałeś, czy były one już w zestawie? Proszę o maaaaaasę drastycznych szczegółów :wink: :D

 

Aga, a czego Ty się boisz?? :o Czy w ciągu ostatniego tygodnia coś się zmieniło?? :o :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni, powiedz (napisz :wink: ) proszę, (bo nie doczytałam, pewnie pisałeś :oops: ) jakie to drzwi tzn czy od stolarza na zamówienie, czy po prostu zwykłe sosnowe kupionegdzieś-tam (za ile?) no i czym Ty je malowałeś? No właśnie - jeszcze jedno - jak szkliłeś? Jakiś uszczelek silikonowych używałeś, czy były one już w zestawie? Proszę o maaaaaasę drastycznych szczegółów :wink: :D

Drzwi sosnowe, od stolarza na zamówienie - 550 zł z montażem.

Malowałem lakierobejcą Duluxa (ciemny mahoń) 3 razy, wcześniej przecierane papierem 200, odkurzane i mokrą szmatką.

Szkliłem na normalny slikon z tuby pod szybę, potem na szybę i listewka dociskowa.

Potem na futrynę uszczelka, żeby drewno o drewno nie udeżało za głośno ...ot i tyle.

Szklenie 120 zł na drzwi. Na wszystko wyszło 5 litrów lakierobejcy 60 zł/puszka, klej do listew opaskowych 4 tuby i 4 tuby silikonu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ Żonie i Tobie. Zosię proszę ucałować w nosek. Mam nadzieję, że obie dziewczyny w porządku.

 

Trochę zazdroszczę :oops: :o :o :o I uważaj na pępkowym ( na głowę oczywiście :):))

 

Wszystkiego dobrego !

 

 

http://www.roza-kwiaty.pl/media/products/10_prv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...