Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nurniego dziennik- komentarze :)


magi

Recommended Posts

Nurni, mam dla Ciebie dobra wiadomość, właśnie podali na tvn, ze wznowili nagrywanie TopGear i nowe odcinki nie długo będą, na razie bez udziału tego wypadkowca, który po woli wraca do zdrowia w jakimś tam szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 942
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ciekawam bardzo tej farby, gdyż była jednym z moich faworytów również, ale ostatecznie daliśmy od razu barwiony tynk

a zdradzisz jakie to trzy kolory?

 

Generalnie odcienie kawy z mlekiem i piaskowy - chodzi o to żeby współgrały z kolorem okien, dachu i klinkieru od frontu. Niestety konkretnych kolorów jeszcze nie znamy. Najpierw porobimy próby ale to dopiero na wiosnę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni, mam dla Ciebie dobra wiadomość, właśnie podali na tvn, ze wznowili nagrywanie TopGear i nowe odcinki nie długo będą, na razie bez udziału tego wypadkowca, który po woli wraca do zdrowia w jakimś tam szpitalu.

Tak, tak czytałem już, że lepiej się czuje i przenieśli go bliżej domu, ale to że program będzie kontynuowany to dobra wiadomość :D :D :D

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawam bardzo tej farby, gdyż była jednym z moich faworytów również, ale ostatecznie daliśmy od razu barwiony tynk

a zdradzisz jakie to trzy kolory?

 

Generalnie odcienie kawy z mlekiem i piaskowy - chodzi o to żeby współgrały z kolorem okien, dachu i klinkieru od frontu. Niestety konkretnych kolorów jeszcze nie znamy. Najpierw porobimy próby ale to dopiero na wiosnę.

 

Pozdrawiam

 

o! na pewno takie kolory wyjdą ładnie :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaaany jak te dzieci szybko rosną :o . :)

 

Gratuluję postępów i nie ukrywam, że zazdroszczę nieco bramy :oops: . My nadal uzytkujemy "frankensteina" ;)

Przy okazji - możesz mi posłać na priva troche fotek bramy w lepszej rozdzielczości?

Jakiś czas temu obiecałem, że cię o to będę męczył :)

 

pozdrawiam i życzę zdrówka całej rodzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - możesz mi posłać na priva troche fotek bramy w lepszej rozdzielczości? Jakiś czas temu obiecałem, że cię o to będę męczył :)

Poszło

Rydzu, Tobie i wszystkim radzę - stosujcie zamki pazurowe do bramy tylko z bolcem ustalającym. W przeciwnym razie bramę można otworzyć po prostu lekko ją unąsząc i "wychaczając" pazur zamka. Gdy będzie bolec ten problem nie będzie istniał.

Nie wiedziałem tego i będę zmieniał zamek - tzn. "fachowiec-wykonawca", który mnie przed tym nie przestrzegł będzie to poprawiał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - możesz mi posłać na priva troche fotek bramy w lepszej rozdzielczości? Jakiś czas temu obiecałem, że cię o to będę męczył :)

Poszło

Rydzu, Tobie i wszystkim radzę - stosujcie zamki pazurowe do bramy tylko z bolcem ustalającym. W przeciwnym razie bramę można otworzyć po prostu lekko ją unąsząc i "wychaczając" pazur zamka. Gdy będzie bolec ten problem nie będzie istniał.

Nie wiedziałem tego i będę zmieniał zamek - tzn. "fachowiec-wykonawca", który mnie przed tym nie przestrzegł będzie to poprawiał.

 

Pozdrawiam

 

ło matko ! brzmi to dla mnie jak opowiadanie kosmiczne jakieś, ale że montaz ogrodzenia przede mną to chyba będę musiała spamietać te rady :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ci dobry człowieku - ze zdjęciem od razu łatwiej to pojąć ;-)

Najważniejszy jest ten bolec w górnej części, który nie pozwala podnieść bramy.

 

fajnie że udało się jakoś rozwiązać problem malowania ogrodzenia :-)

... czamu jest to zawsze okupione potwornym nakładem własnej pracy :-? :wink: :D - przy tym sposobie malowania, maluje się to pewnie trzykrotnie dłużej :-? :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurni,

jestem pod wrażeniem :o . Nie dość, że wszystko wiesz, to jeszcze wszystko umiesz zrobić !

Domek jest piękny :D ! Wydaje się bardzo duży 8) .

 

Mam pytanie odnośnie oświetlenia schodów na klatce schodowej. Montowałeś halogeniki przy stopniach (co drugi). Jak duży masz otwór na umieszczenie w nim tej kwadratowej oprawki ? Czy jest w tym otworze jeszcze jakaś specjalna puszka ? Może pamiętasz typ i nazwę tych oprawek ?

 

Pozdrawiam !

 

P.S. Córcia śliczna i słodka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurni,

jestem pod wrażeniem :o . Nie dość, że wszystko wiesz, to jeszcze wszystko umiesz zrobić !

Domek jest piękny :D ! Wydaje się bardzo duży 8) .

 

Mam pytanie odnośnie oświetlenia schodów na klatce schodowej. Montowałeś halogeniki przy stopniach (co drugi). Jak duży masz otwór na umieszczenie w nim tej kwadratowej oprawki ? Czy jest w tym otworze jeszcze jakaś specjalna puszka ? Może pamiętasz typ i nazwę tych oprawek ?

 

Pozdrawiam !

 

P.S. Córcia śliczna i słodka :D

 

Bez przesady :oops: :oops: :wink: - każdy umie różne rzeczy :wink:

Dziękujemy w mieniu Zosi.

 

Oświetlenie schodów to:

http://www.halolamp.pl/porch%20light%209led.htm

To niebieskie to właśnie puszka, którą się normalnie obsadza, a dopiero w nią montuje oświetlenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...