Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

Nurni domek super, córcia dorodna - wielkie gatulacje!!!

Czytajac twój dziennik dokonałam wielkiego odkrycia. :o :o :D :D :D Masz schody wejœciowe o jakich marzyłam. Moja brzydsza połowa wmawiala mi że tak sie nie da :evil: ,że znowu coœ wymyœliłam, jak ja to sobie wyobrazam itd........... Jeżeli mozesz opisz jak sš wykonane (podmurowka czy cos innego szczególnie pod obrzeże schodów) tak abym mogła to doœć jasno przekazać mużowi.

Bedę dozgonnie wdzięczna. Akcja "schody" zacznie się po œwietach i do tego czasu mam podjšć decyzję jakie chcę schody......... no a potem jakby co to bedzie na mnie. :wink:

Pozdrawiam

 

Generalnie sprawa banalna:

- nie chciałem mieć schodów z płytkami, która zawsze odpadają, więc wymyśliłem sobie schody i taras z kostki (nic nie pęknie i nie odpadnie)

- całość standardowa kostka a podstopnica zrobiona z palisady

- UWAGA - trzeba pilnować bardzo dokładnego "oporowania" palisady bo inaczej się wszystko "rozejdzie" - u mnie będą poprawiać.

...ot i wszystko.

 

Poza tym miło nam, że się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia w imieniu swoim, małżowiny, rekina i Zośki.

Mam nadzieję, że Święta były co najmniej takie jakie przesyłaliście życzenia lub o wiele, wiele lepsze.

U "nasz" tematem świątecznym nr 1 oczywiście była Zośka, która z marszu podbiła wszyskim serca śmiejąc się radośnie (już :o ) do każdego biesiadnika rodzinego.- co nie przeszkadza jej wcale żeby się np. drzeć pół nocy. Ale tylko pół, całej jeszcze nie dała rady :wink: :D .

 

Pozdrawiamy ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że depresje przedwiosenne poszły won. Życzę sukcesów budowlanych, no i pisz koniecznie. Swoją drogą dziwne bardzo - u mnie odbiór był elementarnie prosty (właściwie samo zgłoszenie)

Znaczy u mnie, w zasadzie, też samo zgłoszenie ...+ furmanka dokumentów :wink: 8)

 

Miałem prościej bo jeśli chodzi o media to wystarczyły tylko umowy z dostawcami. Jak była umowa to niepotrzebne były protokoły odbiorów i inne dziwactwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
nurni, ale sie opuściłeś w pisaniu!!!

Nooo, to fakt.

Teraz głównym abosrberem mojego czasu jest Zośka. Się to samo rozumie przez się :wink: :D

W związku z tym troszku się opuściłem i w pisaniu i w budowaniu.

Drobnymi międzyczasami organizuję dokończenie elewacji i czekam na wymianę kostki - tak pięknie ułożonej przed Wigilią.

Ale Zosia już będzie mniej absorbująca (jak sądzę) więc ruszamy powoli z ogrodem, bardzo powoli.

W ramach relaxa pojechaliśmy na działeczkę nad morzem i byliśmy wnibowzięci, Zośka spała permanentnie, a my mogliśmy odpocząć. Tylko tam jeszcze zima na drzewach :o

Obiecuję, że się poprawię w pisaniu i budowaniu.

Inna sprawa to to, że trzeba spłacić wszystkie pożyczki i ten rok będzie troszkę powolny.

 

Pozdrowionka

MY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - w końcu jakies poruszenie w dzienniku (i przed domem ;) )

Najważniejsze i najfajniejsze to że mała Zośka zdrowo rośnie.

Faktycznie ani się obejżycie jak wam zacznie roślinki w ogrodzie przesadzać ;)

(cała nadzieja w tym ze się sprężysz i do tego momentu roślinki już podrosną

i nie da się ich tak łatwo wyrwać :D:D:D )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Nurni, ja i moja żonką jesteśmy właśnie po lekturze Twojego dziennika! Powiem szczerze: jesteśmy pod wrażeniem przebiegu prac i wielkiego finału :D Gratulacje!

My ciągle szukamy działki, w Halinowie właśnie. Człowiek z nieruchomości pokazał nam kilka, jak sprawdziliśmy później, trefnych. Szczęście, że nie daliśmy się wkręcić w szybką transakcję... Lepiej chyba szukać na własną rękę. Musimy się spieszyć i to jak! A może rzuciły Ci się w oczy jakieś nowe działki? Może coś wiesz jako mieszkaniec Halinowa? Gdyby coś, daj proszę znak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...